TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janne Ahonen Finlandia 999.9  
2 Sven Hannawald Niemcy 976.3 -23.6
3 Adam Małysz Polska 959.7 -40.2
4 Andreas Kofler Austria 957.6 -42.3
5 Primoz Peterka Słowenia 954.7 -45.2
6 Roar Ljoekelsoey Norwegia 949.3 -50.6
7 Martin Höllwarth Austria 945.6 -54.3
8 Florian Liegl Austria 934.2 -65.7
9 Andreas Goldberger Austria 923.0 -76.9
10 Thomas Morgenstern Austria 912.8 -87.1
11 Hideharu Miyahira Japonia 908.9 -91.0
12 Andreas Widhölzl Austria 893.9 -106.0
13 Sigurd Pettersen Norwegia 890.6 -109.3
14 Georg Späth Niemcy 870.8 -129.1
15 Veli-Matti Lindström Finlandia 868.7 -131.2
16 Damjan Fras Słowenia 848.3 -151.6
17 Matti Hautamäki Finlandia 830.7 -169.2
18 Michael Uhrmann Niemcy 810.7 -189.2
19 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 801.4 -198.5
20 Martin Schmitt Niemcy 794.1 -205.8
21 Peter Zonta Słowenia 783.1 -216.8
22 Lars Bystoel Norwegia 750.8 -249.1
23 Noriaki Kasai Japonia 739.7 -260.2
24 Simon Ammann Szwajcaria 660.7 -339.2
25 Robert Kranjec Słowenia 652.9 -347.0
26 Tami Kiuru Finlandia 643.0 -356.9
27 Kim-Roar Hansen Norwegia 630.3 -369.6
28 Mathias Hafele Austria 628.4 -371.5
29 Stefan Pieper Niemcy 625.9 -374.0
30 Arttu Lappi Finlandia 553.5 -446.4
31 Roberto Cecon Włochy 536.7 -463.2
32 Henning Stensrud Norwegia 533.8 -466.1
33 Kazuyoshi Funaki Japonia 486.0 -513.9
34 Anders Bardal Norwegia 406.7 -593.2
35 Reinhard Schwarzenberger Austria 406.5 -593.4
36 Martin Koch Austria 398.5 -601.4
37 Jakub Janda Czechy 357.6 -642.3
38 Stephan Hocke Niemcy 326.0 -673.9
39 Jörg Ritzerfeld Niemcy 301.0 -698.9
40 Andreas Küttel Szwajcaria 299.9 -700.0
41 Balthasar Schneider Austria 299.3 -700.6
42 Akseli Kokkonen Finlandia 284.8 -715.1
43 Kristoffer Jaafs Szwecja 266.2 -733.7
44 Marcin Bachleda Polska 263.4 -736.5
45 Christof Duffner Niemcy 255.8 -744.1
46 Wolfgang Loitzl Austria 247.5 -752.4
47 Risto Jussilainen Finlandia 212.7 -787.2
48 Maximilian Mechler Niemcy 208.3 -791.6
49 Michael Neumayer Niemcy 204.6 -795.3
50 Michael Möllinger Niemcy 203.6 -796.3
51 Igor Medved Słowenia 190.4 -809.5
52 Dirk Else Niemcy 189.5 -810.4
53 Stefan Thurnbichler Austria 184.8 -815.1
54 Alan Alborn USA 175.1 -824.8
55 Chil-Ku Kang Korea Pd. 172.0 -827.9
56 Valery Kobelev Rosja 169.1 -830.8
57 Nicolas Dessum Francja 161.6 -838.3
58 Jaan Juris Estonia 101.9 -898.0
59 Christian Nagiller Austria 100.8 -899.1
60 Alexander Herr Niemcy 98.3 -901.6
61 Jussi Hautamäki Finlandia 96.9 -903.0
62 Tomisław Tajner Polska 91.9 -908.0
63 Rok Benkovic Słowenia 90.8 -909.1
64 Robert Mateja Polska 88.6 -911.3
65 Jan Matura Czechy 87.2 -912.7
66 Bernhard Metzler Austria 86.4 -913.5
67 Kai Bracht Niemcy 85.5 -914.4
68 Stanislav Filimonov Kazachstan 83.1 -916.8
69 Stefan Kaiser Austria 81.9 -918.0
70 Hiroki Yamada Japonia 79.6 -920.3
71 Sylvain Freiholz Szwajcaria 79.0 -920.9
72 Dimitry Vassiliev Rosja 73.1 -926.8
73 Bastian Kaltenböck Austria 72.7 -927.2
74 Ingemar Mayr Holandia 67.7 -932.2
Wyniki konkursów
29.12.2002 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
01.01.2003 Garmisch-Parten. Niemcy K-115
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
04.01.2003 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
06.01.2003 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Markus Eggenhofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »