Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Kalendarz zawodów - Turniej Sylwestrowy 2021/2022
31.12.2021 16:30 Ljubno Słowenia HS-94 Turniej Sylwestrowy, KO
01.01.2022 16:00 Ljubno Słowenia HS-94 Turniej Sylwestrowy, KO
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Marita Kramer Austria 519.4  
2 Nika Kriznar Słowenia 515.2 -4.2
3 Sara Takanashi Japonia 513.0 -6.4
4 Ursa Bogataj Słowenia 511.4 -8.0
5 Ema Klinec Słowenia 509.0 -10.4
6 Daniela Iraschko-Stolz Austria 489.2 -30.2
7 Katharina Schmid Niemcy 488.2 -31.2
8 Nika Prevc Słowenia 478.7 -40.7
9 Eva Pinkelnig Austria 473.6 -45.8
10 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 468.7 -50.7
11 Yuka Seto Japonia 466.8 -52.6
12 Silje Opseth Norwegia 460.6 -58.8
13 Josephine Pagnier Francja 458.3 -61.1
14 Spela Rogelj Słowenia 455.3 -64.1
15 Jacqueline Seifriedsberger Austria 450.6 -68.8
16 Anna Odine Stroem Norwegia 450.1 -69.3
17 Irina Avvakumova Rosja 444.8 -74.6
18 Sophie Sorschag Austria 442.4 -77.0
19 Daniela Haralambie Rumunia 440.0 -79.4
20 Alexandra Kustova Rosja 439.8 -79.6
21 Pauline Hessler Niemcy 438.1 -81.3
22 Sofia Tikhonova Rosja 435.7 -83.7
23 Alexandria Loutitt Kanada 432.3 -87.1
24 Jerneja Brecl Słowenia 415.3 -104.1
25 Juliane Seyfarth Niemcy 414.1 -105.3
26 Kaori Iwabuchi Japonia 406.2 -113.2
27 Irma Makhinia Rosja 404.0 -115.4
28 Lisa Eder Austria 340.9 -178.5
29 Yuki Ito Japonia 308.4 -211.0
30 Anna Rupprecht Niemcy 307.4 -212.0
31 Karolina Indrackova Czechy 303.7 -215.7
32 Haruka Iwasa Japonia 295.7 -223.7
33 Lidiia Iakovleva Rosja 213.8 -305.6
34 Anezka Indrackova Czechy 203.0 -316.4
35 Nika Vetrih Słowenia 202.3 -317.1
36 Maja Vtic Słowenia 199.1 -320.3
37 Jenny Rautionaho Finlandia 197.4 -322.0
38 Julia Kykkänen Finlandia 196.7 -322.7
39 Liangyao Wang Chiny 194.1 -325.3
40 Qingyue Peng Chiny 192.9 -326.5
41 Katra Komar Słowenia 192.0 -327.4
42 Nejka Repinc Zupancic Słowenia 190.9 -328.5
43 Kristina Prokopeva Rosja 187.3 -332.1
44 Klara Ulrichova Czechy 184.6 -334.8
45 Jessica Malsiner Włochy 181.8 -337.6
46 Lara Logar Słowenia 176.1 -343.3
47 Julia Clair Francja 175.7 -343.7
48 Carina Vogt Niemcy 175.1 -344.3
49 Selina Freitag Niemcy 102.6 -416.8
50 Bing Dong Chiny 97.8 -421.6
51 Logan Sankey USA 92.9 -426.5
52 Nicole Konderla Polska 91.2 -428.2
53 Natalie Eilers Kanada 84.1 -435.3
Wyniki konkursów
31.12.2021 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzca: Nika Kriznar (Słowenia)
01.01.2022 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich