Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janne Ahonen Finlandia 999.9  
2 Sven Hannawald Niemcy 976.3 -23.6
3 Adam Małysz Polska 959.7 -40.2
4 Andreas Kofler Austria 957.6 -42.3
5 Primoz Peterka Słowenia 954.7 -45.2
6 Roar Ljoekelsoey Norwegia 949.3 -50.6
7 Martin Höllwarth Austria 945.6 -54.3
8 Florian Liegl Austria 934.2 -65.7
9 Andreas Goldberger Austria 923.0 -76.9
10 Thomas Morgenstern Austria 912.8 -87.1
11 Hideharu Miyahira Japonia 908.9 -91.0
12 Andreas Widhölzl Austria 893.9 -106.0
13 Sigurd Pettersen Norwegia 890.6 -109.3
14 Georg Späth Niemcy 870.8 -129.1
15 Veli-Matti Lindström Finlandia 868.7 -131.2
16 Damjan Fras Słowenia 848.3 -151.6
17 Matti Hautamäki Finlandia 830.7 -169.2
18 Michael Uhrmann Niemcy 810.7 -189.2
19 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 801.4 -198.5
20 Martin Schmitt Niemcy 794.1 -205.8
21 Peter Zonta Słowenia 783.1 -216.8
22 Lars Bystoel Norwegia 750.8 -249.1
23 Noriaki Kasai Japonia 739.7 -260.2
24 Simon Ammann Szwajcaria 660.7 -339.2
25 Robert Kranjec Słowenia 652.9 -347.0
26 Tami Kiuru Finlandia 643.0 -356.9
27 Kim-Roar Hansen Norwegia 630.3 -369.6
28 Mathias Hafele Austria 628.4 -371.5
29 Stefan Pieper Niemcy 625.9 -374.0
30 Arttu Lappi Finlandia 553.5 -446.4
31 Roberto Cecon Włochy 536.7 -463.2
32 Henning Stensrud Norwegia 533.8 -466.1
33 Kazuyoshi Funaki Japonia 486.0 -513.9
34 Anders Bardal Norwegia 406.7 -593.2
35 Reinhard Schwarzenberger Austria 406.5 -593.4
36 Martin Koch Austria 398.5 -601.4
37 Jakub Janda Czechy 357.6 -642.3
38 Stephan Hocke Niemcy 326.0 -673.9
39 Jörg Ritzerfeld Niemcy 301.0 -698.9
40 Andreas Küttel Szwajcaria 299.9 -700.0
41 Balthasar Schneider Austria 299.3 -700.6
42 Akseli Kokkonen Finlandia 284.8 -715.1
43 Kristoffer Jaafs Szwecja 266.2 -733.7
44 Marcin Bachleda Polska 263.4 -736.5
45 Christof Duffner Niemcy 255.8 -744.1
46 Wolfgang Loitzl Austria 247.5 -752.4
47 Risto Jussilainen Finlandia 212.7 -787.2
48 Maximilian Mechler Niemcy 208.3 -791.6
49 Michael Neumayer Niemcy 204.6 -795.3
50 Michael Möllinger Niemcy 203.6 -796.3
51 Igor Medved Słowenia 190.4 -809.5
52 Dirk Else Niemcy 189.5 -810.4
53 Stefan Thurnbichler Austria 184.8 -815.1
54 Alan Alborn USA 175.1 -824.8
55 Chil-Ku Kang Korea Pd. 172.0 -827.9
56 Valery Kobelev Rosja 169.1 -830.8
57 Nicolas Dessum Francja 161.6 -838.3
58 Jaan Juris Estonia 101.9 -898.0
59 Christian Nagiller Austria 100.8 -899.1
60 Alexander Herr Niemcy 98.3 -901.6
61 Jussi Hautamäki Finlandia 96.9 -903.0
62 Tomisław Tajner Polska 91.9 -908.0
63 Rok Benkovic Słowenia 90.8 -909.1
64 Robert Mateja Polska 88.6 -911.3
65 Jan Matura Czechy 87.2 -912.7
66 Bernhard Metzler Austria 86.4 -913.5
67 Kai Bracht Niemcy 85.5 -914.4
68 Stanislav Filimonov Kazachstan 83.1 -916.8
69 Stefan Kaiser Austria 81.9 -918.0
70 Hiroki Yamada Japonia 79.6 -920.3
71 Sylvain Freiholz Szwajcaria 79.0 -920.9
72 Dimitry Vassiliev Rosja 73.1 -926.8
73 Bastian Kaltenböck Austria 72.7 -927.2
74 Ingemar Mayr Holandia 67.7 -932.2
Wyniki konkursów
29.12.2002 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
01.01.2003 Garmisch-Parten. Niemcy K-115
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
04.01.2003 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
06.01.2003 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Marc Vogel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Markus Eigentler (1980)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich