Na "domowej" skoczni Polacy spisali się bardzo dobrze, choć trzeba przyznać, że mieli zdecydowaną przewagę liczebną. Na starcie stanęło aż dwudziestu naszych reprezentantów, natomiast aż jedenastu z nich znalazło się w czołowej czternastce zawodów. Poza Kantyką w czołowej dziesiątce znaleźli się jeszcze Wojciech Gąsienica-Kotelnicki, Andrzej Zapotoczny, Stanisław Biela (102 metry w drugiej serii - najlepsza odległość konkursu), Artur Kukuła, Adam Ruda i Jakub Wolny.
W klasyfikacji generalnej FIS Cup po trzech konkursach prowadzi dwukrotny zwycięzca z Villach Marco Grigoli, który wyprzedza Wiklera i Bognera. Najwyżej sklasyfikowany z Polaków, Adam Ruda, zajmuje dwunaste miejsce.
Wyniki końcowe
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
David Winkler
97.0
101.5
245.5
2
Tobias Bogner
98.5
99.0
242.5
3
Przemysław Kantyka
97.5
99.0
241.0
4
Wojciech Gąsienica-Kotelnicki
98.0
98.0
240.5
5
Andrzej Zapotoczny
97.5
98.5
239.5
6
Stanisław Biela
94.0
102.0
236.0
7
Kevin Horlacher
100.0
95.0
234.0
8
Artur Kukuła
99.5
93.5
232.5
9
Adam Ruda
98.5
96.5
232.0
10
Jakub Wolny
98.0
95.0
231.5
11
Jakub Kot
94.5
97.0
229.5
12
Rafał Śliż
93.0
98.0
226.5
13
Dawid Kanik
94.5
96.0
226.0
14
Łukasz Rutkowski
93.0
96.5
224.0
15
Samet Karta
92.5
96.5
220.0
16
Daniel Althaus
98.0
90.0
219.0
17
Vojtech Stursa
93.5
94.0
218.5
18
Grzegorz Miętus
92.5
94.5
217.5
19
Jan Soucek
92.5
93.0
213.5
Tomas Zmoray
93.0
92.5
213.5
21
David Bartos
91.5
93.0
211.0
22
Mateusz Kojzar
94.0
90.5
210.0
23
Sorin Iulian Pitea
91.5
91.5
208.5
24
Łukasz Podżorski
92.5
90.0
207.0
25
Volodymyr Veredyuk
91.5
91.0
206.5
26
Faik Yuksel
92.0
90.5
206.0
27
Sondre Vestoel Braatane
92.0
90.0
204.0
28
Tomas Friedrich
93.5
88.0
203.5
29
Sebastian Hebel
91.5
85.0
192.0
30
Pascal Bodmer
92.0
83.0
185.5
31
Zak Silih
91.5
103.5
32
Niclas Wangler
91.0
103.0
33
Jiri Mazoch
90.5
102.0
34
Vitaliy Kalinichenko
90.5
101.5
35
Radik Zhaparov
90.0
100.5
Michael Dreher
90.0
100.5
37
Lukas Wagner
90.0
99.5
Stian Andre Skinnes
89.5
99.5
39
Eduard Torok
89.5
99.0
40
Konstantin Sokolenko
89.5
98.5
41
Paweł Gut
89.0
97.5
42
Michał Milczanowski
89.0
97.0
43
Sabirzhan Muminov
91.0
96.5
44
Andrzej Stękała
88.0
96.0
Viktor Pasichnyk
88.5
96.0
46
Matija Stemberger
88.0
95.5
Frantisek Holik
88.0
95.5
Alexey Pchelintsev
88.5
95.5
49
Constantin R. Buzescu Purice
87.5
94.5
50
Bartosz Gąsienica-Laskowy
87.0
94.0
51
Robert Valentin Tatu
86.5
93.0
52
Nejc Seretinek
86.0
91.0
53
Rok Setnikar
86.5
90.0
Dawid Ripper
85.5
90.0
55
Idar Maroe
85.0
89.5
56
Bendik Hulloeen
84.0
87.5
57
Urban Rogelj
84.5
87.0
Stefan Valentin Blega
84.5
87.0
Marthis Rebne Stenseth
84.0
87.0
60
Tomaz Verbajs
83.5
85.0
61
Konrad Janota
82.5
83.0
Are Sumstad
82.5
83.0
Andryi Kalinchuk
82.5
83.0
Remus Tudor
82.5
83.0
65
Alexander Henningsen
82.5
82.5
66
Aliaksei Muravitski
82.0
82.0
67
Jan Kus
81.0
80.5
68
Andreas Hoff
80.5
79.0
69
Marc Ganserer
81.0
77.5
70
Timi Zajc
79.5
77.0
Andreas Granerud Buskum
80.5
77.0
Muhammet Irfan Cintimar
79.5
77.0
73
Shyngys Kalykov
78.5
74.0
74
Daniel Simov
78.0
73.5
75
Damian Lasota
78.0
73.0
Martin Capuder
78.0
73.0
77
Jan Michalek
78.0
72.5
Stepan Pasichnyk
77.5
72.5
79
Matija Peklaj
78.0
71.0
80
Faith Arda Ipcioglu
77.0
70.5
81
Yauheny Mytskaniuk
76.0
68.5
82
Ruslan Balanda
75.5
68.0
83
Deyan Funtarov
76.5
66.5
84
Ayberk Demir
73.5
63.5
85
Andrii Klymchuk
76.0
63.0
86
Valery Morozov
73.5
61.0
87
Adrian Soerensen Livelten
68.5
54.0
88
Dusan Dolezal
69.0
49.5
89
Mustafa Ozstasyonar
75.0
45.0
90
Pavel Kolmakov
62.5
35.5
91
Chingiz Rakparov
57.0
28.5
92
Akram Adilov
DNS
DNS
93
Kanat Khamitov
DNS
DNS
klasyfikacja FIS Cup »