TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Kalendarz zawodów - Turniej Czterech Skoczni 2011/2012
30.12.2011   Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120
01.01.2012   Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 K-125
04.01.2012   Innsbruck Austria HS-130 K-120
06.01.2012   Bischofshofen Austria HS-140 K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Gregor Schlierenzauer Austria 933.8  
2 Thomas Morgenstern Austria 908.5 -25.3
3 Andreas Kofler Austria 896.9 -36.9
4 Anders Bardal Norwegia 895.0 -38.8
5 Roman Koudelka Czechy 881.2 -52.6
6 Daiki Ito Japonia 852.1 -81.7
7 Severin Freund Niemcy 843.4 -90.4
8 Kamil Stoch Polska 843.0 -90.8
9 Taku Takeuchi Japonia 842.6 -91.2
10 Richard Freitag Niemcy 820.4 -113.4
11 Rune Velta Norwegia 818.2 -115.6
12 Jakub Janda Czechy 814.8 -119.0
13 Lukas Hlava Czechy 808.0 -125.8
14 Robert Kranjec Słowenia 807.5 -126.3
15 Denis Kornilov Rosja 806.9 -126.9
16 Stephan Hocke Niemcy 783.0 -150.8
17 Martin Koch Austria 776.1 -157.7
18 Anssi Koivuranta Finlandia 754.1 -179.7
19 Simon Ammann Szwajcaria 710.8 -223.0
20 Peter Prevc Słowenia 696.9 -236.9
21 Dimitry Vassiliev Rosja 679.8 -254.0
22 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 678.6 -255.2
23 Maximilian Mechler Niemcy 660.0 -273.8
24 David Zauner Austria 642.2 -291.6
25 Sebastian Colloredo Włochy 636.9 -296.9
26 Jernej Damjan Słowenia 636.6 -297.2
27 Michael Neumayer Niemcy 596.0 -337.8
28 Jure Sinkovec Słowenia 593.4 -340.4
29 Atle Pedersen Roensen Norwegia 540.4 -393.4
30 Yuta Watase Japonia 536.4 -397.4
31 Wolfgang Loitzl Austria 536.3 -397.5
32 Manuel Fettner Austria 529.3 -404.5
33 Noriaki Kasai Japonia 505.5 -428.3
34 Maciej Kot Polska 499.3 -434.5
35 Matti Hautamäki Finlandia 494.6 -439.2
36 Jurij Tepes Słowenia 441.8 -492.0
37 Andreas Wank Niemcy 439.9 -493.9
38 Janne Happonen Finlandia 417.1 -516.7
39 Piotr Żyła Polska 409.2 -524.6
40 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 405.4 -528.4
41 Mitja Meznar Słowenia 393.5 -540.3
42 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 393.4 -540.4
43 Michael Hayboeck Austria 336.9 -596.9
44 Vladimir Zografski Bułgaria 326.3 -607.5
45 Kenneth Gangnes Norwegia 324.6 -609.2
46 Junshiro Kobayashi Japonia 310.6 -623.2
47 Jan Matura Czechy 252.9 -680.9
48 Johan Remen Evensen Norwegia 247.2 -686.6
49 Yevgeniy Levkin Kazachstan 235.5 -698.3
50 Tom Hilde Norwegia 227.1 -706.7
51 Kenshiro Ito Japonia 198.7 -735.1
52 Martin Schmitt Niemcy 191.1 -742.7
53 Marco Grigoli Szwajcaria 190.9 -742.9
54 Markus Eisenbichler Niemcy 187.1 -746.7
55 Dimitry Ipatov Rosja 186.1 -747.7
56 Anton Kalinitschenko Rosja 185.3 -748.5
57 Lukas Mueller Austria 180.1 -753.7
58 Andrea Morassi Włochy 178.9 -754.9
59 Nikolay Karpenko Kazachstan 173.3 -760.5
60 David Unterberger Austria 169.5 -764.3
61 Aleksander Zniszczoł Polska 165.6 -768.2
62 Stefan Hula Polska 163.8 -770.0
63 Dawid Kubacki Polska 97.1 -836.7
64 Davide Bresadola Włochy 88.2 -845.6
65 David Winkler Niemcy 84.5 -849.3
66 Kaarel Nurmsalu Estonia 82.9 -850.9
67 Stefan Kraft Austria 82.5 -851.3
68 Mario Innauer Austria 78.0 -855.8
69 Manuel Poppinger Austria 68.7 -865.1
Wyniki konkursów
30.12.2011 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
01.01.2012 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
04.01.2012 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
06.01.2012 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
22 stycznia 2019 (wtorek)
13:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
16:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »