Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
13.12.2019, godz. 16:00
Notodden HS-98
FIS Cup
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Sigurd Pettersen Norwegia 1066.6  
2 Martin Höllwarth Austria 1031.5 -35.1
3 Peter Zonta Słowenia 1023.6 -43.0
4 Thomas Morgenstern Austria 1012.9 -53.7
5 Janne Ahonen Finlandia 1012.6 -54.0
6 Georg Späth Niemcy 1009.8 -56.8
7 Michael Uhrmann Niemcy 998.7 -67.9
8 Noriaki Kasai Japonia 996.5 -70.1
9 Roar Ljoekelsoey Norwegia 956.5 -110.1
10 Lars Bystoel Norwegia 952.6 -114.0
11 Maximilian Mechler Niemcy 948.8 -117.8
12 Sven Hannawald Niemcy 935.4 -131.2
13 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 933.5 -133.1
14 Simon Ammann Szwajcaria 923.2 -143.4
15 Adam Małysz Polska 908.6 -158.0
16 Martin Schmitt Niemcy 899.1 -167.5
17 Andreas Widhölzl Austria 858.7 -207.9
18 Veli-Matti Lindström Finlandia 852.3 -214.3
19 Rok Benkovic Słowenia 814.6 -252.0
20 Andreas Küttel Szwajcaria 792.0 -274.6
21 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 791.1 -275.5
22 Tami Kiuru Finlandia 786.8 -279.8
23 Matti Hautamäki Finlandia 785.9 -280.7
24 Andreas Goldberger Austria 778.2 -288.4
25 Akseli Kokkonen Finlandia 772.3 -294.3
26 Florian Liegl Austria 636.7 -429.9
27 Morten Solem Norwegia 629.8 -436.8
28 Primoz Peterka Słowenia 628.0 -438.6
29 Hiroki Yamada Japonia 595.1 -471.5
30 Andreas Kofler Austria 558.3 -508.3
31 Reinhard Schwarzenberger Austria 528.0 -538.6
32 Stephan Hocke Niemcy 523.7 -542.9
33 Anders Bardal Norwegia 511.8 -554.8
34 Jussi Hautamäki Finlandia 493.7 -572.9
35 Wolfgang Loitzl Austria 449.6 -617.0
36 Alexander Herr Niemcy 429.3 -637.3
37 Dimitry Ipatov Rosja 426.0 -640.6
38 Emmanuel Chedal Francja 409.5 -657.1
39 Jörg Ritzerfeld Niemcy 399.3 -667.3
40 Henning Stensrud Norwegia 398.5 -668.1
41 Clint Jones USA 346.6 -720.0
42 Akira Higashi Japonia 325.6 -741.0
43 Dimitry Vassiliev Rosja 312.2 -754.4
44 Kazuyoshi Funaki Japonia 294.8 -771.8
45 Martin Koch Austria 292.2 -774.4
46 Johan Erikson Szwecja 290.1 -776.5
47 Robert Kranjec Słowenia 248.4 -818.2
48 Alexey Silaev Rosja 204.0 -862.6
49 Stefan Kaiser Austria 202.1 -864.5
50 Nicolas Dessum Francja 193.2 -873.4
51 Jan Matura Czechy 190.8 -875.8
52 Roland Mueller Austria 189.7 -876.9
53 Stefan Thurnbichler Austria 189.5 -877.1
54 Jakub Janda Czechy 186.8 -879.8
55 Martin Mesik Słowacja 183.4 -883.2
56 Jens Salumäe Estonia 177.5 -889.1
57 Arttu Lappi Finlandia 176.6 -890.0
58 Janne Happonen Finlandia 173.1 -893.5
59 Christian Nagiller Austria 112.8 -953.8
60 Mathias Hafele Austria 102.4 -964.2
61 Wojciech Tajner Polska 101.2 -965.4
62 Chil-Ku Kang Korea Pd. 97.8 -968.8
63 Marcin Bachleda Polska 91.4 -975.2
64 Maksim Anisimov Białoru¶ 89.0 -977.6
65 Denis Kornilov Rosja 85.8 -980.8
66 Assan Takhtakhunov Kazachstan 78.6 -988.0
67 Damjan Fras Słowenia 77.1 -989.5
68 Radik Zhaparov Kazachstan 76.7 -989.9
69 Balthasar Schneider Austria 66.4 -1000.2
Wyniki konkursów
29.12.2003 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Sigurd Pettersen (Norwegia)
01.01.2004 Garmisch-Parten. Niemcy K-115
Zwycięzca: Sigurd Pettersen (Norwegia)
04.01.2004 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Peter Zonta (Słowenia)
06.01.2004 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Sigurd Pettersen (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Lauri Hakola
Najbliższe zawody
13 grudnia 2019 (pi±tek)
10:30
P¦ Klingenthal
11:05
P¦ Klingenthal
11:45
P¦ Klingenthal
13:00
P¦ Klingenthal
13:45
P¦ Klingenthal
oficjalny trening M (2)
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
15:45
P¦ Klingenthal
kwalifikacje M
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:30
CoC-k Notodden
seria próbna
19:15
CoC-k Notodden
konkurs ind.
14 grudnia 2019 (sobota)
08:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
09:30
CoC Ruka
oficjalny trening
10:45
P¦ Klingenthal
seria próbna K
11:00
CoC Ruka
konkurs ind.
11:00
CoC-k Notodden
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
zobacz skoki na żywo - P¦ Klingenthal »                        
ukryj »