Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Sigurd Pettersen (Norwegia) |
129.5 |
142.0 |
262.2 |
2 |
Rok Urbanc (Słowenia) |
132.0 |
133.0 |
256.0 |
3 |
Manuel Fettner (Austria) |
127.5 |
133.5 |
249.3 |
4 |
Kenneth Gangnes (Norwegia) |
129.0 |
131.5 |
248.9 |
5 |
Lukas Hlava (Czechy) |
128.0 |
130.5 |
244.8 |
6 |
Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia) |
127.5 |
131.0 |
242.3 |
7 |
Kamil Stoch (Polska) |
126.5 |
131.0 |
242.0 |
8 |
Cestmir Kozisek (Czechy) |
125.5 |
132.0 |
241.5 |
9 |
Roland Mueller (Austria) |
128.0 |
128.5 |
240.7 |
10 |
Matic Kramarsic (Słowenia) |
125.5 |
131.0 |
239.7 |
11 |
Florian Schabereiter (Austria) |
126.5 |
129.0 |
238.9 |
12 |
Jan Matura (Czechy) |
124.5 |
129.0 |
235.3 |
13 |
Balthasar Schneider (Austria) |
129.0 |
125.0 |
235.2 |
14 |
Stefan Thurnbichler (Austria) |
124.5 |
127.0 |
230.7 |
15 |
Mark Krauspenhaar (Niemcy) |
125.0 |
125.0 |
224.5 |
16 |
Nikolas Fettner (Austria) |
125.0 |
124.0 |
222.7 |
17 |
Christian Ulmer (Niemcy) |
123.5 |
125.0 |
220.8 |
18 |
Isak Grimholm (Szwecja) |
126.5 |
121.0 |
220.5 |
|
Atle Pedersen Roensen (Norwegia) |
124.0 |
123.5 |
220.5 |
20 |
Markus Eisenbichler (Niemcy) |
127.5 |
120.0 |
219.5 |
21 |
David Unterberger (Austria) |
125.5 |
120.5 |
218.8 |
22 |
Martin Cikl (Czechy) |
122.5 |
124.0 |
218.7 |
23 |
Jörg Ritzerfeld (Niemcy) |
123.0 |
125.0 |
218.4 |
24 |
Lukas Mueller (Austria) |
123.5 |
122.0 |
216.9 |
25 |
Christoph Haenel (Niemcy) |
125.0 |
121.0 |
214.8 |
26 |
Robert Hrgota (Słowenia) |
122.5 |
124.0 |
214.2 |
27 |
Anze Damjan (Słowenia) |
125.0 |
118.5 |
209.3 |
28 |
Roman Sergeevich Trofimov (Rosja) |
122.5 |
119.0 |
207.2 |
29 |
Julien Dorme (Francja) |
123.5 |
112.0 |
196.4 |
30 |
Ziga Mandl (Słowenia) |
124.5 |
109.0 |
185.3 |
31 |
Dimitry Ipatov (Rosja) |
122.0 |
107.1 |
|
32 |
Stefan Hula (Polska) |
121.0 |
105.3 |
|
33 |
Nicholas Alexander (USA) |
121.5 |
104.7 |
|
34 |
Stefan Read (Kanada) |
121.0 |
104.3 |
|
35 |
Robert Johansson (Norwegia) |
121.5 |
104.2 |
|
|
Nico Faller (Niemcy) |
121.5 |
104.2 |
|
37 |
Ole Marius Ingvaldsen (Norwegia) |
121.0 |
103.8 |
|
38 |
Adrian Schuler (Szwajcaria) |
120.0 |
103.5 |
|
39 |
Heung Chul Choi (Korea Pd.) |
119.0 |
101.7 |
|
40 |
Jurij Tepes (Słowenia) |
119.5 |
101.1 |
|
41 |
Nico Hermann (Niemcy) |
119.0 |
100.2 |
|
42 |
Eirik Kjelstrup (Norwegia) |
118.5 |
99.3 |
|
|
Ivan Karaulov (Kazachstan) |
118.5 |
99.3 |
|
44 |
Dawid Kubacki (Polska) |
117.5 |
96.5 |
|
45 |
Trevor Morrice (Kanada) |
117.0 |
96.1 |
|
46 |
Christopher Lamb (USA) |
117.5 |
96.0 |
|
47 |
Jordan Taillard (Francja) |
115.5 |
92.9 |
|
|
Eric Mitchell (Kanada) |
115.5 |
92.9 |
|
49 |
Florian Horst (Niemcy) |
115.5 |
92.4 |
|
50 |
Pascal Egloff (Szwajcaria) |
114.5 |
92.1 |
|
51 |
Remi Francais (Szwajcaria) |
114.5 |
91.1 |
|
52 |
Alexandre Mabboux (Francja) |
115.0 |
91.0 |
|
53 |
Vitaliy Shumbarets (Ukraina) |
115.0 |
90.5 |
|
54 |
Yong Jik Choi (Korea Pd.) |
114.5 |
90.1 |
|
55 |
Andrzej Zapotoczny (Polska) |
113.5 |
88.8 |
|
56 |
Antoine Guignard (Szwajcaria) |
113.5 |
88.3 |
|
57 |
Asan Tahtahunov (Kazachstan) |
114.0 |
88.2 |
|
58 |
Carl Nordin (Szwecja) |
113.0 |
87.9 |
|
59 |
Gregor Deschwanden (Szwajcaria) |
113.0 |
87.4 |
|
60 |
Marco Grigoli (Szwajcaria) |
111.5 |
86.2 |
|
61 |
Stanislav Oshepkov (Rosja) |
112.0 |
85.1 |
|
62 |
Pascal Sommer (Szwajcaria) |
112.0 |
84.6 |
|
63 |
Anatoliy Karpenko (Kazachstan) |
109.0 |
79.2 |
|
64 |
Martin Plhal (Czechy) |
107.5 |
76.5 |
|
65 |
Anders Fannemel (Norwegia) |
105.5 |
69.9 |
|
66 |
Blake Hughes (USA) |
102.0 |
65.1 |
|
67 |
Dmitriy Ponomarev (Rosja) |
101.0 |
64.8 |
|
68 |
Evgeni Levkin (Kazachstan) |
87.5 |
32.5 |
|
69 |
Sebastian Cala (Szwajcaria) |
DSQ |
DSQ |
klasyfikacja generalna Pucharu Kontynentalnego »
wirtualna klasyfikacja Kontyn. Listy Rankingowej (CRL) »
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 02:57 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
dzisiaj 09:34 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
dzisiaj 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
dzisiaj 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |