TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Sven Hannawald Niemcy 1077.6  
2 Matti Hautamäki Finlandia 1021.0 -56.6
3 Martin Höllwarth Austria 1015.8 -61.8
4 Adam Małysz Polska 992.8 -84.8
5 Andreas Widhölzl Austria 980.4 -97.2
6 Simon Ammann Szwajcaria 961.4 -116.2
7 Martin Schmitt Niemcy 957.5 -120.1
8 Risto Jussilainen Finlandia 923.6 -154.0
9 Andreas Goldberger Austria 918.5 -159.1
10 Stephan Hocke Niemcy 914.8 -162.8
11 Peter Zonta Słowenia 911.0 -166.6
12 Stefan Horngacher Austria 901.0 -176.6
13 Primoz Peterka Słowenia 900.0 -177.6
14 Alan Alborn USA 889.5 -188.1
15 Georg Späth Niemcy 886.1 -191.5
16 Hideharu Miyahira Japonia 800.2 -277.4
17 Roberto Cecon Włochy 799.1 -278.5
18 Nicolas Dessum Francja 792.5 -285.1
19 Valery Kobelev Rosja 772.3 -305.3
20 Martin Koch Austria 762.4 -315.2
21 Christof Duffner Niemcy 761.6 -316.0
22 Michael Uhrmann Niemcy 743.2 -334.4
23 Robert Kranjec Słowenia 736.5 -341.1
24 Hiroki Yamada Japonia 715.0 -362.6
25 Kazuyoshi Funaki Japonia 712.0 -365.6
26 Janne Ahonen Finlandia 696.8 -380.8
27 Ildar Fatchullin Rosja 682.0 -395.6
28 Tami Kiuru Finlandia 628.2 -449.4
29 Damjan Fras Słowenia 627.8 -449.8
30 Jussi Hautamäki Finlandia 614.2 -463.4
31 Noriaki Kasai Japonia 517.3 -560.3
32 Manuel Fettner Austria 511.4 -566.2
33 Toni Nieminen Finlandia 508.3 -569.3
34 Veli-Matti Lindström Finlandia 505.5 -572.1
35 Anders Bardal Norwegia 474.3 -603.3
36 Wolfgang Loitzl Austria 458.5 -619.1
37 Jakub Janda Czechy 426.5 -651.1
38 Masahiko Harada Japonia 416.2 -661.4
39 Andreas Küttel Szwajcaria 408.3 -669.3
40 Janne Ylijärvi Finlandia 407.9 -669.7
41 Alexander Herr Niemcy 379.6 -698.0
42 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 344.0 -733.6
43 Dirk Else Niemcy 307.5 -770.1
44 Roar Ljoekelsoey Norwegia 304.5 -773.1
45 Tomasz Pochwała Polska 272.2 -805.4
46 Remi Santiago Francja 271.7 -805.9
47 Igor Medved Słowenia 268.9 -808.7
48 Ingemar Mayr Holandia 255.3 -822.3
49 Stefan Kaiser Austria 207.0 -870.6
50 Jörg Ritzerfeld Niemcy 198.9 -878.7
51 Michal Dolezal Czechy 198.8 -878.8
52 Balthasar Schneider Austria 195.3 -882.3
53 Robert Mateja Polska 188.7 -888.9
54 Kazuya Yoshioka Japonia 184.8 -892.8
55 Hansjörg Jäkle Niemcy 180.4 -897.2
56 Clint Jones USA 166.3 -911.3
57 Emmanuel Chedal Francja 97.5 -980.1
  Leif Frey Niemcy 97.5 -980.1
59 Dmitry Chvykov Kirgistan 93.1 -984.5
60 Stanislav Filimonov Kazachstan 89.1 -988.5
61 Roland Audenrieth Niemcy 88.5 -989.1
62 Wojciech Skupień Polska 87.1 -990.5
63 Henning Stensrud Norwegia 83.5 -994.1
64 Sylvain Freiholz Szwajcaria 83.1 -994.5
65 Michael Möllinger Niemcy 82.2 -995.4
66 Jan Matura Czechy 77.7 -999.9
67 Olav Magne Dönnem Norwegia 74.4 -1003.2
68 Teppei Takano Japonia 68.5 -1009.1
69 Stefan Thurnbichler Austria 66.3 -1011.3
70 Anton Kalinitschenko Rosja 60.4 -1017.2
Wyniki konkursów
30.12.2001 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
01.01.2002 Garmisch-Parten. Niemcy K-115
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
04.01.2002 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
06.01.2002 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »