Wczorajszy zwycięzca, David Winkler, uzyskał tylko 88 metrów - to wystarczyło zaledwie na 38. lokatę.
Wszyscy zawodnicy startowali z dwunastej belki.
Wyniki treningu
zawodnik
kraj
odl.
1
Jakub Wolny
102.0
2
Sabirzhan Muminov
99.5
3
Stanisław Biela
99.0
Andrzej Zapotoczny
99.0
5
Jakub Kot
98.0
Grzegorz Miętus
98.0
7
Wojciech Gąsienica-Kotelnicki
97.5
Michael Dreher
97.5
Niclas Wangler
97.5
Tomas Zmoray
97.5
11
Konstantin Sokolenko
96.5
12
Vojtech Stursa
96.0
13
Bendik Hulloeen
95.0
14
Tobias Bogner
94.5
Sebastian Hebel
94.5
16
Daniel Althaus
93.5
Lukas Wagner
93.5
18
Łukasz Rutkowski
93.0
Stian Andre Skinnes
93.0
Andrzej Stękała
93.0
21
Alexey Pchelintsev
92.5
22
David Bartos
92.0
Jakub Przybyła
92.0
24
Przemysław Kantyka
91.5
Samet Karta
91.5
26
Sorin Iulian Pitea
91.0
Łukasz Podżorski
91.0
Alexander Henningsen
91.0
Marthis Rebne Stenseth
91.0
30
Faik Yuksel
90.5
31
Volodymyr Veredyuk
90.0
Aliaksei Muravitski
90.0
Rok Setnikar
90.0
34
Robert Valentin Tatu
89.5
Andreas Granerud Buskum
89.5
Constantin R. Buzescu Purice
89.5
37
Dawid Kanik
89.0
38
David Winkler
88.0
Jernej Klaric
88.0
40
Artur Kukuła
87.5
Zak Silih
87.5
Jan Soucek
87.5
Mateusz Kojzar
87.5
Urban Rogelj
87.5
Are Sumstad
87.5
Viktor Pasichnyk
87.5
47
Kevin Horlacher
87.0
Adam Ruda
87.0
Faith Arda Ipcioglu
87.0
Matija Stemberger
87.0
51
Frantisek Holik
86.5
52
David Grm
86.0
53
Jiri Mazoch
85.5
Stefan Valentin Blega
85.5
55
Marc Ganserer
85.0
Bartosz Gąsienica-Laskowy
85.0
57
Eduard Torok
84.5
Sondre Vestoel Braatane
84.5
Vitaliy Kalinichenko
84.5
Remus Tudor
84.5
61
Ruslan Balanda
84.0
62
Idar Maroe
83.5
63
Pascal Bodmer
83.0
Radik Zhaparov
83.0
Dawid Ripper
83.0
Paweł Gut
83.0
67
Jan Michalek
82.5
Nejc Seretinek
82.5
69
Tomas Friedrich
82.0
70
Adrian Soerensen Livelten
81.5
71
Tomaz Verbajs
80.5
72
Shyngys Kalykov
80.0
Muhammet Irfan Cintimar
80.0
74
Andryi Kalinchuk
79.0
Konrad Janota
79.0
76
Andrii Klymchuk
77.0
Valery Morozov
77.0
78
Tine Bogataj
76.5
79
Mustafa Ozstasyonar
75.5
Deyan Funtarov
75.5
81
Ayberk Demir
74.0
Stepan Pasichnyk
74.0
83
Michał Milczanowski
73.5
84
Daniel Simov
73.0
85
Andreas Hoff
72.0
86
Chingiz Rakparov
71.5
Luka Brnot
71.5
88
Yauheny Mytskaniuk
70.5
89
Damian Lasota
70.0
90
Pavel Kolmakov
66.0
91
Dusan Dolezal
DNS
92
Akram Adilov
DNS
93
Kanat Khamitov
DNS