Treningi pań zdominowały dwie Słowenki - Ursa Bogataj i Spela Rogelj, które znacząco odbiegały poziomem od reszty dziewcząt. W treningach wzięły udział dwie Polki. Magdalena Pałasz zajęła 5-tą i 7-mą pozycję, a Joanna Szwab była 9-ta i 8-ma na 15-cie zawodniczek.
Wyniki treningu 1 panów
zawodnik
kraj
odl.
1
Borek Sedlak
95.5
2
Tomas Zmoray
89.5
Daniele Varesco
89.5
4
Martin Cikl
89.0
5
Artur Kukuła
88.0
6
Urban Rogelj
87.5
7
Samet Karta
87.0
Nejc Seretinek
87.0
Konrad Janota
87.0
10
Federico Cecon
86.5
Mateusz Kojzar
86.5
Frantisek Holik
86.5
Patrik Lichy
86.5
14
Faik Yuksel
86.0
15
Sebastian Hebel
84.5
Michał Milczanowski
84.5
17
David Bartos
84.0
Jan Michalek
84.0
Dawid Ripper
84.0
20
Dawid Kanik
83.5
21
Zeno di Lenardo
83.0
Szymon Szostok
83.0
23
Milos Kadlec
82.5
Rok Setnikar
82.5
25
Jiri Mazoch
82.0
Jaka Tesovnik
82.0
27
Jan Soucek
81.0
Vojtech Stursa
81.0
Anze Martinc
81.0
30
Pavel Rajnoch
79.5
31
Matic Rogelj
79.0
32
Tomas Friedrich
78.5
Urban Seme
78.5
34
Jakub Przybyła
74.0
35
Dusan Dolezal
72.0
36
Dawid Jarząbek
71.5
37
Robert Mech
71.0
38
Damian Lasota
70.5
39
Alessio Longo
68.5
40
Viktor Polasek
68.0
41
Robert Szymeczek
65.5
42
Jakub Dohnal
62.5
43
Lukas Kantor
57.0
44
Tomas Ondrejka
56.5
45
Filip Cerny
55.5
46
Dominik Durco
51.0
47
Rafał Śliż
DNS
Wyniki 2 treningu panów
zawodnik
kraj
odl.
1
Mateusz Kojzar
98.0
2
Sebastian Hebel
97.0
Urban Rogelj
97.0
4
Federico Cecon
96.5
5
Tomas Zmoray
96.0
Szymon Szostok
96.0
7
Patrik Lichy
95.0
Jaka Tesovnik
95.0
9
Samet Karta
94.0
Artur Kukuła
94.0
Jan Michalek
94.0
12
Milos Kadlec
93.0
Urban Seme
93.0
14
Anze Martinc
92.5
Michał Milczanowski
92.5
16
Daniele Varesco
92.0
Robert Szymeczek
92.0
18
Borek Sedlak
91.0
Nejc Seretinek
91.0
Martin Cikl
91.0
21
Zeno di Lenardo
90.5
Rok Setnikar
90.5
23
Tomas Friedrich
90.0
Damian Lasota
90.0
25
Konrad Janota
89.5
26
Vojtech Stursa
89.0
27
Jan Soucek
88.0
28
Jiri Mazoch
87.5
Matic Rogelj
87.5
30
Dawid Kanik
87.0
31
David Bartos
86.5
Dawid Ripper
86.5
33
Frantisek Holik
86.0
34
Faik Yuksel
85.0
35
Pavel Rajnoch
84.5
36
Jakub Przybyła
82.5
37
Dawid Jarząbek
81.0
Viktor Polasek
81.0
39
Dusan Dolezal
76.5
40
Alessio Longo
72.0
41
Robert Mech
71.5
42
Filip Cerny
69.0
43
Jakub Dohnal
67.5
44
Dominik Durco
65.0
45
Lukas Kantor
61.5
46
Tomas Ondrejka
60.5
47
Rafał Śliż
DNS
Wyniki 1 treningu pań
zawodnik
kraj
odl.
1
Ursa Bogataj
92.5
2
Spela Rogelj
91.0
3
Vladena Pustkova
77.5
4
Michaela Rajnochova
74.5
5
Magdalena Pałasz
70.0
6
Lucie Mikova
69.0
7
Melanie Haeckert
68.5
8
Tong Ma
66.5
9
Joanna Szwab
64.5
10
Barbora Blazkova
63.5
11
Lucienne Hoeppner
63.0
12
Martina Joitova
51.0
13
Michaela Dolezelova
DNS
14
Veronika Ptackova
DNS
15
Jana Mrakotova
DNS
Wyniki 2 treningu pań
zawodnik
kraj
odl.
1
Spela Rogelj
91.0
2
Ursa Bogataj
89.5
3
Vladena Pustkova
85.0
4
Lucie Mikova
74.5
5
Melanie Haeckert
68.5
6
Michaela Rajnochova
68.0
7
Magdalena Pałasz
67.5
8
Joanna Szwab
67.0
9
Barbora Blazkova
64.5
10
Lucienne Hoeppner
63.0
11
Tong Ma
59.5
12
Martina Joitova
56.0
13
Michaela Dolezelova
DNS
14
Veronika Ptackova
DNS
15
Jana Mrakotova
DNS