Dzień później najlepszy wynik uzyskał reprezentant gospodarzy - Lukas Mueller, który pokonał Andersa Jacobsena i Dawida Kubackiego. Tym razem punkty zdobyli Bachleda (17.) i Biegun (28.).
W klasyfikacji generalnej prowadzi Dawid Kubacki.
klasyfikacja letniego Pucharu Kontynentalnego »
wirtualna klasyfikacja Kontynentalnej Listy Rankingowej (CRL) »
Wyniki 1 konkursu
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Mackenzie Boyd-Clowes
110.5
104.0
234.6
2
Dawid Kubacki
103.5
110.0
233.3
3
Wolfgang Loitzl
107.5
104.5
231.1
4
Matic Kramarsic
103.5
104.0
221.5
5
Jan Matura
105.5
101.5
219.6
6
Tomaz Naglic
106.0
100.0
218.8
7
Matjaz Pungertar
101.5
105.0
216.7
8
Primoz Pikl
97.0
108.5
213.4
9
Daniel Wenig
105.5
99.0
213.1
10
Peter Frenette
98.5
106.0
211.6
11
Vincent Descombes Sevoie
101.5
100.0
205.2
12
Danny Queck
96.5
102.5
202.7
13
David Unterberger
96.5
101.5
200.4
14
Vladimir Zografski
97.5
102.0
200.1
15
Nicolas Mayer
99.5
98.0
200.0
16
Karl Geiger
98.0
100.0
199.4
17
Marinus Kraus
100.0
98.0
197.9
18
Anders Johnson
96.5
100.5
197.1
19
Anders Jacobsen
97.5
99.0
196.2
20
Jan Ziobro
100.5
95.5
194.8
21
Gregor Deschwanden
95.5
100.0
193.4
22
Manuel Poppinger
96.0
99.0
193.0
23
Martin Cikl
100.0
93.5
189.8
24
Marcin Bachleda
94.0
97.5
187.2
25
Emmanuel Chedal
95.0
95.5
183.5
26
Thomas Diethart
96.0
92.5
179.8
27
Martin Schmitt
96.0
92.0
177.4
28
Ilmir Hazetdinov
93.0
92.5
175.4
29
Alexey Romashov
98.5
84.5
169.9
30
Lukas Mueller
107.0
DSQ
117.6
31
Bartłomiej Kłusek
93.5
88.3
32
Grzegorz Miętus
93.0
87.9
33
Pius Paschke
93.0
86.9
34
Stefan Hayboeck
93.0
86.4
35
Alexander Sardyko
92.5
84.5
36
Marco Grigoli
92.5
84.0
37
Ilja Rosliakov
91.5
83.7
38
Rok Zima
91.5
83.2
39
Simon Greiderer
92.0
83.1
40
Clemens Aigner
90.5
82.9
41
Jan Maylaender
91.5
82.7
42
Nicholas Alexander
90.0
81.0
43
Krzysztof Biegun
90.0
80.5
44
Ole Marius Ingvaldsen
89.5
79.1
45
Stefan Huber
90.0
78.5
46
Johan Martin Brandt
88.0
76.4
47
Pascal Kaelin
87.0
75.6
48
Markus Eggenhofer
88.0
74.9
49
Ronan Lamy Chappuis
88.0
74.4
50
Vegard Swensen
86.0
73.8
51
Carl Nordin
88.5
73.3
52
Atle Pedersen Roensen
85.0
71.5
53
Mats Sohagen Berggaard
85.0
69.5
54
Rok Urbanc
84.0
69.2
55
Vitaliy Shumbarets
84.5
69.1
56
Michael Lunardi
83.5
67.8
57
Pascal Sommer
83.5
66.8
58
Krzysztof Miętus
82.5
65.5
59
Eric Mitchell
80.0
61.0
60
Volodymyr Veredyuk
78.0
56.4
61
Alexander Mitz
76.5
53.7
62
Ruben de Wit
76.5
49.2
63
Oldrik van den Aalst
74.5
45.6
64
Antonin Hajek
92.5
0.0
65
Robert Hrgota
DSQ
DSQ
66
Stefan Kraft
DSQ
DSQ
67
Borek Sedlak
DSQ
DSQ
68
Klemens Murańka
DSQ
DSQ
69
Andraz Pograjc
DSQ
DSQ
70
Elias Tollinger
DSQ
DSQ
71
Daniel Huber
DSQ
DSQ
72
Andryi Kalinchuk
DSQ
DSQ
73
Diego Dellasega
DSQ
DSQ
74
Patrik Lichy
DSQ
