TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Kalendarz zawodów - Turniej Czterech Skoczni 2013/2014
29.12.2013 16:30 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120 TCS, nocny
01.01.2014 14:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 K-125 TCS
04.01.2014 14:00 Innsbruck Austria HS-130 K-120 TCS
06.01.2014 16:00 Bischofshofen Austria HS-140 K-125 TCS, nocny
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Thomas Diethart Austria 1012.6  
2 Thomas Morgenstern Austria 994.3 -18.3
3 Simon Ammann Szwajcaria 992.4 -20.2
4 Peter Prevc Słowenia 971.0 -41.6
5 Noriaki Kasai Japonia 962.1 -50.5
6 Anders Bardal Norwegia 950.6 -62.0
7 Kamil Stoch Polska 938.2 -74.4
8 Gregor Schlierenzauer Austria 932.0 -80.6
9 Michael Hayboeck Austria 906.8 -105.8
10 Andreas Wellinger Niemcy 895.7 -116.9
11 Michael Neumayer Niemcy 891.2 -121.4
12 Maciej Kot Polska 858.5 -154.1
13 Anders Jacobsen Norwegia 854.5 -158.1
14 Daiki Ito Japonia 851.8 -160.8
15 Wolfgang Loitzl Austria 799.2 -213.4
16 Severin Freund Niemcy 787.1 -225.5
17 Marinus Kraus Niemcy 783.2 -229.4
18 Anssi Koivuranta Finlandia 773.8 -238.8
19 Jarkko Määttä Finlandia 760.9 -251.7
20 Jan Matura Czechy 759.7 -252.9
21 Klemens Murańka Polska 752.2 -260.4
22 Jan Ziobro Polska 742.1 -270.5
23 Janne Ahonen Finlandia 736.9 -275.7
24 Richard Freitag Niemcy 732.3 -280.3
25 Andreas Kofler Austria 731.0 -281.6
26 Jaka Hvala Słowenia 728.5 -284.1
27 Stefan Kraft Austria 723.6 -289.0
28 Robert Kranjec Słowenia 721.8 -290.8
29 Andreas Wank Niemcy 700.7 -311.9
30 Lukas Hlava Czechy 658.9 -353.7
31 Anders Fannemel Norwegia 653.1 -359.5
32 Taku Takeuchi Japonia 633.1 -379.5
33 Jurij Tepes Słowenia 624.6 -388.0
34 Piotr Żyła Polska 510.2 -502.4
35 Krzysztof Biegun Polska 489.0 -523.6
36 Gregor Deschwanden Szwajcaria 483.7 -528.9
37 Jernej Damjan Słowenia 482.1 -530.5
38 Rune Velta Norwegia 475.3 -537.3
39 Denis Kornilov Rosja 462.6 -550.0
40 Ronan Lamy Chappuis Francja 436.7 -575.9
41 Tom Hilde Norwegia 374.9 -637.7
42 Martin Schmitt Niemcy 372.5 -640.1
43 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 354.8 -657.8
44 Yuta Watase Japonia 344.5 -668.1
45 Tomaz Naglic Słowenia 343.4 -669.2
46 Jakub Janda Czechy 341.2 -671.4
47 Antonin Hajek Czechy 338.3 -674.3
48 Karl Geiger Niemcy 333.8 -678.8
49 Ilmir Hazetdinov Rosja 326.3 -686.3
50 Rok Justin Słowenia 323.9 -688.7
51 Cestmir Kozisek Czechy 306.8 -705.8
52 Manuel Fettner Austria 233.8 -778.8
53 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 232.4 -780.2
54 Daniel Wenig Niemcy 232.0 -780.6
55 Dawid Kubacki Polska 206.7 -805.9
56 Roberto Dellasega Włochy 205.9 -806.7
57 Danny Queck Niemcy 124.7 -887.9
58 Manuel Poppinger Austria 122.2 -890.4
59 Markus Eisenbichler Niemcy 114.6 -898.0
60 Sami Niemi Finlandia 108.6 -904.0
61 Christoph Stauder Austria 108.5 -904.1
62 Peter Frenette USA 95.3 -917.3
63 Sebastian Colloredo Włochy 93.7 -918.9
64 Simon Greiderer Austria 91.4 -921.2
65 Markus Schiffner Austria 91.1 -921.5
Wyniki konkursów
29.12.2013 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
01.01.2014 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Thomas Diethart (Austria)
04.01.2014 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Anssi Koivuranta (Finlandia)
06.01.2014 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Thomas Diethart (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »