Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97
Norwegia
Thea Minyan Bjoerseth
Urodzona: 30 paĽdziernika 2003
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: panna
Klub: Lensbygda Sportsklubb
Maren Lundby
Urodzona: 7 wrze¶nia 1994
Miejsce urodzenia: Boeverbru
Miejsce zamieszkania: Kolbu
Stan cywilny: panna
Klub: Kolbukameratene
Anniken Mork
Urodzona: 16 stycznia 1991
Miejsce urodzenia: Oslo
Miejsce zamieszkania: Oslo
Stan cywilny: panna
Klub: Ready
Silje Opseth
Urodzona: 28 kwietnia 1999
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: panna
Klub: Holevaringen Il
Karoline Roestad
Urodzona: 12 czerwca 1995
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: panna
Klub: Skogn Il
Karoline Bjerke Skatvedt
Urodzona: 2 kwietnia 2000
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: panna
Klub: Troegstad Skiklubb
Anna Odine Stroem
Urodzona: 17 kwietnia 1998
Miejsce urodzenia: Alta
Miejsce zamieszkania: Lillehammer
Stan cywilny: panna
Klub: Alta If
Gyda Westvold Hansen
Urodzona: 20 kwietnia 2002
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: panna
Klub: Idrettslaget Nansen
« wszystkie sylwetki
Sylwetki zawodniczek
Sylwetki zawodniczek

Sylwetki zawodniczek

Kalendarium
Juliane Seyfahrt
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
14:00
FIS Cup Liberec
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich