TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
19.01.2019, godz. 10:00
Planica HS-102
CoC kobiet
Norwegia
Sztab szkoleniowy

kadra A: Alexander Stoeckl, Andreas Vilberg, Magnus Brevig kadra kobiet: Christian Meyer, Per Elias Kalfoss
Mats Sohagen Berggaard
Urodzony: 24 sierpnia 1995
Miejsce urodzenia: Drammen
Miejsce zamieszkania: Drammen
Stan cywilny: kawaler
Klub: Stranden IL/FTV
Fredrik Bjerkeengen
Urodzony: 11 listopada 1988
Miejsce urodzenia: Toten, Kolbu
Miejsce zamieszkania: Lillehammer
Stan cywilny: kawaler
Klub: Kolbukameratene IL
Joacim Oedegaard Bjoereng
Urodzony: 14 grudnia 1995
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: Roeykenhopp
Anders Fannemel
Urodzony: 13 maja 1991
Miejsce urodzenia: Hornindal
Miejsce zamieszkania: Hornindal
Stan cywilny: kawaler
Klub: Hornindal Il
Johann Andre Forfang
Urodzony: 4 lipca 1995
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: Trondheim
Stan cywilny: kawaler
Klub: Tromsø Skiklubb
Jan Fuhre
Urodzony: 2 stycznia 1991
Miejsce urodzenia: Vikersund
Miejsce zamieszkania: Trondheim
Stan cywilny: kawaler
Klub: IF Trønderhopp
Halvor Egner Granerud
Urodzony: 29 maja 1996
Miejsce urodzenia: Osla
Miejsce zamieszkania: Asker
Stan cywilny: żonaty
Klub: Asker Skiklubb
Tord Markussen Hammer
Urodzony: 18 stycznia 1988
Miejsce urodzenia: Trondheim
Miejsce zamieszkania: Trondheim
Stan cywilny: kawaler
Klub: Tromsoe Skiklubb
Joachim Hauer
Urodzony: 2 lutego 1991
Miejsce urodzenia: Oslo
Miejsce zamieszkania: Oslo
Stan cywilny: kawaler
Klub: Bekkelaget Sp.Klubb
Robert Johansson
Urodzony: 23 marca 1990
Miejsce urodzenia: Lillehammer
Miejsce zamieszkania: Lillehammer
Stan cywilny: kawaler
Klub: Soere Aal IL
Marius Lindvik
Urodzony: 27 czerwca 1998
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: Raelingen Skiklubb
Robin Pedersen
Urodzony: 31 sierpnia 1996
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: Stalkameratene II
Espen Roee
Urodzony: 26 lipca 1993
Miejsce urodzenia: Trondheim
Miejsce zamieszkania: Trondheim
Stan cywilny: kawaler
Klub: Tolga IL
Stian Andre Skinnes
Urodzony: 19 sierpnia 1991
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: Lillehammer
Stan cywilny: kawaler
Klub: Gjerpenkollen Hoppklubb
Sigurd Nymoen Soeberg
Urodzony: 31 sierpnia 1994
Miejsce urodzenia: Hamar
Miejsce zamieszkania: Lillehammer
Stan cywilny: kawaler
Klub: Furnes Ski
Jonas Gropen Soegard
Urodzony: 31 lipca 1996
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: Nordbygda Loten
Andreas Stjernen
Urodzony: 30 lipca 1988
Miejsce urodzenia: Levanger
Miejsce zamieszkania: Trondheim
Stan cywilny: kawaler
Klub: Sprova IL/ Tronderhopp
Daniel Andre Tande
Urodzony: 24 stycznia 1994
Miejsce urodzenia: Kongsberg
Miejsce zamieszkania: Drammen
Stan cywilny: kawaler
Klub: Kongsberg IF
« wszystkie sylwetki
Sylwetki zawodników
Sylwetki zawodników

Sylwetki zawodników

Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 stycznia 2019 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
02:00
CoC Sapporo
08:00
P¦ kobiet Zao
08:30
CoC kobiet Planica
09:00
P¦ kobiet Zao
konkurs druż.
09:10
CoC kobiet Planica
10:00
CoC kobiet Planica
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Planica
oficjalny trening
15:00
P¦ Zakopane
seria próbna
15:15
FIS Cup Planica
konkurs ind.
16:15
P¦ Zakopane
konkurs druż.
20 stycznia 2019 (niedziela)
01:00
CoC Sapporo
seria próbna
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
06:45
P¦ kobiet Zao
kwalifikacje
08:00
P¦ kobiet Zao
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Dawid Kubacki
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Stephan Leyhe
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Robert Johansson
David Siegel
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »