Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Kalendarz zawodów - Turniej Czterech Skoczni 2004/2005
29.12.2004 16:30 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120 TCS, nocny
01.01.2005 13:45 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-125 K-115 TCS
03.01.2005 13:45 Innsbruck Austria HS-130 K-120 TCS
06.01.2005 16:30 Bischofshofen Austria HS-140 K-125 TCS
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janne Ahonen Finlandia 1043.3  
2 Martin Höllwarth Austria 994.2 -49.1
3 Thomas Morgenstern Austria 985.5 -57.8
4 Adam Małysz Polska 985.3 -58.0
5 Jakub Janda Czechy 972.8 -70.5
6 Roar Ljoekelsoey Norwegia 969.7 -73.6
7 Daiki Ito Japonia 962.7 -80.6
8 Michael Uhrmann Niemcy 939.0 -104.3
9 Georg Späth Niemcy 928.5 -114.8
10 Matti Hautamäki Finlandia 922.2 -121.1
11 Noriaki Kasai Japonia 907.1 -136.2
12 Dimitry Vassiliev Rosja 874.0 -169.3
13 Wolfgang Loitzl Austria 859.6 -183.7
14 Andreas Küttel Szwajcaria 859.2 -184.1
15 Henning Stensrud Norwegia 855.5 -187.8
16 Andreas Widhölzl Austria 769.9 -273.4
17 Robert Mateja Polska 735.8 -307.5
18 Lars Bystoel Norwegia 719.4 -323.9
19 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 710.2 -333.1
20 Michael Möllinger Szwajcaria 709.3 -334.0
21 Akira Higashi Japonia 698.9 -344.4
22 Sigurd Pettersen Norwegia 678.1 -365.2
23 Jernej Damjan Słowenia 658.6 -384.7
24 Daniel Forfang Norwegia 651.9 -391.4
25 Risto Jussilainen Finlandia 632.7 -410.6
26 Maximilian Mechler Niemcy 612.3 -431.0
27 Tami Kiuru Finlandia 609.3 -434.0
28 Andreas Goldberger Austria 581.7 -461.6
29 Alexander Herr Niemcy 563.0 -480.3
30 Michael Neumayer Niemcy 530.7 -512.6
31 Florian Liegl Austria 512.4 -530.9
32 Balthasar Schneider Austria 474.6 -568.7
33 Martin Schmitt Niemcy 471.5 -571.8
34 Rok Benkovic Słowenia 469.8 -573.5
35 Jörg Ritzerfeld Niemcy 404.3 -639.0
36 Nicolas Dessum Francja 403.7 -639.6
37 Simon Ammann Szwajcaria 399.6 -643.7
38 Primoz Peterka Słowenia 391.4 -651.9
39 Hideharu Miyahira Japonia 368.1 -675.2
40 Kazuya Yoshioka Japonia 367.9 -675.4
41 David Lazzaroni Francja 360.5 -682.8
42 Morten Solem Norwegia 356.6 -686.7
43 Jan Matura Czechy 353.6 -689.7
44 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 281.3 -762.0
45 Reinhard Schwarzenberger Austria 273.2 -770.1
46 Maksim Anisimov Białoru¶ 255.2 -788.1
47 Peter Zonta Słowenia 188.8 -854.5
48 Veli-Matti Lindström Finlandia 182.4 -860.9
49 Stephan Hocke Niemcy 179.3 -864.0
50 Andreas Kofler Austria 178.5 -864.8
51 Kai Bracht Niemcy 173.4 -869.9
52 Kazuyoshi Funaki Japonia 172.8 -870.5
53 Krystian Długopolski Polska 170.5 -872.8
54 Jan Mazoch Czechy 168.7 -874.6
55 Dimitry Ipatov Rosja 164.3 -879.0
56 Stefan Pieper Niemcy 161.9 -881.4
57 Martin Mesik Słowacja 157.0 -886.3
58 Robert Kranjec Słowenia 151.8 -891.5
59 Martin Koch Austria 101.1 -942.2
60 Jens Salumäe Estonia 98.4 -944.9
61 Antonin Hajek Czechy 94.8 -948.5
62 Ildar Fatchullin Rosja 90.3 -953.0
63 Emmanuel Chedal Francja 88.0 -955.3
64 Marc Krauspenhaar Niemcy 83.0 -960.3
65 Manuel Fettner Austria 80.3 -963.0
66 Assan Takhtakhunov Kazachstan 80.2 -963.1
67 Alan Alborn USA 77.7 -965.6
68 Marco Steinauer Szwajcaria 76.7 -966.6
69 Mathias Hafele Austria 75.5 -967.8
70 Ferdinand Bader Niemcy 71.7 -971.6
71 Andreas Wank Niemcy 70.7 -972.6
72 Hans Petrat Niemcy 63.9 -979.4
73 Radik Zhaparov Kazachstan 61.2 -982.1
74 Zhandong Tian Chiny 57.5 -985.8
Wyniki konkursów
29.12.2004 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
01.01.2005 Garmisch-Parten. Niemcy K-115
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
03.01.2005 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
06.01.2005 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Martin Höllwarth (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Marc Vogel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Markus Eigentler (1980)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich