W treningach nie wziął udziału murowany faworyt - Wolfgang Loitzl, a także Denis Kornilov. Obaj skakali w porannej sesji z dobrym skutkiem.
Wyniki 1 treningu
zawodnik
kraj
odl.
1
Lukas Mueller
131.0
2
Dimitry Ipatov
128.0
3
Krzysztof Miętus
125.5
4
Jan Matura
125.0
5
Cene Prevc
124.5
6
Stefan Hayboeck
123.5
7
Primoz Pikl
122.5
8
Stefan Kraft
121.5
Ilja Rosliakov
121.5
10
Marinus Kraus
121.0
Matic Kramarsic
121.0
12
Karl Geiger
120.5
David Zauner
120.5
14
Peter Prevc
120.0
15
Daniel Wenig
118.5
16
Nejc Dezman
118.0
17
Radik Zhaparov
117.0
18
Aleksander Zniszczoł
116.5
Andraz Pograjc
116.5
20
Felix Schoft
115.5
21
Manuel Poppinger
115.0
22
Sabirzhan Muminov
114.5
23
Georgiy Chervyakov
114.0
24
Stanislav Oshepkov
113.0
25
Grzegorz Miętus
111.0
26
Jan Ziobro
110.5
Remus Tudor
110.5
28
Krzysztof Biegun
110.0
29
Ilmir Hazetdinov
109.5
30
Robert Valentin Tatu
109.0
31
Andrzej Zapotoczny
108.5
32
Łukasz Rutkowski
107.5
33
Carl Nordin
106.0
Marat Zhaparov
106.0
Ziga Mandl
106.0
36
Sorin Iulian Pitea
105.0
37
Alexander Mitz
100.5
38
Florian Menz
99.0
39
Eduard Torok
92.5
Konstantin Sokolenko
92.5
41
Deyan Funtarov
89.5
42
Daniel Simov
87.5
43
Wolfgang Loitzl
DNS
44
Stephan Leyhe
DNS
45
Alexander Sardyko
DNS
46
Denis Kornilov
DNS
47
Alexey Romashov
DNS
48
Anton Kalinitschenko
DNS
49
Petr Chaadaev
DNS
50
Mikhail Maksimochkin
DNS
51
Roman Sergeevich Trofimov
DNS
Wyniki 2 treningu
zawodnik
kraj
odl.
1
Karl Geiger
125.0
2
Felix Schoft
124.0
3
Stefan Kraft
123.0
4
Nejc Dezman
122.5
5
Jan Matura
122.0
6
Lukas Mueller
121.5
Cene Prevc
121.5
Krzysztof Miętus
121.5
9
Andraz Pograjc
120.5
10
Primoz Pikl
119.5
11
Dimitry Ipatov
119.0
12
Andrzej Zapotoczny
118.0
Łukasz Rutkowski
118.0
14
David Zauner
117.5
15
Marinus Kraus
116.5
16
Matic Kramarsic
116.0
17
Manuel Poppinger
114.5
Jan Ziobro
114.5
Ilmir Hazetdinov
114.5
20
Daniel Wenig
114.0
21
Ziga Mandl
113.0
22
Aleksander Zniszczoł
111.5
Alexander Mitz
111.5
24
Peter Prevc
111.0
25
Radik Zhaparov
108.5
Ilja Rosliakov
108.5
27
Marat Zhaparov
107.5
28
Carl Nordin
105.5
Konstantin Sokolenko
105.5
Remus Tudor
105.5
31
Deyan Funtarov
105.0
Florian Menz
105.0
33
Georgiy Chervyakov
104.0
34
Sabirzhan Muminov
103.0
Sorin Iulian Pitea
103.0
36
Krzysztof Biegun
102.5
Robert Valentin Tatu
102.5
38
Stanislav Oshepkov
101.5
39
Eduard Torok
100.0
40
Grzegorz Miętus
99.5
41
Daniel Simov
93.5
42
Wolfgang Loitzl
DNS
43
Stephan Leyhe
DNS
44
Stefan Hayboeck
DNS
45
Alexander Sardyko
DNS
46
Denis Kornilov
DNS
47
Alexey Romashov
DNS
48
Anton Kalinitschenko
DNS
49
Petr Chaadaev
DNS
50
Mikhail Maksimochkin
DNS
51
Roman Sergeevich Trofimov
DNS