DSQ
75
Alessio de Crignis
DSQ
DSQ
76
Andrii Klymchuk
DSQ
DSQ
77
Roberto Dellasega
DSQ
DSQ
78
Dusty Korek
DSQ
DSQ
79
Matthew Rowley
DSQ
DSQ
80
David Zauner
DSQ
DSQ
Wyniki 2 konkursu
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Lukas Mueller
111.0
110.5
250.2
2
Anders Jacobsen
111.5
110.0
248.7
3
Dawid Kubacki
106.0
113.0
241.2
4
Nicolas Mayer
108.5
108.0
238.2
5
Alexander Sardyko
107.5
107.5
234.0
6
Wolfgang Loitzl
106.0
107.0
233.9
7
Danny Queck
108.5
105.0
233.3
8
Rok Zima
110.5
103.0
232.3
9
Marinus Kraus
108.0
105.5
231.3
10
Borek Sedlak
105.5
107.5
230.4
11
Primoz Pikl
103.0
109.5
228.5
12
Tomaz Naglic
103.5
107.5
227.8
13
David Unterberger
107.5
103.5
226.8
Jan Matura
103.0
108.0
226.8
15
Stefan Kraft
102.0
108.5
226.4
16
Anders Johnson
105.5
105.0
225.9
17
Marcin Bachleda
104.5
104.0
222.3
18
Daniel Wenig
107.0
100.0
219.1
19
Ole Marius Ingvaldsen
102.5
105.0
219.0
20
Karl Geiger
104.5
103.5
218.9
21
Vladimir Zografski
102.5
104.5
216.6
22
Stefan Hayboeck
104.5
101.5
214.8
23
Matic Kramarsic
103.0
99.5
210.5
24
Martin Cikl
103.5
99.5
210.4
25
Vegard Swensen
104.0
96.0
206.5
26
Roberto Dellasega
102.5
99.0
206.2
27
Ilmir Hazetdinov
104.0
95.0
201.7
28
Krzysztof Biegun
102.5
96.5
200.2
29
Rok Urbanc
101.5
96.5
199.9
30
David Zauner
102.0
94.0
196.3
31
Johan Martin Brandt
101.5
104.7
Marco Grigoli
101.5
104.7
33
Diego Dellasega
101.5
104.2
34
Martin Schmitt
101.0
103.8
35
Nicholas Alexander
101.0
103.3
36
Peter Frenette
102.0
102.6
37
Manuel Poppinger
100.0
102.0
38
Alexey Romashov
99.0
100.7
Thomas Diethart
99.0
100.7
40
Matjaz Pungertar
99.0
100.2
41
Daniel Huber
97.5
96.5
42
Elias Tollinger
97.0
96.1
43
Markus Eggenhofer
97.0
95.1
Matthew Rowley
97.0
95.1
45
Simon Greiderer
96.5
94.2
46
Atle Pedersen Roensen
96.0
93.3
Antonin Hajek
96.0
93.3
Jan Maylaender
96.0
93.3
49
Stefan Huber
96.0
91.8
50
Pius Paschke
95.0
91.5
51
Grzegorz Miętus
95.0
91.0
52
Emmanuel Chedal
92.0
86.6
53
Carl Nordin
92.0
85.6
54
Bartłomiej Kłusek
92.5
85.0
55
Vitaliy Shumbarets
91.0
82.8
56
Clemens Aigner
90.0
81.0
Andrii Klymchuk
90.0
81.0
58
Pascal Sommer
89.0
79.2
59
Alexander Mitz
89.5
78.6
60
Michael Lunardi
87.5
76.0
61
Eric Mitchell
87.0
74.1
62
Dusty Korek
85.5
72.9
63
Petr Chaadaev
88.5
72.3
64
Alessio de Crignis
85.5
70.9
65
Mats Sohagen Berggaard
86.5
70.7
66
Pascal Kaelin
83.0
66.9
67
Klemens Murańka
83.5
64.3
68
Ruben de Wit
81.5
63.7
69
Mackenzie Boyd-Clowes
DSQ
DSQ
70
Vincent Descombes Sevoie
DSQ
DSQ
71
Jan Ziobro
DSQ
DSQ
72
Gregor Deschwanden
DSQ
DSQ
73
Volodymyr Veredyuk
DSQ
DSQ
74
Patrik Lichy
DSQ
DSQ
75
Robert Hrgota
DSQ
DSQ
76
Krzysztof Miętus
DSQ
DSQ
77
Andraz Pograjc
DSQ
DSQ
78
Oldrik van den Aalst
DSQ
DSQ
79
Andryi Kalinchuk
DSQ
DSQ
80
Ronan Lamy Chappuis
DSQ
DSQ