Wygrani | |||||
zawodnik | odl. 1 | pkt | |||
1 |
Andreas Küttel (Szwajcaria) |
125.5 |
135.9 |
||
2 |
Matti Hautamäki (Finlandia) |
125.0 |
133.0 |
||
3 |
Noriaki Kasai (Japonia) |
128.0 |
132.9 |
||
4 |
Gregor Schlierenzauer (Austria) |
123.0 |
129.4 |
||
5 |
Anders Jacobsen (Norwegia) |
122.0 |
128.1 |
||
|
Arttu Lappi (Finlandia) |
122.0 |
128.1 |
||
7 |
Martin Schmitt (Niemcy) |
122.0 |
127.6 |
||
8 |
Andreas Kofler (Austria) |
120.5 |
124.9 |
||
|
Michael Uhrmann (Niemcy) |
120.5 |
124.9 |
||
10 |
Thomas Morgenstern (Austria) |
124.0 |
124.7 |
||
11 |
Adam Małysz (Polska) |
120.5 |
123.9 |
||
12 |
Jakub Janda (Czechy) |
120.0 |
123.5 |
||
13 |
Dmitri Vassiliev (Rosja) |
121.5 |
122.2 |
||
14 |
Janne Ahonen (Finlandia) |
118.0 |
118.4 |
||
15 |
Simon Ammann (Szwajcaria) |
117.5 |
118.0 |
||
16 |
Anders Bardal (Norwegia) |
116.5 |
116.7 |
||
17 |
Kamil Stoch (Polska) |
116.5 |
115.7 |
||
18 |
Jörg Ritzerfeld (Niemcy) |
115.5 |
112.9 |
||
19 |
Denis Kornilov (Rosja) |
114.5 |
112.6 |
||
20 |
Martin Höllwarth (Austria) |
114.0 |
110.7 |
||
21 |
Robert Kranjec (Słowenia) |
113.0 |
108.9 |
||
22 |
Martin Koch (Austria) |
112.0 |
106.6 |
||
23 |
Tom Hilde (Norwegia) |
111.0 |
105.3 |
||
24 |
Wolfgang Loitzl (Austria) |
110.0 |
102.0 |
||
25 |
Michael Möllinger (Szwajcaria) |
107.5 |
98.5 |
||
Przegrani | |||||
zawodnik | odl. 1 | pkt | |||
1 |
Björn Einar Romören (Norwegia) |
122.0 |
128.1 |
||
2 |
Roman Koudelka (Czechy) |
118.5 |
119.8 |
||
3 |
Dimitry Ipatov (Rosja) |
118.5 |
118.3 |
||
4 |
Nikolay Karpenko (Kazachstan) |
118.0 |
116.9 |
||
5 |
Janne Happonen (Finlandia) |
116.0 |
114.3 |
||
6 |
Andreas Widhölzl (Austria) |
116.0 |
113.8 |
||
7 |
Harri Olli (Finlandia) |
115.0 |
111.5 |
||
8 |
Roar Ljoekelsoey (Norwegia) |
113.5 |
109.8 |
||
9 |
Veli-Matti Lindström (Finlandia) |
113.0 |
108.4 |
||
10 |
Jussi Hautamäki (Finlandia) |
112.5 |
108.0 |
||
11 |
Vincent Descombes (Francja) |
113.0 |
107.9 |
||
12 |
Jernej Damjan (Słowenia) |
112.5 |
105.5 |
||
13 |
Martin Mesik (Słowacja) |
110.5 |
103.9 |
||
14 |
Sebastian Colloredo (Włochy) |
110.0 |
103.0 |
||
15 |
Primoz Pikl (Słowenia) |
110.0 |
101.0 |
||
16 |
Rok Benkovic (Słowenia) |
109.5 |
100.6 |
||
17 |
Alessio Bolognani (Włochy) |
108.0 |
98.9 |
||
18 |
Kenshiro Ito (Japonia) |
107.5 |
98.0 |
||
19 |
Maksim Anisimov (Białoruś) |
105.0 |
92.0 |
||
20 |
Antonin Hajek (Czechy) |
102.5 |
87.5 |
||
21 |
Jon Aaraas (Norwegia) |
102.0 |
86.6 |
||
22 |
David Lazzaroni (Francja) |
100.5 |
78.4 |
||
23 |
Rafał Śliż (Polska) |
99.5 |
77.6 |
||
24 |
Takanobu Okabe (Japonia) |
98.5 |
76.3 |
||
25 |
Yong Jik Choi (Korea Pd.) |
87.0 |
51.6 |
Wyniki konkursu | |||
zawodnik | odl. 1 | pkt | |
1 |
Andreas Küttel (Szwajcaria) |
125.5 |
135.9 |
2 |
Matti Hautamäki (Finlandia) |
125.0 |
133.0 |
3 |
Noriaki Kasai (Japonia) |
128.0 |
132.9 |
4 |
Gregor Schlierenzauer (Austria) |
123.0 |
129.4 |
5 |
Anders Jacobsen (Norwegia) |
122.0 |
128.1 |
|
Arttu Lappi (Finlandia) |
122.0 |
128.1 |
|
Björn Einar Romören (Norwegia) |
122.0 |
128.1 |
8 |
Martin Schmitt (Niemcy) |
122.0 |
127.6 |
9 |
Andreas Kofler (Austria) |
120.5 |
124.9 |
|
Michael Uhrmann (Niemcy) |
120.5 |
124.9 |
11 |
Thomas Morgenstern (Austria) |
124.0 |
124.7 |
12 |
Adam Małysz (Polska) |
120.5 |
123.9 |
13 |
Jakub Janda (Czechy) |
120.0 |
123.5 |
14 |
Dmitri Vassiliev (Rosja) |
121.5 |
122.2 |
15 |
Roman Koudelka (Czechy) |
118.5 |
119.8 |
16 |
Janne Ahonen (Finlandia) |
118.0 |
118.4 |
17 |
Dimitry Ipatov (Rosja) |
118.5 |
118.3 |
18 |
Simon Ammann (Szwajcaria) |
117.5 |
118.0 |
19 |
Nikolay Karpenko (Kazachstan) |
118.0 |
116.9 |
20 |
Anders Bardal (Norwegia) |
116.5 |
116.7 |
21 |
Kamil Stoch (Polska) |
116.5 |
115.7 |
22 |
Janne Happonen (Finlandia) |
116.0 |
114.3 |
23 |
Jörg Ritzerfeld (Niemcy) |
115.5 |
112.9 |
24 |
Denis Kornilov (Rosja) |
114.5 |
112.6 |
25 |
Martin Höllwarth (Austria) |
114.0 |
110.7 |
26 |
Robert Kranjec (Słowenia) |
113.0 |
108.9 |
27 |
Martin Koch (Austria) |
112.0 |
106.6 |
28 |
Tom Hilde (Norwegia) |
111.0 |
105.3 |
29 |
Wolfgang Loitzl (Austria) |
110.0 |
102.0 |
30 |
Michael Möllinger (Szwajcaria) |
107.5 |
98.5 |
|
|||
31 |
Andreas Widhölzl (Austria) |
116.0 |
113.8 |
32 |
Harri Olli (Finlandia) |
115.0 |
111.5 |
33 |
Roar Ljoekelsoey (Norwegia) |
113.5 |
109.8 |
34 |
Veli-Matti Lindström (Finlandia) |
113.0 |
108.4 |
35 |
Jussi Hautamäki (Finlandia) |
112.5 |
108.0 |
36 |
Vincent Descombes (Francja) |
113.0 |
107.9 |
37 |
Jernej Damjan (Słowenia) |
112.5 |
105.5 |
38 |
Martin Mesik (Słowacja) |
110.5 |
103.9 |
39 |
Sebastian Colloredo (Włochy) |
110.0 |
103.0 |
40 |
Primoz Pikl (Słowenia) |
110.0 |
101.0 |
41 |
Rok Benkovic (Słowenia) |
109.5 |
100.6 |
42 |
Alessio Bolognani (Włochy) |
108.0 |
98.9 |
43 |
Kenshiro Ito (Japonia) |
107.5 |
98.0 |
44 |
Maksim Anisimov (Białoruś) |
105.0 |
92.0 |
45 |
Antonin Hajek (Czechy) |
102.5 |
87.5 |
46 |
Jon Aaraas (Norwegia) |
102.0 |
86.6 |
47 |
David Lazzaroni (Francja) |
100.5 |
78.4 |
48 |
Rafał Śliż (Polska) |
99.5 |
77.6 |
49 |
Takanobu Okabe (Japonia) |
98.5 |
76.3 |
50 |
Yong Jik Choi (Korea Pd.) |
87.0 |
51.6 |
klasyfikacja generalna Pucharu Świata »
klasyfikacja generalna Turnieju Czterech Skoczni »
wirtualna klasyfikacja Światowej Listy Rankingowej (WRL) »
Najbliższe transmisje i programy | ||
jutro 02:55 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:40 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |