Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Kalendarz zawodów - Turniej Czterech Skoczni 2009/2010
29.12.2009 16:30 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120 TCS/nocny
01.01.2010 14:00 Garmisch-Parten. Niemcy HS-140 K-125 TCS
03.01.2010 13:45 Innsbruck Austria HS-130 K-120 TCS
06.01.2010 16:30 Bischofshofen Austria HS-140 K-125 TCS/nocny
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andreas Kofler Austria 1027.2  
2 Janne Ahonen Finlandia 1013.9 -13.3
3 Wolfgang Loitzl Austria 1011.6 -15.6
4 Gregor Schlierenzauer Austria 1011.1 -16.1
5 Simon Ammann Szwajcaria 1008.3 -18.9
6 Thomas Morgenstern Austria 987.1 -40.1
7 Pascal Bodmer Niemcy 936.2 -91.0
8 Martin Koch Austria 935.0 -92.2
9 Adam Małysz Polska 932.9 -94.3
10 Anders Jacobsen Norwegia 927.5 -99.7
11 Noriaki Kasai Japonia 914.6 -112.6
12 Harri Olli Finlandia 884.7 -142.5
13 Daiki Ito Japonia 881.4 -145.8
14 Robert Kranjec Słowenia 864.8 -162.4
15 Stefan Thurnbichler Austria 849.5 -177.7
16 Johan Remen Evensen Norwegia 798.3 -228.9
17 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 796.2 -231.0
18 Jernej Damjan Słowenia 777.4 -249.8
19 Lukas Mueller Austria 774.4 -252.8
20 Emmanuel Chedal Francja 750.8 -276.4
21 Martin Schmitt Niemcy 739.9 -287.3
22 Lukas Hlava Czechy 738.0 -289.2
23 Roar Ljoekelsoey Norwegia 734.7 -292.5
24 Dimitry Vassiliev Rosja 701.9 -325.3
25 Michael Neumayer Niemcy 670.1 -357.1
26 Jakub Janda Czechy 632.4 -394.8
27 Sebastian Colloredo Włochy 611.2 -416.0
28 Michael Uhrmann Niemcy 605.7 -421.5
29 Mitja Meznar Słowenia 598.3 -428.9
30 Kamil Stoch Polska 540.3 -486.9
31 Pavel Karelin Rosja 525.9 -501.3
32 Martin Cikl Czechy 506.0 -521.2
33 Denis Kornilov Rosja 502.4 -524.8
34 Andreas Wank Niemcy 491.5 -535.7
35 Stefan Hula Polska 486.8 -540.4
36 Kalle Keituri Finlandia 460.9 -566.3
37 Matti Hautamäki Finlandia 456.2 -571.0
38 Richard Freitag Niemcy 453.1 -574.1
39 Mario Innauer Austria 448.5 -578.7
40 Andreas Küttel Szwajcaria 448.4 -578.8
41 Peter Prevc Słowenia 421.6 -605.6
42 Taku Takeuchi Japonia 394.6 -632.6
43 Tom Hilde Norwegia 392.8 -634.4
44 Michael Hayboeck Austria 313.6 -713.6
45 Jan Matura Czechy 300.6 -726.6
46 Nikolay Karpenko Kazachstan 294.9 -732.3
47 Manuel Fettner Austria 290.5 -736.7
48 Andrea Morassi Włochy 284.9 -742.3
49 Ville Larinto Finlandia 277.1 -750.1
50 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 276.4 -750.8
51 Shohei Tochimoto Japonia 233.7 -793.5
52 Maximilian Mechler Niemcy 188.4 -838.8
53 Ilja Rosliakov Rosja 185.9 -841.3
54 Kai Kovaljeff Finlandia 179.5 -847.7
55 Vitaliy Shumbarets Ukraina 169.4 -857.8
56 Nicholas Alexander USA 161.9 -865.3
57 Krzysztof Miętus Polska 155.5 -871.7
58 Markus Eggenhofer Austria 101.2 -926.0
59 David Unterberger Austria 97.0 -930.2
60 Severin Freund Niemcy 92.4 -934.8
61 Kenneth Gangnes Norwegia 78.9 -948.3
62 Stephan Hocke Niemcy 67.6 -959.6
63 Fumihisa Yumoto Japonia 45.7 -981.5
Wyniki konkursów
29.12.2009 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
01.01.2010 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
03.01.2010 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
06.01.2010 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Marc Vogel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Markus Eigentler (1980)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich