Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Niemcy
Katharina Althaus
Urodzona: 23 maja 1996
Miejsce urodzenia: Schöllang
Miejsce zamieszkania: Oberstdorf
Stan cywilny: panna
Klub: SC Oberstdorf
Gianina Ernst
Urodzona: 31 grudnia 1998
Miejsce urodzenia: Winterthur
Miejsce zamieszkania: Winterthur
Stan cywilny: panna
Klub: SC Oberstdorf
Luisa Goerlich
Urodzona: 21 grudnia 1998
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: panna
Klub: WSV 08 Lauscha
Ulrike Graessler
Urodzona: 17 maja 1987
Miejsce urodzenia: Eilenburg
Miejsce zamieszkania: Klingenthal
Stan cywilny: panna
Klub: VSC Klingenthal
Pauline Hessler
Urodzona: 13 wrze¶nia 1998
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: Lauscha
Stan cywilny: panna
Klub: WSV 08 Lauscha
Agnes Reisch
Urodzona: 11 paĽdziernika 1999
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: panna
Klub: WSV Isny
Anna Rupprecht
Urodzona: 29 grudnia 1996
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: Schwäbisch Gmünd
Stan cywilny: panna
Klub: SC Degenfeld
Juliane Seyfarth
Urodzona: 19 lutego 1990
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: Ruhla-Thal
Stan cywilny: panna
Klub: WSC Ruhla
Ramona Straub
Urodzona: 19 wrze¶nia 1993
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: Langenordnach
Stan cywilny: panna
Klub: SC Langenordnach
Carina Vogt
Urodzona: 5 lutego 1992
Miejsce urodzenia: Schwäbisch Gmünd
Miejsce zamieszkania: Waldstetten
Stan cywilny: panna
Klub: SC Degenfeld
Svenja Wuerth
Urodzona: 20 sierpnia 1993
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: Baiersbronn
Stan cywilny: panna
Klub: SV Baiersbronn
« wszystkie sylwetki
Sylwetki zawodniczek
Sylwetki zawodniczek

Sylwetki zawodniczek

Kalendarium
Marc Vogel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Markus Eigentler (1980)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich