Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
21.07.2019, godz. 17:30
Wisła HS-134
LGP
Niemcy
Katharina Althaus
Urodzona: 23 maja 1996
Miejsce urodzenia: Schöllang
Miejsce zamieszkania: Oberstdorf
Stan cywilny: panna
Klub: SC Oberstdorf
Gianina Ernst
Urodzona: 31 grudnia 1998
Miejsce urodzenia: Winterthur
Miejsce zamieszkania: Winterthur
Stan cywilny: panna
Klub: SC Oberstdorf
Luisa Goerlich
Urodzona: 21 grudnia 1998
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: panna
Klub: WSV 08 Lauscha
Ulrike Graessler
Urodzona: 17 maja 1987
Miejsce urodzenia: Eilenburg
Miejsce zamieszkania: Klingenthal
Stan cywilny: panna
Klub: VSC Klingenthal
Pauline Hessler
Urodzona: 13 wrze¶nia 1998
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: Lauscha
Stan cywilny: panna
Klub: WSV 08 Lauscha
Agnes Reisch
Urodzona: 11 paĽdziernika 1999
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: panna
Klub: WSV Isny
Anna Rupprecht
Urodzona: 29 grudnia 1996
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: Schwäbisch Gmünd
Stan cywilny: panna
Klub: SC Degenfeld
Juliane Seyfarth
Urodzona: 19 lutego 1990
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: Ruhla-Thal
Stan cywilny: panna
Klub: WSC Ruhla
Ramona Straub
Urodzona: 19 wrze¶nia 1993
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: Langenordnach
Stan cywilny: panna
Klub: SC Langenordnach
Carina Vogt
Urodzona: 5 lutego 1992
Miejsce urodzenia: Schwäbisch Gmünd
Miejsce zamieszkania: Waldstetten
Stan cywilny: panna
Klub: SC Degenfeld
Svenja Wuerth
Urodzona: 20 sierpnia 1993
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: Baiersbronn
Stan cywilny: panna
Klub: SV Baiersbronn
« wszystkie sylwetki
Sylwetki zawodniczek
Sylwetki zawodniczek

Sylwetki zawodniczek

Najbliższe zawody
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
11:55
LGP Hinterzarten
konkurs mix
17:30
LGP Hinterzarten
seria próbna M
18:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. M
3 sierpnia 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Ljubno
odprawa techniczna K/M
12:00
FIS Cup Ljubno
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich