Wyniki końcowe | |||
zawodnik | odl. 1 | pkt | |
1 |
Andreas Kofler (Austria) |
141.0 |
154.8 |
2 |
Jon Aaraas (Norwegia) |
135.5 |
143.9 |
3 |
Thomas Lobben (Norwegia) |
133.0 |
138.4 |
4 |
Kenneth Gangnes (Norwegia) |
129.0 |
130.2 |
5 |
Sami Niemi (Finlandia) |
128.0 |
128.4 |
6 |
Daniel Lackner (Austria) |
126.5 |
124.7 |
7 |
Stefan Thurnbichler (Austria) |
125.5 |
123.9 |
8 |
Florian Horst (Niemcy) |
123.0 |
117.9 |
9 |
Lukas Hlava (Czechy) |
123.0 |
117.4 |
10 |
Eirik Kjelstrup (Norwegia) |
122.0 |
116.6 |
11 |
Stanislav Oshepkov (Rosja) |
120.0 |
111.0 |
12 |
Jörg Ritzerfeld (Niemcy) |
119.0 |
108.7 |
13 |
Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia) |
118.0 |
107.9 |
14 |
Michael Hayboeck (Austria) |
118.0 |
105.9 |
15 |
Maximilian Mechler (Niemcy) |
116.5 |
105.2 |
|
Manuel Fettner (Austria) |
116.5 |
105.2 |
17 |
Rafał Śliż (Polska) |
116.5 |
104.7 |
18 |
Pascal Egloff (Szwajcaria) |
115.5 |
102.4 |
19 |
Stefan Hayboeck (Austria) |
111.0 |
94.8 |
20 |
Piotr Żyła (Polska) |
111.0 |
93.8 |
21 |
Marco Grigoli (Szwajcaria) |
111.0 |
93.3 |
22 |
Lukas Mueller (Austria) |
110.0 |
91.5 |
23 |
Sami Saapunki (Finlandia) |
108.5 |
88.8 |
24 |
Krzysztof Miętus (Polska) |
109.5 |
87.6 |
25 |
Severin Freund (Niemcy) |
108.5 |
85.3 |
26 |
Matic Kramarsic (Słowenia) |
108.0 |
84.4 |
27 |
Marcin Bachleda (Polska) |
105.0 |
82.0 |
28 |
Stephen Leyhe (Niemcy) |
102.0 |
71.6 |
29 |
Andre Fredheim (Norwegia) |
102.5 |
71.5 |
30 |
Nico Polichronidis (Niemcy) |
101.0 |
71.3 |
31 |
Jarkko Maeaettae (Finlandia) |
100.0 |
71.0 |
32 |
Carl Nordin (Szwecja) |
99.0 |
68.7 |
33 |
Dmitry Sporynin (Rosja) |
97.0 |
66.1 |
34 |
Antoine Guignard (Szwajcaria) |
96.0 |
59.3 |
35 |
Adrian Schuler (Szwajcaria) |
93.5 |
57.3 |
36 |
Riku Taehkaevuori (Finlandia) |
91.0 |
49.3 |
37 |
Niklas Eriksson (Szwecja) |
88.0 |
48.9 |
38 |
Andreas Wank (Niemcy) |
89.5 |
47.6 |
39 |
Josef Larsson (Szwecja) |
87.0 |
47.1 |
40 |
Alexey Vostretsov (Rosja) |
82.0 |
33.6 |
41 |
Roman Sergeevich Trofimov (Rosja) |
82.0 |
31.6 |
42 |
Roland Mueller (Austria) |
75.0 |
18.0 |
43 |
Daniel Wenig (Niemcy) |
DNS |
DNS |
klasyfikacja generalna Pucharu Kontynentalnego »
klasyfikacja Kontynentalnej Listy Rankingowej (CRL) »
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 09:34 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
dzisiaj 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
dzisiaj 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |