12 pań i 83 panów stanie na starcie indywidualnych konkursów mistrzostw Polski. Wśród zgłoszonych znalazła się szeroka reprezentacja Norwegii.
Na starcie zawodów mężczyzn pojawiła się niemal cała krajowa czołówka ze skoczkami kadry A - Kamilem Stochem, Dawidem Kubacki, Piotrem, Żyłą, Stefanem Hulą i Maciejem Kotem; zabraknie tylko Jakuba Wolnego, który uskarża się na ból pleców.
Również u pań mamy nasze najlepsze zawodniczki - Kingę Rajdę, Annę Twardosz, Joannę Szwab i Nicole Konderlę z kadry kobiet czy trenującą poza kadrą Magdalenę Pałasz. Tutaj zabraknie Kamili Karpiel, która wciąż dochodzi do siebie po kontuzji.
Na liście startowej mamy szeroką grupę zawodniczek i zawodników z Norwegii - są to głównie dość młodzi sportowcy, urodzony w XXI wieku.
Początek rywalizacji pań zaplanowano na 18:45, panowie rozpoczną konkurs o 19:00.
Lista startowa - mężczyźni |
---|
| zawodnik | kraj |
1 | Sander Koldberg | |
2 | Filip Gluza | |
3 | Mateusz Małyjurek | |
4 | Iver Myhre | |
5 | Anton Oyvindsson | |
6 | Soelve Jokerud Strand | |
7 | Even Waalen Osterhaug | |
8 | Dawid Kaszuba | |
9 | Ole Kristian Baarset | |
10 | Tymoteusz Amilkiewicz | |
11 | Jostein Saglien Braaten | |
12 | Marius Nordsveen | |
13 | Espen Alexander Johansen Amble | |
14 | Richard Selbekk-Hansen | |
15 | Sivert Markeset | |
16 | Halvor Lutnes | |
17 | Fredrik Jevne | |
18 | Per Einar Stroemhaug | |
19 | Johannes Loeken | |
20 | Fredrik Bjerkeengen | |
21 | Klemens Joniak | |
22 | Oscar Woien | |
23 | Adam Ruda | |
24 | Magnus Heimdahl | |
25 | Jostein Loe | |
26 | Simen Aasen Markeng | |
27 | Anders Ladehaug | |
28 | Mats K. Sagbakken | |
29 | Henrik Haave | |
30 | Paal Haakon Bjoertomt | |
31 | Haavi Morten Haug | |
32 | Jonas Bratlien | |
33 | Sindre Asen | |
34 | Gabriel Kukuczka | |
35 | Jakub Wisełka | |
36 | Grzegorz Mitręga | |
37 | Wojciech Troszok | |
38 | Dominik Niemczyk | |
39 | Jan Galica | |
40 | Bartłomiej Kuchta | |
41 | Michał Jastrzębski | |
42 | Marcin Wróbel | |
43 | Robert Ryś | |
44 | Jan Rzadkosz | |
45 | Stanisław Majerczyk | |
46 | Jakub Harat | |
47 | Maciej Zborowski | |
48 | Dawid Groszek | |
49 | Paweł Szyndlar | |
50 | Łukasz Stawowy | |
51 | Adrian Nalepka | |
52 | Artur Kukuła | |
53 | Jan Bukowski | |
54 | Szymon Zapotoczny | |
55 | Michał Martynek | |
56 | Jan Habdas | |
57 | Wiktor Fickowski | |
58 | Tomasz Piczura | |
59 | Krystian Zygmuntowicz | |
60 | Karol Niemczyk | |
61 | Szymon Jojko | |
62 | Stanisław Ciszek | |
63 | Krzysztof Kieta | |
64 | Kacper Stosel | |
65 | Wiktor Węgrzynkiewicz | |
66 | Jarosław Krzak | |
67 | Wiktor Pękala | |
68 | Damian Lasota | |
69 | Adam Niżnik | |
70 | Bartosz Czyż | |
71 | Mateusz Gruszka | |
72 | Krzysztof Leja | |
73 | Tomasz Pilch | |
74 | Klemens Murańka | |
75 | Kacper Juroszek | |
76 | Paweł Wąsek | |
77 | Andrzej Stękała | |
78 | Maciej Kot | |
79 | Stefan Hula | |
80 | Aleksander Zniszczoł | |
81 | Piotr Żyła | |
82 | Dawid Kubacki | |
83 | Kamil Stoch | |
Lista startowa - kobiety |
---|
| zawodnik | kraj |
1 | Nora Midtsundstad | |
2 | Heidi Dyhre Traaserud | |
3 | Thea Minyan Bjoerseth | |
4 | Róża Pawlikowska | |
5 | Wiktoria Polanowska | |
6 | Wiktoria Przybyła | |
7 | Marcelina Bełtowska | |
8 | Nicole Konderla | |
9 | Magdalena Pałasz | |
10 | Joanna Szwab | |
11 | Anna Twardosz | |
12 | Kinga Rajda | |