Wśród juniorów A najdalej poleciał Bartek Kłusek - 132,5 metra. To dało mu dużą przewagę nad Krzysztofem Biegunem (126,5 m), a już kolosalną nad trzecim Tomaszem Byrtem (115,5 m). Tutaj skakało 20-tu skoczków.
W juniorach B triumfował Czech Filip Sakala z rocznika 1996. Uzyskał on 122 metry i pokonał Adama Rudę i Jakuba Wolnego. Dopiero piąty był Krzysztof Leja.
Najmłodsi - juniorzy C, to triumf Pawła Guta (91 metrów). Na podium znaleźli się też Antoni Juroszek (89 m) i Krzysztof Kabot (78 m).
Wyniki senior
zawodnik
kraj
odl. 1
punkty
1
Rafał Śliż
120.5
112.4
2
Jan Ziobro
118.0
105.4
3
Artur Kukuła
116.0
103.8
4
Mateusz Wantulok
115.0
101.0
5
Paweł Słowiok
112.0
95.6
6
Jiri Mazoch
113.0
95.4
7
Dawid Ripper
111.5
94.7
8
Dawid Kanik
103.5
76.3
9
Wojciech Gąsienica-Kotelnicki
97.5
66.5
10
Tomasz Pochwała
97.0
65.1
11
Yauheny Mytskaniuk
96.0
60.8
12
Michał Pyclik
86.0
43.8
13
Szczepan Kupczak
82.0
36.1
14
Andrzej Zarycki
78.0
25.9
15
Vladimir Kudrevich
64.0
0.0
Wyniki junior A
zawodnik
kraj
odl. 1
punkty
1
Bartłomiej Kłusek
132.5
134.0
2
Krzysztof Biegun
126.5
124.2
3
Tomasz Byrt
115.5
100.9
4
Andrzej Gąsienica
114.5
99.1
5
Konrad Janota
114.0
98.2
6
Krystian Gryczuk
106.0
82.8
7
Mateusz Kojzar
105.0
80.5
8
Szymon Szostok
104.0
79.7
9
Piotr Świerczek
98.5
67.8
10
Pavel Rajnoch
93.0
56.4
11
Rafał Polinkiewicz
87.5
45.5
12
Jan Zięba
84.0
37.7
13
Kamil Bańczak
82.5
36.0
14
Marcin Miętus
82.0
34.1
15
Patryk Dunajski
81.0
32.3
16
Wojciech Fąferko
81.0
31.8
17
Marcin Budz
80.5
30.4
18
Michał Podżorski
76.0
21.8
19
Wojciech Marusarz
70.5
11.9
20
Paweł Szafran
69.5
10.1
Wyniki junior B
zawodnik
kraj
odl. 1
punkty
1
Filip Sakala
122.0
114.1
2
Adam Ruda
117.0
103.1
3
Jakub Wolny
111.5
93.7
4
Sebastian Hebel
110.5
88.9
5
Krzysztof Leja
109.0
88.7
6
Piotr Mojżesz
106.5
83.2
7
Przemysław Kantyka
104.5
80.1
8
Bartosz Gąsienica-Laskowy
105.0
79.5
9
Andrzej Stękała
103.0
77.4
10
Łukasz Podżorski
96.0
63.8
11
Paweł Murzyn
96.5
62.7
12
Kacper Kupczak
93.5
58.3
13
Sebastian Okas
93.0
56.4
14
Robert Mech
89.0
51.2
15
Jan Michalek
90.0
49.5
16
Damian Żyła
89.5
49.1
17
Michał Milczanowski
86.5
43.7
18
Michał Pytel
81.5
34.7
19
Gabriel Majcher
79.5
30.1
20
Michał Gut-Chowaniec
80.0
30.0
21
Jan Łowisz
74.5
20.6
22
Krystian Karpiel
73.5
16.8
23
Krzysztof Dziadoń
73.5
15.8
24
Dawid Osiński
73.0
15.4
25
Kamil Kurek
72.0
13.1
26
Tymoteusz Urbaś
68.0
4.9
27
Kamil Gałysa
67.0
4.6
28
Nikita Maladsou
54.0
0.0
Paweł Słodyczka
54.0
0.0
Narek Jesajan
59.0
0.0
Igor Smorul
59.0
0.0
Piotr Byrski
65.0
0.0
Wyniki junior C
zawodnik
kraj
odl. 1
punkty
1
Paweł Gut
91.0
52.3
2
Antoni Juroszek
89.0
46.7
3
Krzysztof Kabot
78.0
25.9
4
Krystian Kołodziej
77.5
23.0
5
Dominik Kastelik
73.5
18.3
6
Mateusz Staszel
68.0
6.9
7
Daniel Okas
67.0
6.1
8
Paweł Chyc
65.5
1.9
9
Paweł Twardosz
60.0
0.0
Łukasz Bukowski
62.0
0.0