Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
Niemcy
Sztab szkoleniowy

kadra 1A: Stefan Horngacher, Andreas Wank, Bernhard Metzler
kadra 1B: Peter Rohwein, Andreas Mitter
kadra kobiet: Andreas Bauer, Christian Bruder
Moritz Baer
Urodzony: 16 maja 1997
Miejsce urodzenia: Lenggries
Miejsce zamieszkania: Berchtesgaden
Stan cywilny: kawaler
Klub: SF Gmund-Duernbach
Markus Eisenbichler
Urodzony: 3 kwietnia 1991
Miejsce urodzenia: Bad Reichenhall
Miejsce zamieszkania: Siegsdorf
Stan cywilny: kawaler
Klub: TSV Siegsdorf
Richard Freitag
Urodzony: 14 sierpnia 1991
Miejsce urodzenia: Erlabrunn
Miejsce zamieszkania: Breitenbrunn
Stan cywilny: kawaler
Klub: SG Nickelhütte Aue
Severin Freund
Urodzony: 11 maja 1988
Miejsce urodzenia: Freyung
Miejsce zamieszkania: Monachium
Stan cywilny: żonaty
Klub: WSV DJK Rastbüchl
Karl Geiger
Urodzony: 11 lutego 1993
Miejsce urodzenia: Oberstdorf
Miejsce zamieszkania: Oberstdorf
Stan cywilny: kawaler
Klub: SC Oberstdorf
Claudio Haas
Urodzony: 13 marca 2001
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: SC Schonach
Martin Hamann
Urodzony: 10 kwietnia 1997
Miejsce urodzenia: Eilenburg
Miejsce zamieszkania: Eilenburg
Stan cywilny: kawaler
Klub: SG Nickelhütte Aue
Felix Hoffmann
Urodzony: 14 paĽdziernika 1997
Miejsce urodzenia: Heidersbach
Miejsce zamieszkania: Heidersbach
Stan cywilny: kawaler
Klub: SWV Goldlauter
Marinus Kraus
Urodzony: 13 lutego 1991
Miejsce urodzenia: Rosenheim
Miejsce zamieszkania: Rosenheim
Stan cywilny: kawaler
Klub: WSV Oberaudorf
Stephan Leyhe
Urodzony: 5 stycznia 1992
Miejsce urodzenia: Schwalefeld
Miejsce zamieszkania: Hinterzarten
Stan cywilny: kawaler
Klub: SC Willingen
Kilian Maerkl
Urodzony: 10 kwietnia 2000
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: Sc Partenkirchen
Pius Paschke
Urodzony: 20 maja 1990
Miejsce urodzenia: Kiefersfelden
Miejsce zamieszkania: Kiefersfelden
Stan cywilny: kawaler
Klub: WSV Kiefersfelden
Philipp Raimund
Urodzony: 23 czerwca 2000
Miejsce urodzenia: Göppingen
Miejsce zamieszkania: Oberstdorf
Stan cywilny: kawaler
Klub: Sc Oberstdorf
Luca Roth
Urodzony: 14 kwietnia 2000
Miejsce urodzenia: Meßstetten
Miejsce zamieszkania: Hinterzarten
Stan cywilny: kawaler
Klub: Sv Messstetten
Constantin Schmid
Urodzony: 27 listopada 1999
Miejsce urodzenia: Oberaudorf
Miejsce zamieszkania: Oberaudorf
Stan cywilny: kawaler
Klub: WSV Oberaudorf
Adrian Sell
Urodzony: 28 kwietnia 1998
Miejsce urodzenia: Albstadt-Ebingen
Miejsce zamieszkania: Albstadt-Ebingen
Stan cywilny: kawaler
Klub: SV Meßstetten
David Siegel
Urodzony: 28 sierpnia 1996
Miejsce urodzenia: Sulz am Neckar
Miejsce zamieszkania: Dürrenmettstetten
Stan cywilny: kawaler
Klub: SV Baiersbronn
Cedrik Weigel
Urodzony: 15 grudnia 1998
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: SG Nickelhütte Aue
Andreas Wellinger
Urodzony: 28 sierpnia 1995
Miejsce urodzenia: Ruhpolding
Miejsce zamieszkania: Weißbach / Inzell
Stan cywilny: kawaler
Klub: SC Ruhpolding
« wszystkie sylwetki
Sylwetki zawodników
Sylwetki zawodników

Sylwetki zawodników

Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich