Wyniki kwalifikacji | |||
zawodnik | odl. | pkt | |
1 |
Emmanuel Chedal (Francja) |
201.5 |
193.8 |
2 |
Roar Ljoekelsoey (Norwegia) |
196.0 |
188.7 |
3 |
Vincent Descombes Sevoie (Francja) |
191.0 |
181.2 |
4 |
Sigurd Pettersen (Norwegia) |
192.0 |
180.4 |
5 |
Markus Eggenhofer (Austria) |
190.0 |
179.5 |
6 |
Michael Neumayer (Niemcy) |
190.0 |
178.0 |
7 |
Robert Kranjec (Słowenia) |
187.5 |
176.0 |
8 |
Anders Bardal (Norwegia) |
185.5 |
173.1 |
9 |
Tom Hilde (Norwegia) |
184.5 |
171.9 |
10 |
Björn Einar Romören (Norwegia) |
184.0 |
169.8 |
11 |
Sebastian Colloredo (Włochy) |
183.5 |
169.7 |
12 |
Michael Uhrmann (Niemcy) |
183.5 |
169.2 |
13 |
Andrea Morassi (Włochy) |
179.5 |
164.4 |
14 |
Johan Remen Evensen (Norwegia) |
178.5 |
164.2 |
15 |
Jan Matura (Czechy) |
177.0 |
162.4 |
16 |
Pavel Karelin (Rosja) |
178.5 |
162.2 |
17 |
Balthasar Schneider (Austria) |
178.0 |
160.6 |
18 |
Lukas Hlava (Czechy) |
174.5 |
157.9 |
19 |
Stephan Hocke (Niemcy) |
174.0 |
156.8 |
20 |
Jakub Janda (Czechy) |
172.5 |
156.0 |
21 |
Johan Erikson (Szwecja) |
173.5 |
154.2 |
22 |
Robert Hrgota (Słowenia) |
171.0 |
153.7 |
|
Andreas Wank (Niemcy) |
171.0 |
153.7 |
24 |
Felix Schoft (Niemcy) |
170.5 |
153.1 |
25 |
Nicholas Fairall (USA) |
171.5 |
152.8 |
26 |
Tami Kiuru (Finlandia) |
170.5 |
152.6 |
27 |
Isak Grimholm (Szwecja) |
168.5 |
149.7 |
28 |
Borek Sedlak (Czechy) |
165.5 |
146.6 |
29 |
Rok Urbanc (Słowenia) |
164.0 |
144.8 |
30 |
Anders Johnson (USA) |
157.5 |
135.5 |
31 |
Tomas Zmoray (Słowacja) |
155.0 |
132.5 |
32 |
Jurij Tepes (Słowenia) |
153.5 |
130.2 |
33 |
Stefan Read (Kanada) |
151.5 |
126.3 |
34 |
Radik Zhaparov (Kazachstan) |
146.0 |
118.7 |
35 |
David Lazzaroni (Francja) |
143.5 |
110.7 |
36 |
Anders Jacobsen (Norwegia) |
203.5 |
|
|
Matti Hautamäki (Finlandia) |
190.0 |
|
|
Martin Koch (Austria) |
193.5 |
|
|
Harri Olli (Finlandia) |
206.0 |
|
|
Ville Larinto (Finlandia) |
190.5 |
|
|
Thomas Morgenstern (Austria) |
189.5 |
|
|
Martin Schmitt (Niemcy) |
196.5 |
|
|
Wolfgang Loitzl (Austria) |
208.0 |
|
|
Gregor Schlierenzauer (Austria) |
209.5 |
|
|
Simon Ammann (Szwajcaria) |
197.5 |
Najbliższe transmisje i programy | ||
jutro 03:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:40 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |