TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
19.01.2019, godz. 15:15
Planica HS-102
FIS Cup
Czechy
Sztab szkoleniowy

kadra A: David Jiroutek
kadra kobiet: Jaroslav Sakala
Lukas Hlava
Urodzony: 10 wrze¶nia 1984
Miejsce urodzenia: Turnov
Miejsce zamieszkania: Harrachov
Stan cywilny: kawaler
Klub: Dukla Liberec
Frantisek Holik
Urodzony: 23 paĽdziernika 1998
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: Lsk Lomnice nad popelkou
Milos Kadlec
Urodzony: 26 listopada 1992
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: Skl Nove Mesto na Moravce
Roman Koudelka
Urodzony: 9 lipca 1989
Miejsce urodzenia: Turnov
Miejsce zamieszkania: Lomnice nad Popelkou
Stan cywilny: kawaler
Klub: LSK Lomnice nad Popelkou
Cestmir Kozisek
Urodzony: 9 listopada 1991
Miejsce urodzenia: Jilemnice
Miejsce zamieszkania: Lomnice nad Popelkou
Stan cywilny: kawaler
Klub: LSK Lomnice nad Popelkou
Viktor Polasek
Urodzony: 18 lipca 1997
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: Sk Nove mesto na morave
Filip Sakala
Urodzony: 21 maja 1996
Miejsce urodzenia: Frenstat pod Radhostem
Miejsce zamieszkania: Ljubljana
Stan cywilny: kawaler
Klub: Tj Frenstat pod radhostem
Vojtech Stursa
Urodzony: 3 sierpnia 1995
Miejsce urodzenia: Nove Mesto na Morave
Miejsce zamieszkania: Breziny
Stan cywilny: kawaler
Klub: Sk Nove Mesto na Morave
Tomas Vancura
Urodzony: 10 wrze¶nia 1996
Miejsce urodzenia: Valasske Mezirici
Miejsce zamieszkania: Hutisko-solanec
Stan cywilny: kawaler
Klub: TJ Dukla Liberec
« wszystkie sylwetki
Sylwetki zawodników
Sylwetki zawodników

Sylwetki zawodników

Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 stycznia 2019 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
02:00
CoC Sapporo
08:00
P¦ kobiet Zao
08:30
CoC kobiet Planica
09:00
P¦ kobiet Zao
konkurs druż.
09:10
CoC kobiet Planica
10:00
CoC kobiet Planica
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Planica
oficjalny trening
15:00
P¦ Zakopane
seria próbna
15:15
FIS Cup Planica
konkurs ind.
16:15
P¦ Zakopane
konkurs druż.
20 stycznia 2019 (niedziela)
01:00
CoC Sapporo
seria próbna
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
06:45
P¦ kobiet Zao
kwalifikacje
08:00
P¦ kobiet Zao
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Dawid Kubacki
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Stephan Leyhe
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Robert Johansson
David Siegel
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »