Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
31.08.2019, godz. 15:30
Rasnov HS-97
CoC
Kalendarz zawodów - Turniej Skandynawski 2007
11.03.2007 Lahti Finlandia HS-130 K-116
13.03.2007 Kuopio Finlandia HS-127 K-120 nocny
16.03.2007 Lillehammer Norwegia HS-134 K-120 odwołane
17.03.2007 Oslo Norwegia HS-128 K-115 nocny
18.03.2007 Oslo Norwegia HS-128 K-115
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Adam Małysz Polska 822.4  
2 Andreas Kofler Austria 820.3 -2.1
3 Simon Ammann Szwajcaria 797.1 -25.3
4 Janne Ahonen Finlandia 767.4 -55.0
5 Dimitry Ipatov Rosja 767.1 -55.3
6 Wolfgang Loitzl Austria 755.8 -66.6
7 Matti Hautamäki Finlandia 745.8 -76.6
8 Andreas Küttel Szwajcaria 723.9 -98.5
9 Dimitry Vassiliev Rosja 723.2 -99.2
10 Tom Hilde Norwegia 714.2 -108.2
11 Tami Kiuru Finlandia 705.3 -117.1
12 Roar Ljoekelsoey Norwegia 655.9 -166.5
13 Primoz Pikl Słowenia 651.4 -171.0
14 Martin Schmitt Niemcy 650.9 -171.5
15 Anders Bardal Norwegia 647.0 -175.4
16 Martin Koch Austria 629.7 -192.7
17 Thomas Morgenstern Austria 626.9 -195.5
18 Denis Kornilov Rosja 624.4 -198.0
19 Anders Jacobsen Norwegia 620.1 -202.3
20 Noriaki Kasai Japonia 618.5 -203.9
21 Kamil Stoch Polska 605.9 -216.5
22 Takanobu Okabe Japonia 604.7 -217.7
23 Sigurd Pettersen Norwegia 587.2 -235.2
24 Gregor Schlierenzauer Austria 584.6 -237.8
25 Jakub Janda Czechy 579.3 -243.1
26 Balthasar Schneider Austria 558.0 -264.4
27 Jernej Damjan Słowenia 557.9 -264.5
28 Antonin Hajek Czechy 551.6 -270.8
29 Harri Olli Finlandia 542.9 -279.5
30 Piotr Żyła Polska 492.0 -330.4
31 Radik Zhaparov Kazachstan 471.7 -350.7
32 Jörg Ritzerfeld Niemcy 465.7 -356.7
33 David Lazzaroni Francja 461.2 -361.2
34 Andreas Widhölzl Austria 454.5 -367.9
35 Robert Kranjec Słowenia 445.7 -376.7
36 Arttu Lappi Finlandia 425.4 -397.0
37 Martin Höllwarth Austria 412.9 -409.5
38 Ilja Rosliakov Rosja 384.7 -437.7
39 Taku Takeuchi Japonia 375.6 -446.8
40 Emmanuel Chedal Francja 360.3 -462.1
41 Heung Chul Choi Korea Pd. 347.0 -475.4
42 Lukas Hlava Czechy 325.8 -496.6
43 Stephan Hocke Niemcy 317.9 -504.5
44 Vincent Descombes Sevoie Francja 306.2 -516.2
45 Christian Ulmer Niemcy 284.8 -537.6
46 Andrea Morassi Włochy 276.1 -546.3
47 Georg Späth Niemcy 273.0 -549.4
48 Sebastian Colloredo Włochy 267.8 -554.6
49 Rok Benkovic Słowenia 263.2 -559.2
50 Jon Aaraas Norwegia 262.3 -560.1
51 Veli-Matti Lindström Finlandia 259.7 -562.7
52 Maksim Anisimov Białoru¶ 258.9 -563.5
53 Petr Chaadaev Białoru¶ 244.7 -577.7
54 Stefan Hula Polska 229.3 -593.1
55 Morten Solem Norwegia 226.6 -595.8
56 Roland Mueller Austria 189.5 -632.9
57 Martin Mesik Słowacja 176.5 -645.9
58 Julian Musiol Niemcy 172.7 -649.7
59 Henning Stensrud Norwegia 160.1 -662.3
60 Clint Jones USA 140.9 -681.5
61 Alan Alborn USA 135.0 -687.4
62 Stefan Read Kanada 99.5 -722.9
63 Lars Bystoel Norwegia 82.0 -740.4
64 Janne Happonen Finlandia 81.0 -741.4
65 Guido Landert Szwajcaria 76.6 -745.8
66 Jens Salumäe Estonia 43.3 -779.1
Wyniki konkursów
11.03.2007 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
13.03.2007 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
17.03.2007 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
18.03.2007 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Primoz Pikl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jan Jeske (1990)
Najbliższe zawody
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
08:45
FIS Cup Rasnov
12:00
FIS Cup Rasnov
13:00
FIS Cup Rasnov
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
15:30
CoC Rasnov
konkurs ind.
1 wrze¶nia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Rasnov
seria próbna
11:00
CoC Rasnov
konkurs ind.
13 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
20:00
CoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
14 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:30
CoC Lillehammer
oficjalny trening K
10:30
CoC Lillehammer
seria próbna K
11:15
CoC Lillehammer
konkurs ind. K
15:00
CoC Lillehammer
oficjalny trening M
16:00
CoC Lillehammer
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich