BetX - nowy sponsor strony Skokinarciarskie.pl - oferujemy najwyższy bonus na rynku
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
4
5
7
8
11
12
13
14
18
21
22
25
26
styczeń 2021
Najbliższe zawody
19.01.2021, godz. 10:15
Szczyrk HS-104
FIS Cup K
Kalendarz zawodów - Turniej Czterech Skoczni 2020/2021
29.12.202016:30OberstdorfNiemcyHS-137TCS, nocny
01.01.202114:00Garmisch-PartenkirchenNiemcyHS-142TCS
03.01.202113:30InnsbruckAustriaHS-130TCS
06.01.202116:45BischofshofenAustriaHS-142TCS, nocny
Klasyfikacja indywidualna
zawodnikkrajpunktystrata
1Kamil StochPolska1110.6 
2Karl GeigerNiemcy1062.5-48.1
3Dawid KubackiPolska1057.8-52.8
4Halvor Egner GranerudNorwegia1057.4-53.2
5Piotr ŻyłaPolska1037.2-73.4
6Ryoyu KobayashiJaponia1032.5-78.1
 Andrzej StękałaPolska1032.5-78.1
8Stefan KraftAustria1019.1-91.5
9Peter PrevcSłowenia1018.0-92.6
10Daniel HuberAustria1014.7-95.9
11Philipp AschenwaldAustria1003.5-107.1
12Daniel Andre TandeNorwegia1002.9-107.7
13Yukiya SatoJaponia988.7-121.9
14Keiichi SatoJaponia985.0-125.6
15Antti AaltoFinlandia952.4-158.2
16Markus EisenbichlerNiemcy885.3-225.3
17Robert JohanssonNorwegia863.8-246.8
18Junshiro KobayashiJaponia856.6-254.0
19Johann Andre ForfangNorwegia830.5-280.1
20Gregor DeschwandenSzwajcaria830.3-280.3
21Mikhail NazarovRosja819.5-291.1
22Thomas LacknerAustria810.1-300.5
23Anze LanisekSłowenia770.4-340.2
24Michael HayboeckAustria733.4-377.2
25Ziga JelarSłowenia715.0-395.6
26Cene PrevcSłowenia711.7-398.9
27Severin FreundNiemcy711.0-399.6
28Martin HamannNiemcy705.7-404.9
29Domen PrevcSłowenia699.7-410.9
30Pius PaschkeNiemcy695.5-415.1
31Aleksander ZniszczołPolska684.5-426.1
32Klemens MurańkaPolska681.1-429.5
33Jan HoerlAustria599.0-511.6
34Evgeniy KlimovRosja577.8-532.8
35Constantin SchmidNiemcy571.5-539.1
36Marius LindvikNorwegia565.6-545.0
37Mackenzie Boyd-ClowesKanada562.6-548.0
38Markus SchiffnerAustria562.2-548.4
39Niko KytosahoFinlandia549.4-561.2
40Vladimir ZografskiBułgaria545.8-564.8
41Naoki NakamuraJaponia476.4-634.2
42Maciej KotPolska426.6-684.0
43Artti AigroEstonia414.5-696.1
44Clemens LeitnerAustria341.7-768.9
45Richard FreitagNiemcy339.4-771.2
46Maximilian SteinerAustria326.2-784.4
47Simon AmmannSzwajcaria305.3-805.3
48Sander Vossan EriksenNorwegia299.2-811.4
49Viktor PolasekCzechy286.6-824.0
50Daniel TschofenigAustria219.5-891.1
51Bor PavlovcicSłowenia214.5-896.1
52David SiegelNiemcy207.6-903.0
53Moritz BaerNiemcy205.5-905.1
54Dominik PeterSzwajcaria195.1-915.5
55Cestmir KozisekCzechy190.8-919.8
56Manuel FettnerAustria189.0-921.6
57Matthew SoukupKanada188.5-922.1
58Giovanni BresadolaWłochy187.2-923.4
59Decker DeanUSA178.4-932.2
60Gregor SchlierenzauerAustria114.0-996.6
61Tilen BartolSłowenia113.1-997.5
62Andreas WellingerNiemcy108.5-1002.1
63Stefan RainerAustria100.5-1010.1
64Luca RothNiemcy99.5-1011.1
65Valentin FoubertFrancja96.8-1013.8
66Roman KoudelkaCzechy94.7-1015.9
67Kilian MaerklNiemcy94.5-1016.1
68Mathis ContamineFrancja91.0-1019.6
69Timon-Pascal KahoferAustria86.2-1024.4
70Ilya MankovRosja83.6-1027.0
71Casey LarsonUSA69.7-1040.9

Wyniki konkursów
29.12.2020OberstdorfNiemcyHS-137
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
01.01.2021Garmisch-PartenkirchenNiemcyHS-142
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
03.01.2021InnsbruckAustriaHS-128
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
06.01.2021BischofshofenAustriaHS-142
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 stycznia 2021 (wtorek)
09:15
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening K
09:45
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
10:15
FIS Cup Szczyrk
konkurs K
13:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
15:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs M
20 stycznia 2021 (¶roda)
09:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
10:00
FIS Cup Szczyrk
konkurs K
13:30
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
14:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs M
22 stycznia 2021 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
15:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
18:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
23 stycznia 2021 (sobota)
12:45
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
14:00
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:15
P¦ Lahti
konkurs druż.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
15:47
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
dzisiaj
16:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
dzisiaj
20:03
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane
dzisiaj
22:13
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
00:44
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
04:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
05:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
07:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
17:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra P¦ w sezonie 2020/21?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Stefan Kraft
Karl Geiger
Peter Prevc
Halvor Egner Granerud
inny skoczek
koronawirus
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich