Drugi trening to beli 17 i 18. Różne, dla różnych zawodników. Tutaj najdłuższymi skokami popisali się Niemcy: Stephan Leyhe (126 m) i Marinus Kraus (125 m). Nieźle skakali też Kozisek, Justin, Janda i Damjan - wszyscy powyżej punktu konstrukcyjnego. Najlepszy z Polaków był Grzegorz Miętus, który po skoku na 109,5 metra uplasował się na 12-tym miejscu.
Wyniki 1 treningu
zawodnik
kraj
odl.
1
Olli Muotka
128.0
2
Nejc Dezman
126.5
3
Daniel Wenig
123.0
4
Jakub Wolny
121.0
5
Grzegorz Miętus
117.0
6
Pius Paschke
116.5
Sebastian Klinga
116.5
8
Cestmir Kozisek
115.5
9
Jernej Damjan
114.5
Stephan Leyhe
114.5
Łukasz Rutkowski
114.5
12
Miran Zupancic
113.0
13
Marinus Kraus
112.5
14
Konstantin Sokolenko
111.5
15
Jakub Janda
111.0
16
Markus Eisenbichler
110.5
Petr Chaadaev
110.5
18
Rok Justin
110.0
Seou Choi
110.0
Mika Kulmala
110.0
21
Sami Heiskanen
109.0
22
Eric Mitchell
108.0
23
Heung-Chul Choi
105.5
24
Carl Nordin
105.0
Egor Usachev
105.0
26
Jan Maylaender
104.5
27
Przemysław Kantyka
103.5
28
Miika Ylipulli
100.5
29
Roman Sergeevich Trofimov
100.0
Oldrik van der Aalst
100.0
31
Sabirzhan Muminov
98.5
32
Anssi Koivuranta
97.5
33
Hyun-Ki Kim
96.5
34
Ruben de Wit
95.0
35
Stanisław Biela
94.0
36
Chil-Ku Kang
93.5
37
Eduard Torok
87.5
38
Alexander Khalezov
86.0
39
Lars Antonissen
83.5
40
Adam Ruda
67.0
41
Christoph Stauder
DNS
42
Ulrich Wohlgenannt
DNS
43
Manuel Poppinger
DNS
44
Siim-Tanel Sammelselg
DNS
45
Martti Nomme
DNS
46
Sebastian Okas
DNS
47
Jarkko Määttä
DNS
48
Pasi Ahonen
DNS
49
Santeri Ylitapio
DNS
50
Juho Ojala
DNS
51
Aapo Lehtinen
DNS
52
Antti Aalto
DNS
Wyniki 2 treningu
zawodnik
kraj
odl.
1
Stephan Leyhe
126.0
2
Marinus Kraus
125.0
3
Cestmir Kozisek
124.0
4
Rok Justin
123.0
5
Jakub Janda
121.0
Jernej Damjan
121.0
7
Nejc Dezman
114.0
8
Sebastian Klinga
112.0
9
Markus Eisenbichler
111.0
Miran Zupancic
111.0
Anssi Koivuranta
111.0
12
Grzegorz Miętus
109.5
13
Jan Maylaender
109.0
14
Pius Paschke
108.5
15
Łukasz Rutkowski
108.0
16
Jakub Wolny
106.0
17
Oldrik van der Aalst
105.5
18
Sami Heiskanen
105.0
19
Mika Kulmala
104.5
20
Seou Choi
104.0
21
Heung-Chul Choi
102.5
22
Sabirzhan Muminov
102.0
23
Petr Chaadaev
100.5
24
Adam Ruda
98.0
25
Roman Sergeevich Trofimov
97.0
26
Miika Ylipulli
96.5
27
Hyun-Ki Kim
96.0
28
Konstantin Sokolenko
95.0
29
Stanisław Biela
94.5
30
Egor Usachev
93.5
31
Eduard Torok
91.5
32
Chil-Ku Kang
90.0
33
Eric Mitchell
88.5
Przemysław Kantyka
88.5
35
Carl Nordin
83.0
36
Ruben de Wit
82.0
37
Lars Antonissen
75.0
38
Alexander Khalezov
72.5
39
Daniel Wenig
DNS
40
Christoph Stauder
DNS
41
Ulrich Wohlgenannt
DNS
42
Manuel Poppinger
DNS
43
Siim-Tanel Sammelselg
DNS
44
Martti Nomme
DNS
45
Sebastian Okas
DNS
46
Jarkko Määttä
DNS
47
Olli Muotka
DNS
48
Pasi Ahonen
DNS
49
Santeri Ylitapio
DNS
50
Juho Ojala
DNS
51
Aapo Lehtinen
DNS
52
Antti Aalto
DNS