TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Kalendarz zawodów - Turniej Czterech Skoczni 2016/2017
30.12.2016 16:45 Oberstdorf Niemcy HS-137 TCS, nocny
01.01.2017 14:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 TCS
04.01.2017 14:00 Innsbruck Austria HS-130 TCS
06.01.2017 16:45 Bischofshofen Austria HS-140 TCS, nocny
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kamil Stoch Polska 997.8  
2 Piotr Żyła Polska 962.5 -35.3
3 Daniel Andre Tande Norwegia 941.8 -56.0
4 Maciej Kot Polska 934.3 -63.5
5 Manuel Fettner Austria 926.8 -71.0
6 Stefan Kraft Austria 926.5 -71.3
7 Markus Eisenbichler Niemcy 924.4 -73.4
8 Stephan Leyhe Niemcy 911.1 -86.7
9 Domen Prevc Słowenia 908.8 -89.0
10 Andreas Stjernen Norwegia 900.3 -97.5
11 Richard Freitag Niemcy 897.1 -100.7
12 Evgeniy Klimov Rosja 894.1 -103.7
13 Vincent Descombes Sevoie Francja 889.5 -108.3
14 Peter Prevc Słowenia 887.5 -110.3
15 Dawid Kubacki Polska 875.6 -122.2
16 Jakub Janda Czechy 858.3 -139.5
17 Andreas Kofler Austria 856.4 -141.4
18 Karl Geiger Niemcy 856.0 -141.8
19 Michael Hayboeck Austria 844.8 -153.0
20 Stefan Hula Polska 843.2 -154.6
21 Markus Schiffner Austria 832.5 -165.3
22 Andreas Wellinger Niemcy 758.8 -239.0
23 Jurij Tepes Słowenia 753.2 -244.6
24 Cene Prevc Słowenia 721.2 -276.6
25 Daiki Ito Japonia 711.4 -286.4
26 Robert Johansson Norwegia 708.2 -289.6
27 Jernej Damjan Słowenia 702.2 -295.6
28 Anders Fannemel Norwegia 662.2 -335.6
29 Noriaki Kasai Japonia 608.7 -389.1
30 Roman Koudelka Czechy 577.4 -420.4
31 Jan Ziobro Polska 557.9 -439.9
32 Halvor Egner Granerud Norwegia 540.0 -457.8
33 Jarkko Määttä Finlandia 533.4 -464.4
34 Taku Takeuchi Japonia 512.4 -485.4
35 Severin Freund Niemcy 508.1 -489.7
36 Andreas Wank Niemcy 499.4 -498.4
37 Florian Altenburger Austria 497.5 -500.3
38 Vojtech Stursa Czechy 483.4 -514.4
39 Elias Tollinger Austria 423.7 -574.1
40 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 337.6 -660.2
41 Denis Kornilov Rosja 334.0 -663.8
42 Lukas Hlava Czechy 312.4 -685.4
43 Ryoyu Kobayashi Japonia 305.3 -692.5
44 Simon Ammann Szwajcaria 303.0 -694.8
45 Kevin Bickner USA 302.7 -695.1
46 Dimitry Vassiliev Rosja 288.8 -709.0
47 Anze Semenic Słowenia 282.6 -715.2
48 Pius Paschke Niemcy 240.2 -757.6
49 Tom Hilde Norwegia 229.4 -768.4
50 Klemens Murańka Polska 200.3 -797.5
51 Constantin Schmid Niemcy 197.9 -799.9
52 Vladimir Zografski Bułgaria 190.3 -807.5
53 Antti Aalto Finlandia 114.4 -883.4
  Sebastian Colloredo Włochy 114.4 -883.4
55 Michael Glasder USA 103.2 -894.6
56 Clemens Aigner Austria 100.7 -897.1
57 Thomas Hofer Austria 97.7 -900.1
58 Kento Sakuyama Japonia 96.7 -901.1
  William Rhoads USA 96.7 -901.1
60 Ronan Lamy Chappuis Francja 93.9 -903.9
61 Daniel Huber Austria 92.3 -905.5
62 Tomas Vancura Czechy 88.2 -909.6
63 Jan Matura Czechy 87.3 -910.5
64 Philipp Aschenwald Austria 85.8 -912.0
65 Alex Insam Włochy 84.0 -913.8
Wyniki konkursów
30.12.2016 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
01.01.2017 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
04.01.2017 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
06.01.2017 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »