Tuż za podium znalazł się Primoz Pikl, który zajmował dopiero 16-tą pozycję po pierwszym skoku. Jego druga próba to 110,5 metra! Kolejne miejsca zajęli Markus Eisenbichler, Pius Paschke i Stefan Huber.
W klasyfikacji generalnej nadal prowdzi nieobecny w Kranju Schiffner, który ma tylko 28 punktów przewagi nad Rosjaninem Maksimochkinem.
klasyfikacja FIS Cup »
Wyniki końcowe
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Stephan Leyhe
109.0
107.0
258.3
2
Ernest Prislic
110.5
103.5
254.7
3
Gasper Bartol
111.0
102.0
252.9
4
Primoz Pikl
101.5
110.5
249.6
5
Markus Eisenbichler
103.5
106.0
245.6
6
Pius Paschke
103.0
106.0
244.2
7
Stefan Huber
109.0
99.5
242.8
8
Jaka Kosec
105.0
102.5
241.5
Kevin Horlacher
104.5
103.0
241.5
10
David Unterberger
101.0
104.5
237.9
11
Michael Dreher
98.5
107.0
235.9
12
Mikhail Maksimochkin
101.5
102.5
234.7
13
Michael Lunardi
100.0
105.0
234.0
14
Tobias Bogner
102.0
101.5
231.8
15
Gasper Martincic
102.0
100.5
231.0
16
Johannes Obermayr
104.0
98.0
230.1
17
Lucas Schaffer
101.5
101.0
230.0
18
Florian Gugg
98.5
103.5
229.6
19
Alessio de Crignis
98.5
104.0
228.5
20
Gasper Klinec
99.0
101.5
227.4
21
Daniel Huber
98.0
103.0
227.3
22
Martin Schmid
104.5
95.5
225.5
23
Lukas Wagner
96.5
98.5
214.0
24
Alexander Hayboeck
96.5
97.5
211.2
25
Michael Herrmann
97.0
96.5
210.3
26
Roland Rokita
98.0
95.5
209.3
27
Niclas Wangler
97.0
95.0
208.1
28
Anze Lavtizar
96.0
96.0
207.6
29
Franz Roeder
95.5
94.5
203.0
30
Zeno di Lenardo
96.0
91.0
197.1
31
Tim Babnik
95.5
102.9
32
Bjoern Koch
95.0
101.5
33
Ozbej Ferkov
94.5
99.6
34
Sergei Kulikov
93.5
98.3
35
Luka Plestenjak
94.0
98.2
36
Ziga Tomazin
93.5
97.8
Daniele Varesco
93.5
97.8
38
Andraz Modic
92.5
96.0
39
Matej Lebar
91.5
94.7
40
Jakob Grimholm
91.5
94.2
41
Gasper Vodan
91.0
93.3
Muhammet Irfan Cintimar
91.0
93.3
43
Matic Rogelj
91.5
93.2
44
Matjaz Kumerdej
92.0
92.6
45
Faith Arda Ipcioglu
90.5
92.4
Zak Silih
90.5
92.4
47
Nace Sinkovec
90.0
91.5
48
Federico Cecon
89.0
89.7
49
David Krapez
89.0
88.7
Rok Setnikar
89.0
88.7
51
Konstantin Reshetnikov
86.5
83.2
52
Aleksei Kamynin
84.0
78.7
53
Erik Gundersson
80.0
70.5
54
Pavel Kolmakov
77.0
65.1
55
Shyngys Kalykov
74.0
58.7
56
Ayberk Demir
75.5
58.4
57
Igor Sviridov
74.0
55.7
58
Evelin Mitev
66.0
41.3
59
Kanat Khamitov
58.0
24.4
60
Krasimir Simitchiyiski
57.0
21.6