TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Kalendarz zawodów - Turniej Czterech Skoczni 2015/2016
29.12.2015 17:15 Oberstdorf Niemcy HS-137 TCS, nocny
01.01.2016 14:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 TCS
03.01.2016 14:00 Innsbruck Austria HS-130 TCS
06.01.2016 17:00 Bischofshofen Austria HS-140 TCS, nocny
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Peter Prevc Słowenia 1139.4  
2 Severin Freund Niemcy 1112.9 -26.5
3 Michael Hayboeck Austria 1081.6 -57.8
4 Kenneth Gangnes Norwegia 1073.5 -65.9
5 Stefan Kraft Austria 1036.2 -103.2
6 Johann Andre Forfang Norwegia 1035.5 -103.9
7 Noriaki Kasai Japonia 1013.2 -126.2
8 Anders Fannemel Norwegia 1010.1 -129.3
9 Richard Freitag Niemcy 1001.4 -138.0
10 Andreas Wank Niemcy 974.4 -165.0
11 Simon Ammann Szwajcaria 970.9 -168.5
12 Andreas Wellinger Niemcy 970.3 -169.1
13 Daiki Ito Japonia 967.3 -172.1
14 Roman Koudelka Czechy 963.1 -176.3
15 Andreas Stjernen Norwegia 945.1 -194.3
16 Vincent Descombes Sevoie Francja 944.5 -194.9
17 Domen Prevc Słowenia 938.5 -200.9
18 Manuel Fettner Austria 913.1 -226.3
19 Joachim Hauer Norwegia 825.3 -314.1
20 Stephan Leyhe Niemcy 807.4 -332.0
21 Jakub Janda Czechy 806.0 -333.4
22 Anze Lanisek Słowenia 801.3 -338.1
23 Kamil Stoch Polska 800.3 -339.1
24 Daniel Andre Tande Norwegia 793.5 -345.9
25 Stefan Hula Polska 766.4 -373.0
26 Taku Takeuchi Japonia 680.1 -459.3
27 Jan Matura Czechy 661.2 -478.2
28 Michael Neumayer Niemcy 656.2 -483.2
29 Lukas Hlava Czechy 649.6 -489.8
30 Kento Sakuyama Japonia 622.5 -516.9
31 Karl Geiger Niemcy 549.4 -590.0
32 Maciej Kot Polska 541.1 -598.3
33 Gregor Schlierenzauer Austria 439.4 -700.0
34 Manuel Poppinger Austria 438.9 -700.5
35 Dawid Kubacki Polska 421.4 -718.0
36 Ronan Lamy Chappuis Francja 415.5 -723.9
37 Shohei Tochimoto Japonia 400.0 -739.4
38 Denis Kornilov Rosja 391.5 -747.9
39 Pius Paschke Niemcy 331.8 -807.6
40 Tom Hilde Norwegia 329.3 -810.1
41 Evgeniy Klimov Rosja 326.4 -813.0
42 Robert Kranjec Słowenia 323.9 -815.5
43 Clemens Aigner Austria 304.6 -834.8
44 Jurij Tepes Słowenia 299.2 -840.2
45 Ville Larinto Finlandia 294.9 -844.5
46 Vladimir Zografski Bułgaria 277.7 -861.7
47 Gregor Deschwanden Szwajcaria 275.3 -864.1
48 Andreas Kofler Austria 229.2 -910.2
49 Philipp Aschenwald Austria 222.9 -916.5
50 David Siegel Niemcy 222.5 -916.9
51 Andrzej Stękała Polska 210.6 -928.8
52 Marinus Kraus Niemcy 204.7 -934.7
53 Elias Tollinger Austria 203.5 -935.9
54 Junshiro Kobayashi Japonia 203.4 -936.0
55 Halvor Egner Granerud Norwegia 200.8 -938.6
56 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 200.6 -938.8
  Ilmir Hazetdinov Rosja 200.6 -938.8
58 Florian Altenburger Austria 198.5 -940.9
59 Markus Schiffner Austria 197.9 -941.5
60 Tilen Bartol Słowenia 179.3 -960.1
61 Nicholas Alexander USA 112.2 -1027.2
62 Sebastian Colloredo Włochy 110.7 -1028.7
63 Markus Eisenbichler Niemcy 108.2 -1031.2
64 Piotr Żyła Polska 100.1 -1039.3
65 Killian Peier Szwajcaria 96.6 -1042.8
66 Luca Egloff Szwajcaria 93.4 -1046.0
67 Michael Glasder USA 86.8 -1052.6
68 Anze Semenic Słowenia 63.5 -1075.9
Wyniki konkursów
29.12.2015 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
01.01.2016 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
03.01.2016 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
06.01.2016 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »