Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Kalendarz zawodów - Turniej Sylwestrowy 2021/2022
31.12.2021 16:30 Ljubno Słowenia HS-94 Turniej Sylwestrowy, KO
01.01.2022 16:00 Ljubno Słowenia HS-94 Turniej Sylwestrowy, KO
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Marita Kramer Austria 519.4  
2 Nika Kriznar Słowenia 515.2 -4.2
3 Sara Takanashi Japonia 513.0 -6.4
4 Ursa Bogataj Słowenia 511.4 -8.0
5 Ema Klinec Słowenia 509.0 -10.4
6 Daniela Iraschko-Stolz Austria 489.2 -30.2
7 Katharina Althaus Niemcy 488.2 -31.2
8 Nika Prevc Słowenia 478.7 -40.7
9 Eva Pinkelnig Austria 473.6 -45.8
10 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 468.7 -50.7
11 Yuka Seto Japonia 466.8 -52.6
12 Silje Opseth Norwegia 460.6 -58.8
13 Josephine Pagnier Francja 458.3 -61.1
14 Spela Rogelj Słowenia 455.3 -64.1
15 Jacqueline Seifriedsberger Austria 450.6 -68.8
16 Anna Odine Stroem Norwegia 450.1 -69.3
17 Irina Avvakumova Rosja 444.8 -74.6
18 Sophie Sorschag Austria 442.4 -77.0
19 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 440.0 -79.4
20 Alexandra Kustova Rosja 439.8 -79.6
21 Pauline Hessler Niemcy 438.1 -81.3
22 Sofia Tikhonova Rosja 435.7 -83.7
23 Alexandria Loutitt Kanada 432.3 -87.1
24 Jerneja Brecl Słowenia 415.3 -104.1
25 Juliane Seyfarth Niemcy 414.1 -105.3
26 Kaori Iwabuchi Japonia 406.2 -113.2
27 Irma Makhinia Rosja 404.0 -115.4
28 Lisa Eder Austria 340.9 -178.5
29 Yuki Ito Japonia 308.4 -211.0
30 Anna Rupprecht Niemcy 307.4 -212.0
31 Karolina Indrackova Czechy 303.7 -215.7
32 Haruka Iwasa Japonia 295.7 -223.7
33 Lidiia Iakovleva Rosja 213.8 -305.6
34 Anezka Indrackova Czechy 203.0 -316.4
35 Nika Vetrih Słowenia 202.3 -317.1
36 Maja Vtic Słowenia 199.1 -320.3
37 Jenny Rautionaho Finlandia 197.4 -322.0
38 Julia Kykkänen Finlandia 196.7 -322.7
39 Liangyao Wang Chiny 194.1 -325.3
40 Qingyue Peng Chiny 192.9 -326.5
41 Katra Komar Słowenia 192.0 -327.4
42 Jerneja Repinc Zupancic Słowenia 190.9 -328.5
43 Kristina Prokopeva Rosja 187.3 -332.1
44 Klara Ulrichova Czechy 184.6 -334.8
45 Jessica Malsiner Włochy 181.8 -337.6
46 Lara Logar Słowenia 176.1 -343.3
47 Julia Clair Francja 175.7 -343.7
48 Carina Vogt Niemcy 175.1 -344.3
49 Selina Freitag Niemcy 102.6 -416.8
50 Bing Dong Chiny 97.8 -421.6
51 Logan Sankey USA 92.9 -426.5
52 Nicole Konderla Polska 91.2 -428.2
53 Natalie Eilers Kanada 84.1 -435.3
Wyniki konkursów
31.12.2021 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzca: Nika Kriznar (Słowenia)
01.01.2022 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
jutro
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
jutro
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
jutro
17:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
LIVE
jutro
19:40
TTV Prosto ze skoczni
jutro
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
14:15
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
22.1.2022
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich