Drugą serię skakali wszyscy z jednakowego rozbiegu nr 31. Najdalej, bo aż 94 metry poszybował Radik Zhaparov, pokonując Veredyuka (89,5 m) i Klymchuka (89 m). Adam Ruda zajął 5. miejsce z wynikiem 86,5 metrowym.
W trzeciej odsłonie znów najdalej latali Ukraińcy i Kazach. Tym razem Veredyuk uzyskał 89,5 metra i wyprzedził Zhaparova i Klymchuka. Czwarte miejsce zajął Przemysław Kantyka z wynikiem 84,5 metra.
Wyniki 1 treningu
zawodnik
kraj
odl.
1
Andrii Klymchuk
89.0
2
Radik Zhaparov
88.5
3
Volodymyr Veredyuk
88.0
4
Remus Tudor
87.5
5
Sorin Iulian Pitea
83.0
6
Eduard Torok
82.5
7
Łukasz Podżorski
82.0
Adam Ruda
82.0
9
Robert Valentin Tatu
81.5
10
Przemysław Kantyka
80.5
11
Michał Milczanowski
78.0
12
Krzysztof Leja
76.0
13
Vasyl Zhurakivskyy
75.5
14
Stefan Valentin Blega
75.0
Sebastian Okas
75.0
16
Yauheny Mytskaniuk
71.0
17
Nicolae Sorin Mitrofan
68.0
18
Robert Buzescu
67.5
19
Alexandru Mocanita
66.5
20
Pavel Kolmakov
63.0
21
Vadym Mulyk
60.0
22
Akram Adilov
55.5
23
Roman Sukhomenyuk
53.0
24
Evelin Mitev
52.0
Nikita Maladsou
52.0
26
Kanat Khamitov
51.0
27
Kristaps Nezborts
50.5
28
Mikita Ahibalau
45.0
29
Krasimir Simitchiyiski
41.0
30
Sergey Shulaev
DNS
31
Serhiy Drozdov
DNS
32
Sergey Pyzhov
DNS
33
Stanislav Karatsupa
DNS
34
Thomas Juffinger
DNS
35
Konstantin Reshetnikov
DNS
36
Bjoern Koch
DNS
37
Vladislav Skachilov
DNS
38
Maksim Migachev
DNS
39
Shyngys Kalykov
DNS
Wyniki 2 treningu
zawodnik
kraj
odl.
1
Radik Zhaparov
94.0
2
Volodymyr Veredyuk
89.5
3
Andrii Klymchuk
89.0
4
Eduard Torok
87.0
5
Adam Ruda
86.5
6
Sorin Iulian Pitea
85.5
7
Robert Valentin Tatu
83.5
Łukasz Podżorski
83.5
9
Remus Tudor
82.5
Sebastian Okas
82.5
11
Przemysław Kantyka
81.5
12
Krzysztof Leja
80.0
Michał Milczanowski
80.0
14
Vasyl Zhurakivskyy
79.5
15
Stefan Valentin Blega
79.0
16
Yauheny Mytskaniuk
77.0
17
Robert Buzescu
74.5
18
Pavel Kolmakov
71.0
Vadym Mulyk
71.0
20
Alexandru Mocanita
68.0
21
Nicolae Sorin Mitrofan
64.5
22
Roman Sukhomenyuk
63.5
23
Akram Adilov
60.0
24
Kristaps Nezborts
59.0
25
Nikita Maladsou
54.5
26
Evelin Mitev
53.0
27
Mikita Ahibalau
50.5
28
Kanat Khamitov
50.0
29
Krasimir Simitchiyiski
47.0
30
Sergey Shulaev
DNS
31
Serhiy Drozdov
DNS
32
Sergey Pyzhov
DNS
33
Stanislav Karatsupa
DNS
34
Thomas Juffinger
DNS
35
Konstantin Reshetnikov
DNS
36
Bjoern Koch
DNS
37
Vladislav Skachilov
DNS
38
Maksim Migachev
DNS
39
Shyngys Kalykov
DNS
Wyniki 3 treningu
zawodnik
kraj
odl.
1
Volodymyr Veredyuk
89.5
2
Radik Zhaparov
88.5
3
Andrii Klymchuk
88.0
4
Przemysław Kantyka
84.5
5
Robert Valentin Tatu
82.5
Vasyl Zhurakivskyy
82.5
7
Remus Tudor
81.5
8
Sebastian Okas
80.0
9
Sorin Iulian Pitea
79.5
10
Michał Milczanowski
79.0
11
Eduard Torok
78.0
Łukasz Podżorski
78.0
13
Krzysztof Leja
76.5
14
Stefan Valentin Blega
75.0
15
Alexandru Mocanita
73.0
16
Robert Buzescu
70.0
17
Adam Ruda
69.5
Pavel Kolmakov
69.5
19
Roman Sukhomenyuk
67.5
20
Nicolae Sorin Mitrofan
65.0
21
Kristaps Nezborts
57.5
Vadym Mulyk
57.5
23
Evelin Mitev
55.5
24
Nikita Maladsou
54.5
25
Mikita Ahibalau
50.0
26
Kanat Khamitov
49.5
27
Krasimir Simitchiyiski
43.0
28
Sergey Shulaev
DNS
29
Serhiy Drozdov
DNS
30
Sergey Pyzhov
DNS
31
Stanislav Karatsupa
DNS
32
Yauheny Mytskaniuk
DNS
33
Thomas Juffinger
DNS
34
Konstantin Reshetnikov
DNS
35
Bjoern Koch
DNS
36
Vladislav Skachilov
DNS
37
Akram Adilov
DNS
38
Maksim Migachev
DNS
39
Shyngys Kalykov
DNS