TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
16.12.2018, godz. 09:00
Ruka HS-142
CoC
Kalendarz zawodów - Turniej Czterech Skoczni 2005/2006
29.12.2005 16:20 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120 TCS, nocny
01.01.2006 13:45 Garmisch-Parten. Niemcy HS-125 K-115 TCS
04.01.2006 13:30 Innsbruck Austria HS-130 K-120 TCS
06.01.2006 16:20 Bischofshofen Austria HS-140 K-125 TCS, nocny
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jakub Janda Czechy 1081.5  
  Janne Ahonen Finlandia 1081.5  
3 Roar Ljoekelsoey Norwegia 1057.1 -24.4
4 Andreas Küttel Szwajcaria 1022.9 -58.6
5 Matti Hautamäki Finlandia 1018.0 -63.5
6 Takanobu Okabe Japonia 1017.8 -63.7
7 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 997.9 -83.6
8 Andreas Kofler Austria 992.8 -88.7
9 Noriaki Kasai Japonia 981.5 -100.0
10 Georg Späth Niemcy 976.7 -104.8
11 Michael Uhrmann Niemcy 975.0 -106.5
12 Rok Benkovic Słowenia 971.0 -110.5
13 Simon Ammann Szwajcaria 964.3 -117.2
14 Dimitry Vassiliev Rosja 952.9 -128.6
15 Sebastian Colloredo Włochy 932.5 -149.0
16 Lars Bystoel Norwegia 931.2 -150.3
17 Martin Koch Austria 923.1 -158.4
18 Andreas Widhölzl Austria 863.5 -218.0
19 Alexander Herr Niemcy 843.7 -237.8
20 Thomas Morgenstern Austria 824.9 -256.6
21 Primoz Peterka Słowenia 799.6 -281.9
22 Wolfgang Loitzl Austria 799.4 -282.1
23 Daiki Ito Japonia 793.4 -288.1
24 Michael Möllinger Szwajcaria 787.5 -294.0
25 Michael Neumayer Niemcy 786.2 -295.3
26 Janne Happonen Finlandia 784.5 -297.0
27 Joonas Ikonen Finlandia 775.6 -305.9
28 Robert Kranjec Słowenia 658.2 -423.3
29 Martin Höllwarth Austria 559.5 -522.0
30 Tami Kiuru Finlandia 553.0 -528.5
31 Denis Kornilov Rosja 523.2 -558.3
32 Antonin Hajek Czechy 500.5 -581.0
33 Henning Stensrud Norwegia 488.7 -592.8
34 Kamil Stoch Polska 486.1 -595.4
35 Adam Małysz Polska 460.6 -620.9
36 Reinhard Schwarzenberger Austria 460.5 -621.0
37 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 452.6 -628.9
38 Anders Bardal Norwegia 450.1 -631.4
39 Robert Mateja Polska 414.0 -667.5
40 Jan Matura Czechy 404.3 -677.2
41 Rafał ¦liż Polska 337.3 -744.2
42 Manuel Fettner Austria 319.9 -761.6
43 Andrea Morassi Włochy 319.1 -762.4
44 Martin Mesik Słowacja 307.6 -773.9
45 Harri Olli Finlandia 297.7 -783.8
46 David Lazzaroni Francja 282.4 -799.1
47 Stefan Thurnbichler Austria 276.4 -805.1
48 Maximilian Mechler Niemcy 267.7 -813.8
49 Jens Salumäe Estonia 258.0 -823.5
50 Martin Schmitt Niemcy 220.7 -860.8
51 Stefan Read Kanada 197.4 -884.1
52 Stefan Hula Polska 188.0 -893.5
53 Balthasar Schneider Austria 186.0 -895.5
54 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 179.2 -902.3
55 Petr Chaadaev Białoru¶ 176.0 -905.5
56 Emmanuel Chedal Francja 108.6 -972.9
57 Jurij Tepes Słowenia 103.9 -977.6
58 Roland Mueller Austria 102.2 -979.3
59 Mario Kürschner Niemcy 100.4 -981.1
60 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 97.6 -983.9
61 Kai Bracht Niemcy 97.2 -984.3
62 Dimitry Ipatov Rosja 95.8 -985.7
63 Mathias Hafele Austria 93.1 -988.4
64 Alan Alborn USA 91.7 -989.8
65 Julian Musiol Niemcy 91.2 -990.3
66 Andreas Wank Niemcy 90.4 -991.1
67 Bastian Kaltenböck Austria 88.0 -993.5
68 Risto Jussilainen Finlandia 83.8 -997.7
69 Hiroki Yamada Japonia 82.6 -998.9
70 Maksim Anisimov Białoru¶ 80.7 -1000.8
71 Jernej Damjan Słowenia 71.7 -1009.8
72 Sigurd Pettersen Norwegia 27.9 -1053.6
Wyniki konkursów
29.12.2005 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
01.01.2006 Garmisch-Parten. Niemcy K-115
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
04.01.2006 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Lars Bystoel (Norwegia)
06.01.2006 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Przemysław Kantyka
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Manuela Malsiner (1997)
Pentti Kokkonen (1955)
Najbliższe zawody
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
10:05
CoC Ruka
11:00
P¦ kobiet Premanon
11:00
CoC kobiet Notodden
11:45
CoC kobiet Notodden
13:45
FIS Cup Notodden
15:00
P¦ Engelberg
15:00
FIS Cup Notodden
16:00
P¦ Engelberg
konkurs ind.
16 grudnia 2018 (niedziela)
08:00
CoC Ruka
seria próbna
09:00
CoC Ruka
konkurs ind.
09:45
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
12:45
P¦ Engelberg
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »