Najlepszy z Polaków znów był Kamil Stoch, który po skoku na 99 metrów zajął 9. lokatę i o włos wyprzedził Dawida Kubackiego (98,5 m). Pozostali nasi reprezentanci plasowali się poza czołową dwudziestką.
Wyniki 3 treningu
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Gregor Schlierenzauer
101.5
65.9
2
Manuel Fettner
101.0
61.4
3
Richard Freitag
100.0
60.1
4
Noriaki Kasai
98.5
59.4
5
Michael Neumayer
97.5
57.8
6
Anders Bardal
97.5
57.0
7
Severin Freund
98.0
56.9
8
Taku Takeuchi
98.5
56.6
9
Kamil Stoch
99.0
56.2
10
Dawid Kubacki
98.5
55.2
11
Tom Hilde
96.0
55.1
12
Jan Matura
97.5
54.7
13
Simon Ammann
96.5
54.6
Andreas Stjernen
98.0
54.6
15
Andreas Wank
97.0
53.8
16
Wolfgang Loitzl
96.0
52.8
17
Yuta Watase
96.5
52.7
18
Daiki Ito
95.0
52.5
19
Jaka Hvala
96.0
52.3
20
Peter Prevc
95.0
52.0
21
Piotr Żyła
96.5
51.8
Stefan Kraft
95.5
51.8
23
Vincent Descombes Sevoie
94.5
51.3
24
Reruhi Shimizu
95.0
51.0
25
Krzysztof Miętus
95.5
50.6
26
Robert Kranjec
93.5
49.1
27
Maciej Kot
95.0
48.5
28
Kaarel Nurmsalu
94.0
48.4
29
Anders Jacobsen
94.0
48.2
30
Andreas Kofler
93.5
48.0
31
Stefan Hula
94.5
47.1
32
Vladimir Zografski
93.0
46.2
33
Martti Nomme
94.0
46.0
34
Anders Johnson
93.0
45.4
35
Rune Velta
93.0
45.3
36
Anssi Koivuranta
93.0
45.2
37
Ville Larinto
93.0
44.9
38
Roman Koudelka
92.0
44.2
39
Matjaz Pungertar
91.5
42.4
40
Roberto Dellasega
91.0
41.0
41
Lauri Asikainen
90.5
40.6
42
Andreas Wellinger
89.5
39.5
43
Gregor Deschwanden
90.0
39.2
44
Peter Frenette
88.0
38.2
45
Jurij Tepes
88.5
37.8
46
Carl Nordin
88.0
36.9
47
Nico Polychronidis
88.5
34.5
Sami Heiskanen
87.0
34.5
49
Alexey Korolev
87.0
34.2
50
Konstantin Sokolenko
86.5
31.4
Alexander Mitz
86.5
31.4
52
Ronan Lamy Chappuis
85.5
31.1
53
Diego Dellasega
86.0
30.7
54
Andrii Klymchuk
85.5
29.5
55
Cestmir Kozisek
85.5
29.4
56
Tomas Zmoray
83.5
25.1
57
Seou Choi
83.0
23.6
58
Sabirzhan Muminov
81.5
21.2
59
Volodymyr Veredyuk
80.0
19.7
60
Remus Tudor
77.0
12.3
61
Akos Szilagyi
70.5
0.0
Kristaps Nezborts
60.0
0.0
63
Dimitry Vassiliev
DNS
DNS
64
Thomas Morgenstern
DNS
DNS
65
Lukas Hlava
DNS
DNS
66
Denis Kornilov
DNS
DNS
67
Sebastian Colloredo
DNS
DNS
68
Ilja Rosliakov
DNS
DNS
69
Alexey Romashov
DNS
DNS
70
Jakub Janda
DNS
DNS
71
Andrea Morassi
DNS
DNS
72
Davide Bresadola
DNS
DNS
73
Patrik Lichy
DNS
DNS
74
Alexander Sardyko
DNS
DNS
75
Radik Zhaparov
DNS
DNS