Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Kalendarz zawodów - Turniej Czterech Skoczni 2021/2022
29.12.202116:30OberstdorfNiemcyHS-137TCS, nocny
01.01.202214:00Garmisch-PartenkirchenNiemcyHS-142TCS
04.01.202213:30InnsbruckAustriaHS-130TCS, odwołany
05.01.202216:30BischofshofenAustriaHS-142TCS, za Innsbruck
06.01.202217:30BischofshofenAustriaHS-142TCS, nocny
Klasyfikacja indywidualna
zawodnikkrajpunktystrata
1Ryoyu KobayashiJaponia1162.3 
2Marius LindvikNorwegia1138.1-24.2
3Halvor Egner GranerudNorwegia1128.2-34.1
4Karl GeigerNiemcy1123.6-38.7
5Markus EisenbichlerNiemcy1117.6-44.7
6Robert JohanssonNorwegia1107.9-54.4
7Lovro KosSłowenia1093.0-69.3
8Jan HoerlAustria1075.7-86.6
9Daniel HuberAustria1069.9-92.4
10Yukiya SatoJaponia1064.7-97.6
11Stephan LeyheNiemcy1021.9-140.4
12Philipp AschenwaldAustria1009.9-152.4
13Killian PeierSzwajcaria993.6-168.7
14Gregor DeschwandenSzwajcaria987.7-174.6
15Piotr ŻyłaPolska889.5-272.8
16Anze LanisekSłowenia878.9-283.4
17Junshiro KobayashiJaponia876.8-285.5
18Daniel TschofenigAustria871.4-290.9
19Evgenii KlimovRosja858.4-303.9
20Peter PrevcSłowenia850.9-311.4
21Johann Andre ForfangNorwegia830.8-331.5
22Dawid KubackiPolska826.7-335.6
23Timi ZajcSłowenia776.6-385.7
24Manuel FettnerAustria758.2-404.1
25Constantin SchmidNiemcy754.7-407.6
26Stefan KraftAustria751.4-410.9
27Daniel Andre TandeNorwegia748.0-414.3
28Naoki NakamuraJaponia708.8-453.5
29Pius PaschkeNiemcy707.3-455.0
30Danil SadreevRosja704.5-457.8
31Andreas WellingerNiemcy618.8-543.5
32Daiki ItoJaponia609.9-552.4
33Severin FreundNiemcy608.2-554.1
34Ulrich WohlgenanntAustria603.8-558.5
35Jakub WolnyPolska595.2-567.1
36Vladimir ZografskiBułgaria594.4-567.9
37Simon AmmannSzwajcaria594.3-568.0
38Clemens AignerAustria518.2-644.1
39Michael HayboeckAustria512.5-649.8
40Cene PrevcSłowenia488.0-674.3
41Fredrik VillumstadNorwegia479.1-683.2
42Ziga JelarSłowenia462.6-699.7
43Niko KytosahoFinlandia456.6-705.7
44Fatih Arda IpciogluTurcja449.5-712.8
45Giovanni BresadolaWłochy431.4-730.9
46Artti AigroEstonia418.9-743.4
47Roman TrofimovRosja417.1-745.2
48Paweł W±sekPolska357.7-804.6
49Mackenzie Boyd-ClowesKanada337.9-824.4
50Thomas LacknerAustria233.9-928.4
51Andrzej StękałaPolska230.6-931.7
52Ilya MankovRosja216.8-945.5
53Kamil StochPolska214.5-947.8
54Keiichi SatoJaponia211.6-950.7
55Kevin MaltsevEstonia201.2-961.1
56Zak MogelSłowenia159.4-1002.9
57Roman KoudelkaCzechy114.2-1048.1
58Joacim Oedegaard BjoerengNorwegia112.1-1050.2
59Antti AaltoFinlandia108.6-1053.7
60Viktor PolasekCzechy107.3-1055.0
 Justin LissoNiemcy107.3-1055.0
62Stefan RainerAustria105.7-1056.6
63Eetu NousiainenFinlandia103.3-1059.0
64Felix HoffmannNiemcy101.2-1061.1

Wyniki konkursów
29.12.2021OberstdorfNiemcyHS-137
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
01.01.2022Garmisch-PartenkirchenNiemcyHS-142
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
05.01.2022BischofshofenAustriaHS-142
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
06.01.2022BischofshofenAustriaHS-142
Zwycięzca: Daniel Huber (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
17:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
23:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
17:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
19:40
TTV Prosto ze skoczni
21.1.2022
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich