TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Kalendarz zawodów - Turniej Czterech Skoczni 2014/2015
29.12.2014 17:30 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120 TCS, nocny
01.01.2015 14:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 K-125 TCS
04.01.2015 14:00 Innsbruck Austria HS-130 K-120 TCS
06.01.2015 16:30 Bischofshofen Austria HS-140 K-125 TCS, nocny
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Kraft Austria 1106.7  
2 Michael Hayboeck Austria 1100.7 -6.0
3 Peter Prevc Słowenia 1077.2 -29.5
4 Noriaki Kasai Japonia 1074.8 -31.9
5 Anders Jacobsen Norwegia 1060.1 -46.6
6 Richard Freitag Niemcy 1056.8 -49.9
7 Gregor Schlierenzauer Austria 1050.2 -56.5
8 Severin Freund Niemcy 1022.5 -84.2
9 Roman Koudelka Czechy 1013.4 -93.3
10 Kamil Stoch Polska 1009.4 -97.3
11 Anders Fannemel Norwegia 981.1 -125.6
12 Marinus Kraus Niemcy 954.9 -151.8
13 Michael Neumayer Niemcy 932.8 -173.9
14 Stephan Leyhe Niemcy 931.8 -174.9
15 Dimitry Vassiliev Rosja 924.9 -181.8
16 Thomas Diethart Austria 899.8 -206.9
17 Simon Ammann Szwajcaria 898.9 -207.8
18 Rune Velta Norwegia 852.0 -254.7
19 Piotr Żyła Polska 819.4 -287.3
20 Anders Bardal Norwegia 810.7 -296.0
21 Johann Andre Forfang Norwegia 802.1 -304.6
22 Jernej Damjan Słowenia 771.9 -334.8
23 Andreas Kofler Austria 720.9 -385.8
24 Taku Takeuchi Japonia 713.0 -393.7
25 Phillip Sjoeen Norwegia 701.5 -405.2
26 Nejc Dezman Słowenia 669.8 -436.9
27 Matjaz Pungertar Słowenia 669.7 -437.0
28 Jan Matura Czechy 658.7 -448.0
29 Robert Kranjec Słowenia 657.5 -449.2
30 Lauri Asikainen Finlandia 647.4 -459.3
31 Jarkko Määttä Finlandia 635.8 -470.9
32 Daiki Ito Japonia 604.5 -502.2
33 Daniel Wenig Niemcy 561.3 -545.4
34 Gregor Deschwanden Szwajcaria 558.1 -548.6
35 Vladislav Boyarintsev Rosja 556.1 -550.6
36 Dawid Kubacki Polska 535.8 -570.9
37 Aleksander Zniszczoł Polska 502.0 -604.7
38 Junshiro Kobayashi Japonia 492.3 -614.4
39 Manuel Fettner Austria 446.0 -660.7
40 Daniel Andre Tande Norwegia 439.2 -667.5
41 Kento Sakuyama Japonia 424.4 -682.3
42 Anssi Koivuranta Finlandia 396.6 -710.1
43 Ilmir Hazetdinov Rosja 325.6 -781.1
44 Vincent Descombes Sevoie Francja 304.6 -802.1
45 Manuel Poppinger Austria 304.3 -802.4
46 Jakub Janda Czechy 303.9 -802.8
47 Ronan Lamy Chappuis Francja 303.5 -803.2
48 Andreas Wank Niemcy 296.4 -810.3
49 Rok Justin Słowenia 195.8 -910.9
50 Markus Eisenbichler Niemcy 195.4 -911.3
51 Sami Niemi Finlandia 192.8 -913.9
52 Nicholas Fairall USA 189.0 -917.7
53 Clemens Aigner Austria 187.1 -919.6
54 Vladimir Zografski Bułgaria 185.2 -921.5
55 Davide Bresadola Włochy 181.2 -925.5
56 Mikhail Maksimochkin Rosja 175.4 -931.3
57 Matthew Rowley Kanada 116.1 -990.6
58 Karl Geiger Niemcy 104.8 -1001.9
59 Elias Tollinger Austria 100.4 -1006.3
60 Bartłomiej Kłusek Polska 98.1 -1008.6
61 Seou Choi Korea Pd. 91.0 -1015.7
62 Klemens Murańka Polska 90.6 -1016.1
63 Reruhi Shimizu Japonia 89.5 -1017.2
64 Tim Fuchs Niemcy 76.6 -1030.1
65 Anze Lanisek Słowenia 66.4 -1040.3
66 Jan Ziobro Polska 66.1 -1040.6
Wyniki konkursów
29.12.2014 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
01.01.2015 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Anders Jacobsen (Norwegia)
04.01.2015 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
06.01.2015 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »