Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Andreas Kofler (Austria) |
124.0 |
126.0 |
249.0 |
2 |
Björn Einar Romören (Norwegia) |
124.5 |
123.5 |
245.4 |
3 |
Jon Aaraas (Norwegia) |
123.5 |
125.0 |
245.3 |
4 |
Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia) |
122.0 |
125.0 |
242.1 |
5 |
Stefan Thurnbichler (Austria) |
124.5 |
121.0 |
240.4 |
6 |
Christian Ulmer (Niemcy) |
124.0 |
121.5 |
238.9 |
7 |
Pascal Bodmer (Niemcy) |
125.0 |
120.5 |
235.9 |
8 |
Borek Sedlak (Czechy) |
120.5 |
123.0 |
234.3 |
9 |
Balthasar Schneider (Austria) |
121.5 |
120.5 |
230.1 |
10 |
Atle Pedersen Roensen (Norwegia) |
118.5 |
122.5 |
228.8 |
11 |
Andreas Stjernen (Norwegia) |
120.0 |
121.0 |
228.3 |
12 |
Roman Sergeevich Trofimov (Rosja) |
120.5 |
119.0 |
227.1 |
13 |
Matic Kramarsic (Słowenia) |
118.5 |
121.5 |
226.5 |
14 |
Rafał Śliż (Polska) |
120.5 |
118.5 |
226.2 |
15 |
Sigurd Pettersen (Norwegia) |
118.0 |
121.5 |
225.6 |
16 |
Jan Matura (Czechy) |
117.5 |
121.0 |
224.8 |
17 |
Thomas Thurnbichler (Austria) |
119.0 |
118.0 |
222.6 |
18 |
Volodymyr Boschuk (Ukraina) |
119.5 |
118.0 |
221.0 |
19 |
Florian Schabereiter (Austria) |
114.5 |
118.5 |
211.9 |
20 |
Klemens Murańka (Polska) |
116.0 |
114.5 |
208.9 |
21 |
Julian Musiol (Niemcy) |
117.0 |
114.5 |
208.2 |
22 |
Erik Simon (Niemcy) |
116.0 |
116.0 |
208.1 |
23 |
Marcin Bachleda (Polska) |
114.0 |
116.5 |
207.9 |
|
Peter Prevc (Słowenia) |
114.0 |
116.5 |
207.9 |
25 |
Roland Mueller (Austria) |
114.0 |
116.5 |
207.4 |
26 |
Anze Damjan (Słowenia) |
113.5 |
117.0 |
206.9 |
27 |
Danny Queck (Niemcy) |
114.0 |
115.0 |
203.2 |
28 |
Stefan Hula (Polska) |
114.5 |
111.0 |
197.9 |
29 |
Richard Freitag (Niemcy) |
114.0 |
110.0 |
194.7 |
30 |
Georgiy Chervyakov (Rosja) |
113.0 |
109.5 |
190.0 |
31 |
Michael Hayboeck (Austria) |
113.5 |
98.3 |
|
32 |
Pascal Egloff (Szwajcaria) |
112.0 |
97.6 |
|
33 |
Adrian Schuler (Szwajcaria) |
112.0 |
97.1 |
|
34 |
Nicolas Mayer (Francja) |
112.0 |
96.6 |
|
35 |
Ziga Mandl (Słowenia) |
111.5 |
95.7 |
|
|
Manuel Fettner (Austria) |
111.5 |
95.7 |
|
37 |
Stanislav Oshepkov (Rosja) |
111.5 |
95.2 |
|
38 |
Nicholas Alexander (USA) |
110.5 |
94.4 |
|
39 |
Vegard Sklett (Norwegia) |
110.5 |
93.9 |
|
40 |
Robert Kuban (Czechy) |
110.5 |
93.4 |
|
|
Michael J Glasder (USA) |
110.5 |
93.4 |
|
|
Robert Johansson (Norwegia) |
110.5 |
93.4 |
|
43 |
Oleksander Lasarovich (Ukraina) |
111.0 |
93.3 |
|
44 |
Andreas Wank (Niemcy) |
110.0 |
93.0 |
|
45 |
Remi Francais (Szwajcaria) |
109.5 |
91.1 |
|
46 |
Vitaliy Shumbarets (Ukraina) |
109.5 |
90.6 |
|
47 |
Antoine Guignard (Szwajcaria) |
107.5 |
88.0 |
|
48 |
Maximilian Mechler (Niemcy) |
109.0 |
86.7 |
|
49 |
Cestmir Kozisek (Czechy) |
106.5 |
85.2 |
|
50 |
Julien Dorme (Francja) |
101.5 |
75.7 |
|
51 |
Jaan Juris (Estonia) |
99.0 |
70.2 |
|
52 |
Dmitriy Ponomarev (Rosja) |
97.5 |
67.5 |
|
53 |
Christopher Lamb (USA) |
93.0 |
55.9 |
|
54 |
Illimar Paern (Estonia) |
DNS |
||
|
Vladimir Zografski (Bułgaria) |
DNS |
||
|
Aleksandr Hancharou (Białoruś) |
DNS |
||
|
Petar Fartunov (Bułgaria) |
DNS |
||
|
Wesley Savill (Kanada) |
DNS |
klasyfikacja generalna Pucharu Kontynentalnego »
wirtualna klasyfikacja Kontynentalnej Listy Rankingowej (CRL) »
Najbliższe transmisje i programy | ||
teraz w TV |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
dzisiaj 19:56 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |