Drugą serię przeprowadzono z 3. belek. Najpierw zawodnicy skakali z 24. bramki, potem 21., a na końcu, z 19. Najdłuższy skok uzyskał Stefan Kraft - 133,5 metra, ale Loitzl, który był drugi z wynikiem 132 metry skakał z niższej belki.
Tym razem w czołówce znalazło się sporo Rosjan, którzy skakali z wysokiego rozbiegu. Alexey Romashov uzyskał 132 metry, Denis Kornilov 129, a Kalinitschenko 127 metrów.
Wyniki 1 treningu
zawodnik
kraj
odl.
1
Wolfgang Loitzl
136.0
2
Lukas Mueller
129.5
Stefan Kraft
129.5
4
Denis Kornilov
125.5
5
Jan Matura
124.5
6
Peter Prevc
122.5
7
Marinus Kraus
122.0
Anton Kalinitschenko
122.0
9
Andraz Pograjc
121.0
10
Stephan Leyhe
120.5
11
Stefan Hayboeck
120.0
Mikhail Maksimochkin
120.0
13
Daniel Wenig
119.5
Matic Kramarsic
119.5
Alexey Romashov
119.5
Petr Chaadaev
119.5
17
Alexander Sardyko
117.5
18
Primoz Pikl
117.0
19
Roman Sergeevich Trofimov
116.0
20
David Zauner
115.0
Ilja Rosliakov
115.0
22
Cene Prevc
114.5
23
Felix Schoft
114.0
Nejc Dezman
114.0
25
Manuel Poppinger
111.5
26
Ilmir Hazetdinov
110.0
27
Carl Nordin
108.0
28
Florian Menz
104.5
Robert Valentin Tatu
104.5
30
Stanislav Oshepkov
104.0
31
Alexander Mitz
103.5
Georgiy Chervyakov
103.5
33
Remus Tudor
103.0
Sorin Iulian Pitea
103.0
35
Eduard Torok
97.0
36
Deyan Funtarov
88.0
37
Daniel Simov
86.5
38
Karl Geiger
DNS
39
Grzegorz Miętus
DNS
40
Krzysztof Biegun
DNS
41
Aleksander Zniszczoł
DNS
42
Jan Ziobro
DNS
43
Andrzej Zapotoczny
DNS
44
Łukasz Rutkowski
DNS
45
Radik Zhaparov
DNS
46
Sabirzhan Muminov
DNS
47
Marat Zhaparov
DNS
48
Konstantin Sokolenko
DNS
49
Ziga Mandl
DNS
50
Krzysztof Miętus
DNS
51
Dimitry Ipatov
DNS
Wyniki 2 treningu
zawodnik
kraj
odl.
1
Stefan Kraft
133.5
2
Wolfgang Loitzl
132.0
Alexey Romashov
132.0
4
Denis Kornilov
129.0
5
Anton Kalinitschenko
127.0
6
Stephan Leyhe
126.5
Ilmir Hazetdinov
126.5
Nejc Dezman
126.5
Mikhail Maksimochkin
126.5
10
Petr Chaadaev
125.0
11
Stefan Hayboeck
124.0
Matic Kramarsic
124.0
13
Jan Matura
123.5
Lukas Mueller
123.5
15
Cene Prevc
123.0
David Zauner
123.0
17
Primoz Pikl
122.0
Manuel Poppinger
122.0
19
Felix Schoft
121.0
20
Andraz Pograjc
120.5
21
Karl Geiger
118.0
22
Marinus Kraus
117.5
23
Alexander Mitz
116.5
24
Robert Valentin Tatu
115.0
Ilja Rosliakov
115.0
26
Peter Prevc
114.0
Roman Sergeevich Trofimov
114.0
28
Sorin Iulian Pitea
111.5
29
Daniel Wenig
111.0
30
Ziga Mandl
109.5
31
Carl Nordin
109.0
32
Florian Menz
105.0
33
Eduard Torok
103.5
Remus Tudor
103.5
Stanislav Oshepkov
103.5
36
Daniel Simov
99.5
37
Deyan Funtarov
97.0
38
Georgiy Chervyakov
95.5
39
Alexander Sardyko
DNS
40
Grzegorz Miętus
DNS
41
Krzysztof Biegun
DNS
42
Aleksander Zniszczoł
DNS
43
Jan Ziobro
DNS
44
Andrzej Zapotoczny
DNS
45
Łukasz Rutkowski
DNS
46
Radik Zhaparov
DNS
47
Sabirzhan Muminov
DNS
48
Marat Zhaparov
DNS
49
Konstantin Sokolenko
DNS
50
Krzysztof Miętus
DNS
51
Dimitry Ipatov
DNS