TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Kalendarz zawodów - Turniej Czterech Skoczni 2006/2007
30.12.2006 15:30 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120 TCS / nocny
01.01.2007 13:45 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-125 K-115 TCS
04.01.2007 13:45 Innsbruck Austria HS-130 K-120 TCS
07.01.2007 16:30 Bischofshofen Austria HS-140 K-125 TCS / nocny
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anders Jacobsen Norwegia 961.9  
2 Gregor Schlierenzauer Austria 944.6 -17.3
3 Simon Ammann Szwajcaria 931.9 -30.0
4 Thomas Morgenstern Austria 916.2 -45.7
5 Andreas Küttel Szwajcaria 910.4 -51.5
6 Arttu Lappi Finlandia 908.3 -53.6
7 Adam Małysz Polska 906.5 -55.4
8 Janne Ahonen Finlandia 890.7 -71.2
9 Michael Uhrmann Niemcy 852.0 -109.9
10 Dimitry Vassiliev Rosja 848.8 -113.1
11 Martin Koch Austria 832.5 -129.4
12 Andreas Kofler Austria 828.6 -133.3
13 Martin Höllwarth Austria 824.7 -137.2
14 Martin Schmitt Niemcy 819.9 -142.0
15 Kamil Stoch Polska 810.9 -151.0
16 Wolfgang Loitzl Austria 803.2 -158.7
17 Roar Ljoekelsoey Norwegia 800.7 -161.2
18 Denis Kornilov Rosja 793.7 -168.2
19 Jakub Janda Czechy 791.8 -170.1
20 Matti Hautamäki Finlandia 788.9 -173.0
21 Harri Olli Finlandia 784.7 -177.2
22 Andreas Widhölzl Austria 780.4 -181.5
23 Anders Bardal Norwegia 699.7 -262.2
24 Jörg Ritzerfeld Niemcy 685.9 -276.0
25 Tom Hilde Norwegia 557.1 -404.8
26 Jernej Damjan Słowenia 549.8 -412.1
27 Veli-Matti Lindström Finlandia 549.5 -412.4
28 Dimitry Ipatov Rosja 539.4 -422.5
29 Sebastian Colloredo Włochy 516.9 -445.0
30 Manuel Fettner Austria 460.6 -501.3
31 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 458.6 -503.3
32 Mario Innauer Austria 457.5 -504.4
33 Janne Happonen Finlandia 444.3 -517.6
34 Noriaki Kasai Japonia 435.8 -526.1
35 Kenshiro Ito Japonia 422.9 -539.0
36 Nikolay Karpenko Kazachstan 419.2 -542.7
37 Robert Kranjec Słowenia 415.7 -546.2
38 Primoz Pikl Słowenia 406.2 -555.7
39 Vincent Descombes Sevoie Francja 395.0 -566.9
40 David Lazzaroni Francja 383.6 -578.3
41 Arthur Pauli Austria 355.7 -606.2
42 Roman Koudelka Czechy 335.6 -626.3
43 Balthasar Schneider Austria 335.2 -626.7
44 Michael Möllinger Szwajcaria 320.4 -641.5
45 Daiki Ito Japonia 308.2 -653.7
46 Florian Liegl Austria 307.8 -654.1
47 Antonin Hajek Czechy 303.0 -658.9
48 Jussi Hautamäki Finlandia 300.9 -661.0
49 Stefan Thurnbichler Austria 297.6 -664.3
50 Takanobu Okabe Japonia 264.1 -697.8
51 Rok Benkovic Słowenia 215.8 -746.1
52 Alessio Bolognani Włochy 188.2 -773.7
  Christian Ulmer Niemcy 188.2 -773.7
54 Jan Matura Czechy 187.3 -774.6
55 Maximilian Mechler Niemcy 175.5 -786.4
56 Rafał ¦liż Polska 166.0 -795.9
57 Radik Zhaparov Kazachstan 109.8 -852.1
58 Lars Bystoel Norwegia 104.3 -857.6
59 Martin Mesik Słowacja 103.9 -858.0
60 Johan Erikson Szwecja 101.1 -860.8
  Bastian Kaltenböck Austria 101.1 -860.8
62 Felix Schoft Niemcy 99.3 -862.6
63 Heung Chul Choi Korea Pd. 95.2 -866.7
64 Maksim Anisimov Białoru¶ 92.0 -869.9
65 Stefan Hula Polska 89.8 -872.1
66 Guido Landert Szwajcaria 88.9 -873.0
67 Jon Aaraas Norwegia 86.6 -875.3
68 Seou Choi Korea Pd. 51.6 -910.3
Wyniki konkursów
30.12.2006 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
01.01.2007 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-115
Zwycięzca: Andreas Küttel (Szwajcaria)
04.01.2007 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Anders Jacobsen (Norwegia)
07.01.2007 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
22 stycznia 2019 (wtorek)
13:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
16:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »