Zaloguj si
Kalendarz zawod闚
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
stycze 2022
Najbli窺ze zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
安iatowa Lista Rankingowa (WRL - World Ranking List) to zestawienie punkt闚 zdobytych przez wszystkich zawodnik闚 w ci庵u ostatniego roku w konkursach Pucharu 安iata i Letniej Grand Prix (np. od pocz徠ku lipca poprzedniego roku do ko鎍a czerwca kolejnego).

Podstaw rankingu s tzw. periody, czyli siedem nast瘼uj帷ych po sobie okres闚 (dwa letnie i pi耩 zimowych), na kt鏎e podzielony jest kalendarz. Do rankingu wliczane s punkty pozyskane w ci庵u ostatnich siedmiu period闚 - tym samym gdy rywalizacja wkracza np. w drugi period sezonu, punkty z drugiego periodu poprzedniego sezonu nie s ju uwzgl璠niane (ale z trzeciego jeszcze tak).

安iatowa Lista Rankingowa s逝篡 do okre郵ania tzw. kwot startowych, czyli liczby zawodnik闚, jak mo瞠 wystawi reprezentacja danego kraju w indywidualnych konkursach Pucharu 安iata lub Letniej Grand Prix w kolejnym periodzie.

Oficjalnie WRL jest aktualizowana dopiero po zako鎍zeniu ka盥ego periodu, jednak poni窺ze zestawienie pozwala zapozna si z bie膨c sytuacj ju wcze郾iej - dlatego je瞠li dany period jeszcze trwa, nale篡 ten ranking traktowa jako wirtualny (po kolejnych konkursach mog jeszcze nast徙i zmiany).
Ranking po 1 periodzie sezonu 2013/2014
poka kwoty startowe po tym periodzie »
« poprzedni period     nast瘼ny period »
Lista rankingowa
zawodnik kraj II III IV V VI VII I suma
1 Gregor Schlierenzauer Austria 53 448 360 192 320 300 0 1673
2 Anders Jacobsen Norwegia 56 146 316 180 90 146 0 934
3 Kamil Stoch Polska 53 99 190 251 62 351 227 1233
4 Anders Bardal Norwegia 107 286 189 282 25 217 13 1119
5 Tom Hilde Norwegia 76 114 164 196 36 108 98 792
6 Dmitriy Vassiliev Rosja 0 90 127 110 7 38 0 372
7 Severin Freund Niemcy 180 430 126 100 43 224 15 1118
8 Maciej Kot Polska 150 52 100 142 50 116 212 822
9 Peter Prevc S這wenia 13 149 100 124 142 229 32 789
10 Michael Neumayer Niemcy 0 145 94 167 102 170 172 850
11 Jaka Hvala S這wenia 109 180 78 40 182 0 0 589
12 Andreas Wellinger Niemcy 1 290 77 0 3 23 340 734
13 Thomas Morgenstern Austria 96 223 77 12 0 0 0 408
14 Stefan Kraft Austria 13 0 68 27 36 71 11 226
15 Richard Freitag Niemcy 46 220 68 154 100 194 197 979
16 Martin Schmitt Niemcy 26 0 62 36 0 0 0 124
17 Manuel Fettner Austria 20 104 57 0 11 39 6 237
18 Simon Ammann Szwajcaria 58 171 46 180 114 42 180 791
19 Rune Velta Norwegia 21 73 45 108 9 102 27 385
20 Jan Matura Czechy 17 0 44 312 166 109 57 705
21 Wolfgang Loitzl Austria 0 187 43 115 120 127 0 592
22 Robert Kranjec S這wenia 16 28 42 350 175 207 44 862
23 Martin Koch Austria 13 39 40 33 67 40 0 232
24 Andreas Kofler Austria 29 396 40 34 0 3 21 523
25 Vladimir Zografski Bu貪aria 43 58 38 38 26 23 1 227
26 Lukas Hlava Czechy 32 62 36 22 20 19 46 237
27 Andreas Wank Niemcy 40 81 34 109 8 55 143 470
28 Michael Hayboeck Austria 52 40 31 59 26 7 9 224
29 Anders Fannemel Norwegia 135 145 25 75 44 9 2 435
30 Ilja Rosliakov Rosja 44 0 22 0 9 0 0 75
31 Danny Queck Niemcy 90 17 20 0 0 0 0 127
32 Taku Takeuchi Japonia 276 129 17 99 89 47 170 827
33 Maximilian Mechler Niemcy 15 0 16 33 17 0 0 81
34 Roman Koudelka Czechy 0 0 15 10 13 2 109 149
35 Stefan Hula Polska 0 0 12 14 0 2 0 28
36 Piotr 砰豉 Polska 17 0 11 133 69 272 53 555
37 Denis Kornilov Rosja 0 82 10 28 0 70 58 248
38 Dawid Kubacki Polska 12 67 8 24 1 42 76 230
39 Noriaki Kasai Japonia 0 99 8 36 0 185 167 495
40 Lauri Asikainen Finlandia 0 28 7 15 0 0 18 68
41 Gregor Deschwanden Szwajcaria 31 1 6 39 0 12 66 155
42 Krzysztof Mi皻us Polska 0 13 4 22 52 12 0 103
43 Klemens Mura鎥a Polska 0 3 3 0 0 0 72 78
44 Matjaz Pungertar S這wenia 48 7 2 11 18 7 153 246
45 Hiroaki Watanabe Japonia 0 0 0 2 0 0 0 2
46 Daiki Ito Japonia 0 0 0 41 45 212 46 344
47 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 0 7 0 1 0 0 0 8
48 Tomaz Naglic S這wenia 76 0 0 0 0 0 0 76
49 Junshiro Kobayashi Japonia 73 4 0 9 0 4 11 101
50 Antonin Hajek Czechy 7 0 0 0 36 20 36 99
51 Sho Suzuki Japonia 0 0 0 0 0 0 12 12
52 Kento Sakuyama Japonia 18 4 0 4 0 0 0 26
53 Stephan Leyhe Niemcy 0 0 0 0 0 0 20 20
54 Jakub Janda Czechy 24 0 0 13 0 0 0 37
55 Rok Justin S這wenia 0 0 0 0 0 0 53 53
56 Ilmir Hazetdinov Rosja 10 0 0 0 0 0 8 18
  Dejan Judez S這wenia 18 0 0 0 0 0 0 18
58 Nicolas Mayer Francja 8 0 0 0 0 0 0 8
59 Dimitry Ipatov Rosja 5 0 0 0 0 0 0 5
60 Jernej Damjan S這wenia 0 0 0 0 0 0 143 143
61 Reruhi Shimizu Japonia 115 68 0 0 10 16 90 299
62 Karl Geiger Niemcy 18 60 0 0 11 15 56 160
63 Marinus Kraus Niemcy 0 0 0 0 12 0 57 69
64 Alexey Romashov Rosja 47 11 0 3 0 0 0 61
65 Mikhail Maksimochkin Rosja 0 0 0 0 0 0 22 22
66 Yuta Watase Japonia 0 17 0 2 7 4 22 52
67 Peter Frenette USA 18 0 0 17 4 0 0 39
68 Nejc Dezman S這wenia 0 0 0 0 0 0 37 37
69 Simen Key Grimsrud Norwegia 0 3 0 0 0 0 0 3
70 Lukas Mueller Austria 0 0 0 1 6 0 0 7
71 Davide Bresadola W這chy 0 0 0 0 5 0 9 14
72 Kaarel Nurmsalu Estonia 9 0 0 0 5 35 0 49
73 Anton Kalinitschenko Rosja 0 2 0 0 0 0 0 2
74 Takanobu Okabe Japonia 0 0 0 0 0 0 3 3
75 Pascal Egloff Szwajcaria 0 0 0 0 0 0 2 2
76 Markus Eisenbichler Niemcy 0 0 0 0 0 0 28 28
77 Aleksander Zniszczo Polska 0 0 0 8 0 0 44 52
78 Alexey Pchelintsev Kazachstan 3 0 0 0 0 0 0 3
79 Janne Ahonen Finlandia 0 0 0 0 0 0 96 96
80 Olli Muotka Finlandia 6 0 0 11 10 0 0 27
81 Ville Larinto Finlandia 0 7 0 0 0 0 0 7
82 Vegard Swensen Norwegia 0 9 0 0 0 0 0 9
83 Sebastian Colloredo W這chy 14 37 0 1 68 5 0 125
84 Andrea Morassi W這chy 0 0 0 4 8 0 3 15
85 Janne Happonen Finlandia 11 9 0 0 0 0 0 20
86 Jurij Tepes S這wenia 212 80 0 165 107 219 13 796
87 Fumihisa Yumoto Japonia 0 0 0 0 0 0 4 4
88 Kenshiro Ito Japonia 46 0 0 0 0 0 0 46
89 Grzegorz Mi皻us Polska 0 0 0 0 0 0 11 11
90 Bart這miej K逝sek Polska 13 0 0 0 0 0 50 63
91 Krzysztof Biegun Polska 0 0 0 0 1 0 198 199
92 Krzysztof Leja Polska 0 0 0 0 0 0 5 5
93 Daniel Wenig Niemcy 0 0 0 0 0 0 47 47
94 Andraz Pograjc S這wenia 4 0 0 0 0 22 32 58
95 Cestmir Kozisek Czechy 0 0 0 8 38 0 134 180
96 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 1 0 0 8 19 0 42 70
97 Felix Schoft Niemcy 0 0 0 0 8 0 0 8
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 0 0 0 0 8 0 0 8
99 Robert Hrgota S這wenia 55 0 0 0 0 0 0 55
100 Marco Grigoli Szwajcaria 20 0 0 0 0 0 0 20
101 Vincent Descombes Sevoie Francja 0 0 0 7 23 55 38 123
102 Anders Johnson USA 8 0 0 0 0 0 0 8
103 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 0 0 0 0 17 8 0 25
104 Borek Sedlak Czechy 39 0 0 0 0 0 6 45
105 Atle Pedersen Roensen Norwegia 0 0 0 4 0 0 0 4
106 Andreas Stjernen Norwegia 14 40 0 91 177 110 0 432
107 Jan Ziobro Polska 0 0 0 11 0 0 161 172
« poprzedni period     nast瘼ny period »
« powr鏒 do strony g堯wnej
Najbli窺ze zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi徠ek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria pr鏏na K
10:00
P Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria pr鏏na K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria pr鏏na M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P Titisee
seria pr鏏na
16:15
P Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria pr鏏na M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P Titisee
kwalifikacje
16:00
P Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl康aj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbli窺ze programy w kana豉ch Eurosportu i Grupy TVN
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar 安iata, Zakopane, Polska
jutro
17:30
Eurosport 2 Puchar 安iata, Zakopane, Polska
jutro
23:00
Eurosport 2 Puchar 安iata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar 安iata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar 安iata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
17:00
Eurosport 1 Puchar 安iata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
19:40
TTV Prosto ze skoczni
21.1.2022
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skok闚
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skok闚 narciarskich
Reklama
krzes豉 biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowa豉 Ci tematyka najnowszego artyku逝 i chcesz wiedzie wi璚ej? Sprawd nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni 2021/22?
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Jan Hoerl
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plik闚 cookies w celu umo磧iwienia pe軟ego korzystania z funkcjonalno軼i serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obs逝g cookies mo瞠sz wy陰czy w ustawieniach Twojej przegl康arki internetowej.
Korzystaj帷 z serwisu wyra瘸sz zgod na u篡wanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl康arki.
Administratorem danych osobowych, udost瘼nionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Pawe Stawowczyk. Dane osobowe b璠 przetwarzane wy陰cznie w celu identyfikacji u篡tkownik闚 pisz帷ych komentarze, w celu obs逝gi konkurs闚, w celu wysy趾i wiadomo軼i drog mailow itp. i nie b璠 w 瘸den inny spos鏏 archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materia造 mog zawiera Piksel Facebooka i inne technologie 郵edzenia, stosowane za po鈔ednictwem stron internetowych os鏏 trzecich.
ukryj ten komunikat na sta貫 »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich