Klasyfikacja indywidualna | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
zawodnik | kraj | punkty | strata | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Damian Skupień | 540 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Dawid Jarząbek | 510 | -30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Dominik Kastelik | 480 | -60 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Paweł Twardosz | 455 | -85 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Wiktor Pękala | 366 | -174 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Kacper Konior | 281 | -259 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Mateusz Rajda | 281 | -259 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Artur Wacławiak | 275 | -265 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Mateusz Marusarz | 225 | -315 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Mariusz Ciślak | 204 | -336 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Bartosz Czyż | 180 | -360 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Jakub Chowaniec | 166 | -374 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Dawid Krupa | 90 | -450 |
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 17:55 |
Eurosport w Player.pl | Planica | Konkurs drużynowy, HS 240 |
jutro 00:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | |
jutro 03:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:40 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |