Gdyby tego było mało, od 10:00 w kazaskich Ałmatach trwać będzie konkurs Pucharu Kontynentalnego, w którym liczymy zwłaszcza na dobre występy Klemensa Murańki i Aleksandra Zniszczoła.
Transmisję z obu konkursów Pucharu Świata zapowiada Eurosport - zawody panów (z komentarzem Igora Błachuta i Adama Małysza) będą pokazane na głównym kanale, natomiast zawody pań - w Eurosport 2. W przeciwieństwie do sobotniego konkursu, w niedzielę skoki narciarskie pojawią się również w TVP1.
zobacz program transmisji »
Rywalizację można śledzić również w Internecie dzięki usłudze Eurosport Player oraz naszej relacji LIVE.
Zachęcamy również do typowania wyników w naszym TYPERZE - tym bardziej, że po ostatnich zmianach można wprowadzać swoje typy nawet na kilkanaście minut przed rozpoczęciem zawodów!
Puchar Świata Soczi
9 grudnia 2012 (niedziela)
8:30
seria próbna (kobiety)
9:30
konkurs indywidualny K-95 (kobiety)
11:45
kwalifikacje (mężczyźni)
13:00
konkurs indywidualny K-95 (mężczyźni)
Lista startowa (K)
zawodnik
kraj
1
L. Lemare
2
K. Keil
3
A. Gladysheva
4
S. Schoitsch
5
A. Pretorius
6
Y. Hirayama
7
Q. Liu
8
A. Veshchikova
9
D. Haralambie
10
J. Clair
11
Y. Kasai
12
R. D'Agostina
13
M. Faisst
14
A. Watase
15
B. Windmueller
16
U. Graessler
17
A. Tepes
18
A. Tanaka
19
K. Althaus
20
I. Avvakumova
21
Y. Yamada
22
J. Seyfarth
23
A. Hughes
24
Y. Ito
25
J. Kykkänen
26
J. Jerome
27
W. Vuik
28
E. Logar
29
T. Henrich
30
U. Bogataj
31
M. Vtic
32
S. Rogelj
33
L. Van
34
L. Jahr
35
E. Runggaldier
36
M. Lundby
37
S. Wuerth
38
K. Pozun
39
J. Seifriedsberger
40
C. Vogt
41
E. Insam
42
C. Mattel
43
D. Iraschko
44
A. Sagen
45
S. Takanashi
46
S. Hendrickson
Lista startowa kwal. (M)
zawodnik
kraj
1
M. Maksimochkin
2
R. Trofimov
3
A. Sardyko
4
D. Ipatov
5
I. Hazetdinov
6
I. Rosliakov
7
K. Ito
8
B. Sedlak
9
A. Johnson
10
R. Koudelka
11
P. Frenette
12
A. Morassi
13
M. Kulmala
14
J. Janda
15
B. Kłusek
16
M. Pungertar
17
J. Matura
18
J. Damjan
19
M. Boyd-Clowes
20
M. Grigoli
21
K. Nurmsalu
22
G. Deschwanden
23
A. Kalinitschenko
24
K. Sakuyama
25
K. Miętus
26
V. Larinto
27
M. Kot
28
A. Romashov
29
D. Kubacki
30
Y. Watase
31
D. Queck
32
L. Asikainen
33
K. Geiger
34
M. Koch
35
M. Hayboeck
36
L. Hlava
37
R. Kranjec
38
V. Zografski
39
D. Kornilov
40
R. Shimizu
41
J. Tepes
42
S. Colloredo
43
R. Velta
44
A. Stjernen
45
A. Wank
46
T. Hilde
47
M. Neumayer
48
M. Fettner
49
W. Loitzl
50
D. Vassiliev
51
N. Kasai
52
J. Hvala
53
P. Prevc
54
R. Freitag
55
T. Takeuchi
56
A. Jacobsen
57
A. Kofler
58
A. Fannemel
59
A. Wellinger
60
S. Ammann
61
A. Bardal
62
T. Morgenstern
63
G. Schlierenzauer
64
S. Freund