Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Rosja
Sztab szkoleniowy

kadra A: Evgeny Plekhov,Ilja Rosliakov
kadra kobiet: Roman Kerov
Aleksandr Bazhenov
Urodzony: 13 lipca 1995
Miejsce urodzenia: Sakhalin
Miejsce zamieszkania: Sakhalin
Stan cywilny: kawaler
Klub: Zdushor ZVS CSP
Vladislav Boyarintsev
Urodzony: 31 października 1994
Miejsce urodzenia: Władywostok
Miejsce zamieszkania: Sankt Petersburg
Stan cywilny: żonaty
Klub: Dinamo Sankt Petersburg
Ilmir Hazetdinov
Urodzony: 28 października 1991
Miejsce urodzenia: Ufa
Miejsce zamieszkania: Ufa
Stan cywilny: żonaty
Klub: CSKA Moskwa
Evgeniy Klimov
Urodzony: 3 lutego 1994
Miejsce urodzenia: Perm
Miejsce zamieszkania: Perm
Stan cywilny: żonaty
Klub: Start Perm
Maksim Kolobov
Urodzony: 10 kwietnia 2002
Miejsce urodzenia: Uglegorsk
Miejsce zamieszkania: Uglegorsk
Stan cywilny: kawaler
Klub: GAU SSHOR ZVS Sakhalin
Denis Kornilov
Urodzony: 14 sierpnia 1986
Miejsce urodzenia: Gorky
Miejsce zamieszkania: Nowgorod
Stan cywilny: kawaler
Klub: Sdushor Novogorod
Kiril Kotik
Urodzony: 2 listopada 1998
Miejsce urodzenia: Kirow
Miejsce zamieszkania: Kirow
Stan cywilny: kawaler
Klub: GBU MO TSCP OVS
Mikhail Maksimochkin
Urodzony: 29 sierpnia 1993
Miejsce urodzenia: Niżnyj Nowogrod
Miejsce zamieszkania: Niżnyj Nowogrod
Stan cywilny: żonaty
Klub: Sdushor N. Novgorod
Ilia Mankov
Urodzony: 17 marca 2003
Miejsce urodzenia: Niżny Tagił
Miejsce zamieszkania: Niżny Tagił
Stan cywilny: kawaler
Klub: Sdushor Nizhniy Tagil
Nikolai Matavin
Urodzony: 24 stycznia 1997
Miejsce urodzenia: Ufa
Miejsce zamieszkania: Ufa
Stan cywilny: kawaler
Klub: GBU Bashkortosatan MB
Mikhail Nazarov
Urodzony: 14 października 1994
Miejsce urodzenia: Moskwa
Miejsce zamieszkania: Moskwa
Stan cywilny: kawaler
Klub: Stolitsa Russian Alpine Skiing School
Mikhail Purtov
Urodzony: 28 maja 2002
Miejsce urodzenia: Niżny Tagił
Miejsce zamieszkania: Niżny Tagił
Stan cywilny: kawaler
Klub: Sdushor Aist Nizhny Tagil
Danil Sadreev
Urodzony: 7 maja 2003
Miejsce urodzenia: Leninogorsk
Miejsce zamieszkania: Leninogorsk
Stan cywilny: kawaler
Klub: MBU DOD SDUSSH Leninogorsk
Vadim Shishkin
Urodzony: 2 listopada 1995
Miejsce urodzenia: Niżny Tagił
Miejsce zamieszkania: Niżny Tagił
Stan cywilny: kawaler
Klub: Niżny Tagił
Roman Sergeevich Trofimov
Urodzony: 19 listopada 1989
Miejsce urodzenia: Niżny Nowogrod
Miejsce zamieszkania: Niżny Nowogrod
Stan cywilny: żonaty
Klub: Sdushor CSP N. Novgorod
« wszystkie sylwetki
Sylwetki zawodników
Sylwetki zawodników

Sylwetki zawodników

Kalendarium
Juha-Matti Ruuskanen
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich