TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Niemcy
Sztab szkoleniowy

kadra 1A: Werner Schuster, Stefan Horngacher, Christian Winkler
kadra kobiet: Andreas Bauer, Christian Bruder
Moritz Baer
Urodzony: 16 maja 1997
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: SF Gmund-Duernbach
Sebastian Bradatsch
Urodzony: 8 maja 1996
Miejsce urodzenia: Oberhof
Miejsce zamieszkania: Trusetal / Oberhof
Stan cywilny: kawaler
Klub: WSC 07 Ruhla
Markus Eisenbichler
Urodzony: 3 kwietnia 1991
Miejsce urodzenia: Siegsdorf
Miejsce zamieszkania: Siegsdorf
Stan cywilny: kawaler
Klub: TSV Siegsdorf
Richard Freitag
Urodzony: 14 sierpnia 1991
Miejsce urodzenia: Erlabrunn
Miejsce zamieszkania: Breitenbrunn
Stan cywilny: kawaler
Klub: SG Nickelhuette Aue
Severin Freund
Urodzony: 11 maja 1988
Miejsce urodzenia: Freyung
Miejsce zamieszkania: Waldkirchen
Stan cywilny: kawaler
Klub: WSV DJK Rastbuechl
Tim Fuchs
Urodzony: 3 sierpnia 1997
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: SC Degenfeld
Karl Geiger
Urodzony: 11 lutego 1993
Miejsce urodzenia: Oberstdorf
Miejsce zamieszkania: Oberstdorf
Stan cywilny: kawaler
Klub: SC Oberstdorf
Julian Hahn
Urodzony: 7 listopada 1997
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: SG Nickelhuette Aue
Martin Hamann
Urodzony: 10 kwietnia 1997
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: SC Nickelhuette Aue
Felix Hoffmann
Urodzony: 14 paĽdziernika 1997
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: SWV Goldlauter
Marinus Kraus
Urodzony: 13 lutego 1991
Miejsce urodzenia: Rosenheim
Miejsce zamieszkania: Oberaudorf
Stan cywilny: kawaler
Klub: WSV Oberaudorf
Stephan Leyhe
Urodzony: 5 stycznia 1992
Miejsce urodzenia: Schwalefeld
Miejsce zamieszkania: Hinterzarten
Stan cywilny: kawaler
Klub: SC Willingen
Dominik Maylaender
Urodzony: 20 marca 1995
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: Stubersheim
Stan cywilny: kawaler
Klub: SC Degenfeld
Pius Paschke
Urodzony: 20 maja 1990
Miejsce urodzenia: Kiefersfelden
Miejsce zamieszkania: Kiefersfelden
Stan cywilny: kawaler
Klub: WSV Kiefersfelden
Constantin Schmid
Urodzony: 27 listopada 1999
Miejsce urodzenia: Oberaudorf
Miejsce zamieszkania: Oberaudorf
Stan cywilny: kawaler
Klub: WSV Oberaudorf
Fabian Seidl
Urodzony: 23 czerwca 1997
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: Sc Auerbach
David Siegel
Urodzony: 28 sierpnia 1996
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: SV Baiersbronn
Lukas Wagner
Urodzony: 7 marca 1995
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: WSV 08 Lauscha
Andreas Wank
Urodzony: 18 lutego 1988
Miejsce urodzenia: Halle/Saale
Miejsce zamieszkania: Domnitz
Stan cywilny: kawaler
Klub: WSV Oberhof 05
Andreas Wellinger
Urodzony: 28 sierpnia 1995
Miejsce urodzenia: Ruhpolding
Miejsce zamieszkania: Weißbach / Inzell
Stan cywilny: kawaler
Klub: SC Ruhpolding
Paul Winter
Urodzony: 5 paĽdziernika 1997
Miejsce urodzenia: Oberstdorf
Miejsce zamieszkania: Oberstdorf
Stan cywilny: kawaler
Klub: SC Willingen
« wszystkie sylwetki
Sylwetki zawodników
Sylwetki zawodników

Sylwetki zawodników

Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »