Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Słowenia
Sztab szkoleniowy

kadra A: Gorazd Bertoncelj
kadra kobiet: Stane Baloh, Primoz Peterka
Tilen Bartol
Urodzony: 17 kwietnia 1997
Miejsce urodzenia: Kranj
Miejsce zamieszkania: Ljublana
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Sam Ihan
Jan Bombek
Urodzony: 4 grudnia 2001
Miejsce urodzenia: Kranj
Miejsce zamieszkania: Kranj
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Ljubno BTC
Jernej Damjan
Urodzony: 28 maja 1983
Miejsce urodzenia: Ljublana
Miejsce zamieszkania: Ljublana
Stan cywilny: żonaty
Klub: SSK Sam Ihan
Nik Fabijan
Urodzony: 18 czerwca 1997
Miejsce urodzenia: Kranj
Miejsce zamieszkania: Kranj
Stan cywilny: kawaler
Klub: Sk Triglav Kranj
Tjas Grilc
Urodzony: 3 wrze¶nia 2001
Miejsce urodzenia: Begunje na Gorenjskem
Miejsce zamieszkania: Begunje na Gorenjskem
Stan cywilny: kawaler
Klub: Ssd Stol zirovnica
Mark Hafnar
Urodzony: 11 kwietnia 2002
Miejsce urodzenia: Kranj
Miejsce zamieszkania: Kranj
Stan cywilny: kawaler
Klub: Sk Triglav Kranj
Jaka Hvala
Urodzony: 15 lipca 1993
Miejsce urodzenia: Nova Gorica
Miejsce zamieszkania: Ponikve
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Ponikve
Ziga Jelar
Urodzony: 22 paĽdziernika 1997
Miejsce urodzenia: Spodnja Besnica
Miejsce zamieszkania: Spodnja Besnica
Stan cywilny: kawaler
Klub: SK Triglav Kranj
Rok Justin
Urodzony: 6 kwietnia 1993
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: żonaty
Klub: SSD Stol Zirovnica
Lovro Kos
Urodzony: 23 lipca 1999
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Ilirija Lublana
Jan Kus
Urodzony: 8 marca 1998
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Ilirija
Anze Lanisek
Urodzony: 20 kwietnia 1996
Miejsce urodzenia: Ljubljana
Miejsce zamieszkania: Domzale
Stan cywilny: żonaty
Klub: SSK Menges
Zak Mogel
Urodzony: 2 marca 2001
Miejsce urodzenia: Celje
Miejsce zamieszkania: Celje
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Ljubno BTC
Aljaz Osterc
Urodzony: 2 marca 1999
Miejsce urodzenia: Velenje
Miejsce zamieszkania: Velenje
Stan cywilny: kawaler
Klub: Ssk Velenje
Bor Pavlovcic
Urodzony: 27 czerwca 1998
Miejsce urodzenia: Jesenice
Miejsce zamieszkania: Jesenice
Stan cywilny: żonaty
Klub: Nd Ratece Planica
Jernej Presecnik
Urodzony: 18 stycznia 2002
Miejsce urodzenia: Ljubno
Miejsce zamieszkania: Ljubno
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Ljubno BTC
Cene Prevc
Urodzony: 12 marca 1996
Miejsce urodzenia: Kranj
Miejsce zamieszkania: Kranj
Stan cywilny: kawaler
Klub: SK Triglav Kranj
Domen Prevc
Urodzony: 4 czerwca 1999
Miejsce urodzenia: Kranj
Miejsce zamieszkania: Kranj
Stan cywilny: kawaler
Klub: SK Triglav Kranj
Peter Prevc
Urodzony: 20 wrze¶nia 1992
Miejsce urodzenia: Selca
Miejsce zamieszkania: Kranj
Stan cywilny: żonaty
Klub: SK Triglav Kranj
Ernest Prislic
Urodzony: 30 wrze¶nia 1993
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: SK Zagorje
Matevz Samec
Urodzony: 20 sierpnia 1997
Miejsce urodzenia: Velenje
Miejsce zamieszkania: Kranj
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Ljubno BTC
Anze Semenic
Urodzony: 1 sierpnia 1993
Miejsce urodzenia: Kranj
Miejsce zamieszkania: Zadraga
Stan cywilny: kawaler
Klub: NSK Trzic Trifix
Rok Tarman
Urodzony: 18 paĽdziernika 1997
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: Nd Ratece Planica
Lovro Vodusek
Urodzony: 28 grudnia 2000
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Ljubno BTC
Timi Zajc
Urodzony: 26 kwietnia 2000
Miejsce urodzenia: Kranj
Miejsce zamieszkania: Kranj
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Ljubno BTC
« wszystkie sylwetki
Sylwetki zawodników
Sylwetki zawodników

Sylwetki zawodników

Kalendarium
Fatih Arda Ipcioglu
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
3 paĽdziernika 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 paĽdziernika 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
M¦ Planica
oficjalny trening
16:00
M¦ Planica
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich