Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
26.07.2019, godz. 20:30
Hinterzarten HS-108
LGP-k
Austria
Chiara Hoelzl
Urodzona: 18 lipca 1997
Miejsce urodzenia: Goldegg
Miejsce zamieszkania: Goldegg
Stan cywilny: panna
Klub: SV Schwarzach-Salzburg
Julia Huber
Urodzona: 29 listopada 1998
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: Rottenmann
Stan cywilny: panna
Klub: SK Rottenmann-Steiermark
Daniela Iraschko-Stolz
Urodzona: 21 listopada 1983
Miejsce urodzenia: Eisenerz
Miejsce zamieszkania: Eisenerz
Stan cywilny: panna
Klub: WSV Eisenerz
Marita Kramer
Urodzona: 25 paĽdziernika 2001
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: panna
Klub: b.d.
Eva Pinkelnig
Urodzona: 27 maja 1988
Miejsce urodzenia: Dornbirn
Miejsce zamieszkania: Dornbirn
Stan cywilny: panna
Klub: SK Kehlegg-Vorarlberg
Claudia Purker
Urodzona: 15 stycznia 1999
Miejsce urodzenia: Altenmarkt i.P.
Miejsce zamieszkania: Altenmarkt i.P.
Stan cywilny: panna
Klub: SC Bischofshofen-Salzburg
Elisabeth Raudaschl
Urodzona: 7 listopada 1997
Miejsce urodzenia: St. Wolfgang
Miejsce zamieszkania: St. Wolfgang
Stan cywilny: panna
Klub: WSV Bad Ischl-NTS-Oberoesterreich
Jacqueline Seifriedsberger
Urodzona: 20 stycznia 1991
Miejsce urodzenia: Ried.i.l.
Miejsce zamieszkania: Schildorn
Stan cywilny: panna
Klub: SC Waldzell
« wszystkie sylwetki
Sylwetki zawodniczek
Sylwetki zawodniczek

Sylwetki zawodniczek

Kalendarium
Bastian Kaltenboeck
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
11:55
LGP Hinterzarten
konkurs mix
17:30
LGP Hinterzarten
seria próbna M
18:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. M
3 sierpnia 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Ljubno
odprawa techniczna K/M
12:00
FIS Cup Ljubno
oficjalny trening M
12:30
FIS Cup Ljubno
oficjalny trening K
14:00
FIS Cup Ljubno
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich