TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janne Ahonen Finlandia 960.6  
2 Noriaki Kasai Japonia 953.0 -7.6
3 Hideharu Miyahira Japonia 916.8 -43.8
4 Martin Schmitt Niemcy 915.6 -45.0
5 Kazuyoshi Funaki Japonia 905.0 -55.6
6 Kazuya Yoshioka Japonia 897.5 -63.1
7 Stefan Horngacher Austria 890.7 -69.9
8 Masahiko Harada Japonia 882.1 -78.5
9 Andreas Goldberger Austria 871.3 -89.3
10 Dieter Thoma Niemcy 850.2 -110.4
11 Hiroya Saito Japonia 844.7 -115.9
12 Sven Hannawald Niemcy 841.1 -119.5
13 Morten Aagheim Norwegia 818.0 -142.6
14 Reinhard Schwarzenberger Austria 809.3 -151.3
15 Andreas Widhölzl Austria 796.0 -164.6
16 Jakub Suchacek Czechy 794.6 -166.0
17 Nicolas Dessum Francja 790.4 -170.2
18 Wolfgang Loitzl Austria 790.3 -170.3
19 Kristian Brenden Norwegia 760.4 -200.2
20 Christian Meyer Norwegia 695.0 -265.6
21 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 663.0 -297.6
22 Lasse Ottesen Norwegia 651.7 -308.9
23 Alexander Herr Niemcy 638.2 -322.4
24 Mika Laitinen Finlandia 598.9 -361.7
25 Jani Soininen Finlandia 562.9 -397.7
26 Gerd Siegmund Niemcy 549.4 -411.2
27 Hansjörg Jäkle Niemcy 542.6 -418.0
28 Primoz Peterka Słowenia 513.8 -446.8
29 Martin Höllwarth Austria 507.7 -452.9
30 Takanobu Okabe Japonia 497.2 -463.4
31 Peter Zonta Słowenia 487.4 -473.2
32 Roberto Cecon Włochy 479.4 -481.2
33 Damjan Fras Słowenia 469.5 -491.1
34 Ronny Hornschuh Niemcy 442.4 -518.2
35 Wojciech Skupień Polska 407.7 -552.9
36 Kristoffer Jaafs Szwecja 373.4 -587.2
37 Risto Jussilainen Finlandia 372.8 -587.8
38 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 370.3 -590.3
39 Valery Kobelev Rosja 349.5 -611.1
40 Ivan Lunardi Włochy 333.0 -627.6
41 Artur Khamidullin Rosja 320.0 -640.6
42 Seou Choi Korea Pd. 244.1 -716.5
43 Adam Małysz Polska 244.0 -716.6
44 Christof Duffner Niemcy 235.8 -724.8
45 Bruno Reuteler Szwajcaria 196.0 -764.6
46 Lucas Chevalier-Girod Francja 188.8 -771.8
47 Marco Steinauer Szwajcaria 183.8 -776.8
48 Roland Audenrieth Niemcy 183.4 -777.2
49 Jakub Janda Czechy 177.6 -783.0
50 Veli-Matti Lindström Finlandia 164.7 -795.9
51 Wilfried Eberharter Austria 143.1 -817.5
52 Stanislav Filimonov Kazachstan 134.9 -825.7
53 Dmitri Chvykov Kazachstan 133.8 -826.8
54 Robert Mateja Polska 133.6 -827.0
55 Michal Dolezal Czechy 129.4 -831.2
56 Matthias Wallner Austria 123.7 -836.9
57 Martin Koch Austria 117.0 -843.6
58 Georg Späth Niemcy 97.2 -863.4
59 Jakub Hlava Czechy 92.0 -868.6
60 Leif Frey Niemcy 90.5 -870.1
61 Massimo Vellar Włochy 89.7 -870.9
62 Simon Ammann Szwajcaria 89.0 -871.6
63 Bine Norcic Słowenia 88.9 -871.7
64 Blaz Vrhovnik Słowenia 83.8 -876.8
65 Roar Ljoekelsoey Norwegia 83.0 -877.6
66 Johan Munters Szwecja 78.5 -882.1
67 Toni Nieminen Finlandia 77.5 -883.1
68 Wilhelm Brenna Norwegia 73.9 -886.7
69 Pavel Gaiduk Kazachstan 50.8 -909.8
70 Martin Mesik Słowacja 47.0 -913.6
  Alan Alborn USA 47.0 -913.6
72 Karl-Heinz Dorner Austria 37.6 -923.0
Wyniki konkursów
30.12.1998 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
01.01.1999 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-115
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
03.01.1999 Innsbruck Austria K-110
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
06.01.1999 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dawid Kowal
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »