Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2021
Najbliższe zawody
04.12.2021, godz. 03:00
Zhangjiakou/Pekin HS-106
CoC K
Rosja
Sztab szkoleniowy

kadra A: Evgeny Plekhov,Ilja Rosliakov
kadra kobiet: Roman Kerov
Aleksandr Bazhenov
Urodzony: 13 lipca 1995
Miejsce urodzenia: Sakhalin
Miejsce zamieszkania: Sakhalin
Stan cywilny: kawaler
Klub: Zdushor ZVS CSP
Vladislav Boyarintsev
Urodzony: 31 paĽdziernika 1994
Miejsce urodzenia: Władywostok
Miejsce zamieszkania: Sankt Petersburg
Stan cywilny: kawaler
Klub: Dinamo Sankt Petersburg
Ilmir Hazetdinov
Urodzony: 28 paĽdziernika 1991
Miejsce urodzenia: Ufa
Miejsce zamieszkania: Ufa
Stan cywilny: żonaty
Klub: CSKA Moskwa
Evgeniy Klimov
Urodzony: 3 lutego 1994
Miejsce urodzenia: Perm
Miejsce zamieszkania: Perm
Stan cywilny: żonaty
Klub: Start Perm
Maksim Kolobov
Urodzony: 10 kwietnia 2002
Miejsce urodzenia: Uglegorsk
Miejsce zamieszkania: Uglegorsk
Stan cywilny: kawaler
Klub: GAU SSHOR ZVS Sakhalin
Denis Kornilov
Urodzony: 14 sierpnia 1986
Miejsce urodzenia: Gorky
Miejsce zamieszkania: Nowgorod
Stan cywilny: kawaler
Klub: Sdushor Novogorod
Kiril Kotik
Urodzony: 2 listopada 1998
Miejsce urodzenia: Kirow
Miejsce zamieszkania: Kirow
Stan cywilny: kawaler
Klub: GBU MO TSCP OVS
Mikhail Maksimochkin
Urodzony: 29 sierpnia 1993
Miejsce urodzenia: Niżnyj Nowogrod
Miejsce zamieszkania: Niżnyj Nowogrod
Stan cywilny: kawaler
Klub: Sdushor N. Novgorod
Ilia Mankov
Urodzony: 17 marca 2003
Miejsce urodzenia: Niżny Tagił
Miejsce zamieszkania: Niżny Tagił
Stan cywilny: kawaler
Klub: Sdushor Nizhniy Tagil
Nikolai Matavin
Urodzony: 24 stycznia 1997
Miejsce urodzenia: Ufa
Miejsce zamieszkania: Ufa
Stan cywilny: kawaler
Klub: GBU Bashkortosatan MB
Mikhail Nazarov
Urodzony: 14 paĽdziernika 1994
Miejsce urodzenia: Moskwa
Miejsce zamieszkania: Moskwa
Stan cywilny: kawaler
Klub: Stolitsa Russian Alpine Skiing School
Mikhail Purtov
Urodzony: 28 maja 2002
Miejsce urodzenia: Niżny Tagił
Miejsce zamieszkania: Niżny Tagił
Stan cywilny: kawaler
Klub: Sdushor Aist Nizhny Tagil
Danil Sadreev
Urodzony: 7 maja 2003
Miejsce urodzenia: Leninogorsk
Miejsce zamieszkania: Leninogorsk
Stan cywilny: kawaler
Klub: MBU DOD SDUSSH Leninogorsk
Alexander Sardyko
Urodzony: 8 maja 1990
Miejsce urodzenia: Krasnoyarsk
Miejsce zamieszkania: Krasnoyarsk
Stan cywilny: kawaler
Klub: Krasnoyarsk
Maksim Sergeev
Urodzony: 16 czerwca 1999
Miejsce urodzenia: Leninogorsk
Miejsce zamieszkania: Leninogorsk
Stan cywilny: kawaler
Klub: GAU TSCP MDMiS RT
Vadim Shishkin
Urodzony: 2 listopada 1995
Miejsce urodzenia: Niżny Tagił
Miejsce zamieszkania: Niżny Tagił
Stan cywilny: kawaler
Klub: Niżny Tagił
Roman Sergeevich Trofimov
Urodzony: 19 listopada 1989
Miejsce urodzenia: Niżny Nowogrod
Miejsce zamieszkania: Niżny Nowogrod
Stan cywilny: żonaty
Klub: Sdushor CSP N. Novgorod
Dimitry Vassiliev
Urodzony: 26 grudnia 1979
Miejsce urodzenia: Ufa
Miejsce zamieszkania: Ufa
Stan cywilny: kawaler
Klub: Lokomotiv Ufa
« wszystkie sylwetki
Sylwetki zawodników
Sylwetki zawodników

Sylwetki zawodników

Najbliższe zawody
4 grudnia 2021 (sobota)
02:30
CoC Zhangjiakou
seria próbna K
03:00
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. K
12:00
CoC Zhangjiakou
seria próbna M
13:00
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. M
15:30
P¦ Wisła
seria próbna
16:30
P¦ Wisła
konkurs druż.
17:15
P¦ K Lillehammer
seria próbna
18:15
P¦ K Lillehammer
konkurs ind.
5 grudnia 2021 (niedziela)
06:30
CoC Zhangjiakou
seria próbna M
07:30
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. M
12:00
CoC Zhangjiakou
seria próbna K
13:00
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. K
15:00
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
16:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
17:30
P¦ K Lillehammer
konkurs ind.
9 grudnia 2021 (czwartek)
14:00
P¦ Klingenthal
odprawa techniczna K/M
16:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening K
18:00
P¦ Klingenthal
kwalifikacje K
10 grudnia 2021 (pi±tek)
14:00
P¦ Klingenthal
seria próbna K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
02:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
15:10
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
LIVE
dzisiaj
16:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
LIVE
dzisiaj
18:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
LIVE
dzisiaj
19:11
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lillehammer, Norwegia
LIVE
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
20:00
Metro Kroniki Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich
dzisiaj
23:37
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto będzie liderem Polaków w sezonie 2021/22?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Klemens Murańka
Jakub Wolny
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich