Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
20.07.2019, godz. 20:15
Wisła HS-134
LGP druż.
Kalendarz zawodów - Turniej Czterech Skoczni 2010/2011
29.12.2010 16:00 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120 nocny, TCS
01.01.2011 13:45 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 K-125 TCS
03.01.2011 13:45 Innsbruck Austria HS-130 K-120 TCS
06.01.2011 16:00 Bischofshofen Austria HS-140 K-125 nocny, TCS
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Thomas Morgenstern Austria 958.8  
2 Simon Ammann Szwajcaria 928.4 -30.4
3 Tom Hilde Norwegia 895.0 -63.8
4 Manuel Fettner Austria 881.4 -77.4
5 Martin Koch Austria 880.6 -78.2
6 Adam Małysz Polska 875.2 -83.6
7 Matti Hautamäki Finlandia 861.8 -97.0
8 Andreas Kofler Austria 840.5 -118.3
9 Wolfgang Loitzl Austria 834.5 -124.3
10 Anders Jacobsen Norwegia 830.7 -128.1
11 Michael Uhrmann Niemcy 823.7 -135.1
12 Severin Freund Niemcy 818.7 -140.1
13 Peter Prevc Słowenia 818.1 -140.7
14 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 813.8 -145.0
15 Kamil Stoch Polska 810.4 -148.4
16 Anders Bardal Norwegia 806.6 -152.2
17 Richard Freitag Niemcy 785.2 -173.6
18 Michael Neumayer Niemcy 713.4 -245.4
19 Johan Remen Evensen Norwegia 703.7 -255.1
20 Pascal Bodmer Niemcy 691.1 -267.7
21 Robert Kranjec Słowenia 687.5 -271.3
22 Emmanuel Chedal Francja 679.1 -279.7
23 Anssi Koivuranta Finlandia 675.7 -283.1
24 Janne Ahonen Finlandia 668.6 -290.2
25 Stephan Hocke Niemcy 657.5 -301.3
26 Jurij Tepes Słowenia 651.5 -307.3
27 Denis Kornilov Rosja 586.4 -372.4
28 Pavel Karelin Rosja 585.4 -373.4
29 Martin Schmitt Niemcy 579.4 -379.4
30 Roman Koudelka Czechy 571.9 -386.9
31 Noriaki Kasai Japonia 568.7 -390.1
32 Daiki Ito Japonia 551.0 -407.8
33 Jakub Janda Czechy 530.7 -428.1
34 Borek Sedlak Czechy 505.5 -453.3
35 Lukas Hlava Czechy 495.7 -463.1
36 Gregor Schlierenzauer Austria 452.1 -506.7
37 Vladimir Zografski Bułgaria 450.6 -508.2
38 Stefan Thurnbichler Austria 439.5 -519.3
39 Shohei Tochimoto Japonia 428.4 -530.4
40 Michael Hayboeck Austria 410.7 -548.1
41 Stefan Hula Polska 402.5 -556.3
42 Jan Matura Czechy 395.7 -563.1
43 Dawid Kubacki Polska 386.1 -572.7
44 Primoz Pikl Słowenia 374.1 -584.7
45 Maximilian Mechler Niemcy 311.2 -647.6
46 Thomas Diethart Austria 302.6 -656.2
47 Sebastian Colloredo Włochy 294.6 -664.2
48 Felix Schoft Niemcy 225.7 -733.1
49 Ville Larinto Finlandia 216.4 -742.4
50 Andreas Wank Niemcy 213.5 -745.3
51 Mario Innauer Austria 203.5 -755.3
52 Olli Muotka Finlandia 201.9 -756.9
53 Taku Takeuchi Japonia 197.0 -761.8
54 Julian Musiol Niemcy 190.7 -768.1
55 Stefan Hayboeck Austria 176.9 -781.9
56 Rune Velta Norwegia 104.2 -854.6
57 Yuta Watase Japonia 101.1 -857.7
58 Marco Grigoli Szwajcaria 99.2 -859.6
59 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 95.3 -863.5
60 Marcin Bachleda Polska 93.4 -865.4
61 Manuel Poppinger Austria 80.0 -878.8
62 Rafał ¦liż Polska 77.9 -880.9
63 Kazuya Yoshioka Japonia 74.9 -883.9
64 Vincent Descombes Sevoie Francja 73.1 -885.7
Wyniki konkursów
29.12.2010 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
01.01.2011 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
03.01.2011 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
06.01.2011 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Tom Hilde (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich