Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kazuyoshi Funaki Japonia 944.0  
2 Sven Hannawald Niemcy 912.8 -31.2
3 Janne Ahonen Finlandia 907.0 -37.0
4 Andreas Goldberger Austria 884.4 -59.6
5 Jani Soininen Finlandia 863.7 -80.3
6 Dieter Thoma Niemcy 859.1 -84.9
7 Andreas Widhölzl Austria 831.8 -112.2
8 Stefan Horngacher Austria 808.8 -135.2
9 Kazuya Yoshioka Japonia 804.3 -139.7
10 Masahiko Harada Japonia 777.9 -166.1
11 Reinhard Schwarzenberger Austria 770.9 -173.1
12 Jaroslav Sakala Czechy 759.9 -184.1
13 Hiroya Saito Japonia 759.6 -184.4
14 Martin Höllwarth Austria 755.4 -188.6
15 Hansjörg Jäkle Niemcy 721.8 -222.2
16 Henning Stensrud Norwegia 703.0 -241.0
17 Michael Wagner Niemcy 695.5 -248.5
18 Lasse Ottesen Norwegia 625.5 -318.5
19 Yoshikazu Norota Japonia 612.9 -331.1
20 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 609.7 -334.3
21 Mika Laitinen Finlandia 564.1 -379.9
22 Primoz Peterka Słowenia 564.0 -380.0
23 Frantisek Jez Czechy 542.8 -401.2
24 Noriaki Kasai Japonia 526.8 -417.2
25 Kimmo Savolainen Finlandia 498.1 -445.9
26 Kenji Suda Japonia 470.1 -473.9
27 Martin Schmitt Niemcy 466.1 -477.9
28 Valery Kobelev Rosja 451.3 -492.7
29 Michal Dolezal Czechy 442.5 -501.5
30 Adam Małysz Polska 434.5 -509.5
31 Wolfgang Loitzl Austria 387.5 -556.5
32 Kristian Brenden Norwegia 386.8 -557.2
33 Takanobu Okabe Japonia 382.7 -561.3
34 Sylvain Freiholz Szwajcaria 381.1 -562.9
35 Matthias Wallner Austria 363.9 -580.1
36 Roberto Cecon Włochy 355.1 -588.9
37 Ronny Hornschuh Niemcy 351.4 -592.6
38 Roar Ljoekelsoey Norwegia 350.5 -593.5
39 Christof Duffner Niemcy 342.9 -601.1
40 Ville Kantee Finlandia 337.1 -606.9
41 Lucas Chevalier-Girod Francja 328.3 -615.7
42 Michael Kury Austria 322.3 -621.7
43 Peter Zonta Słowenia 307.7 -636.3
44 Matti Hautamäki Finlandia 294.5 -649.5
45 Espen Bredesen Norwegia 275.4 -668.6
46 Havard Lie Norwegia 272.3 -671.7
47 Bruno Reuteler Szwajcaria 260.4 -683.6
48 Simon Ammann Szwajcaria 257.1 -686.9
49 Heung Chul Choi Korea Pd. 247.9 -696.1
50 Alexander Herr Niemcy 240.3 -703.7
51 Jussi Hautamäki Finlandia 228.6 -715.4
52 Jakub Janda Czechy 216.7 -727.3
53 Nicolas Dessum Francja 203.9 -740.1
54 Dmitri Chvykov Kazachstan 190.9 -753.1
55 Miha Rihtar Słowenia 182.7 -761.3
56 Robert Mateja Polska 170.8 -773.2
57 Ralf Gebstedt Niemcy 169.6 -774.4
58 Michael Uhrmann Niemcy 155.2 -788.8
59 Ivan Lunardi Włochy 147.1 -796.9
60 Blaz Vrhovnik Słowenia 142.5 -801.5
61 Stian Kvarstad Norwegia 125.4 -818.6
62 Frank Reichel Niemcy 95.6 -848.4
63 Krystian Długopolski Polska 83.3 -860.7
64 Jerome Gay Francja 79.8 -864.2
65 Wojciech Skupień Polska 77.8 -866.2
66 Gerd Siegmund Niemcy 77.6 -866.4
67 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 75.0 -869.0
68 Klaus Allgayer Szwajcaria 73.9 -870.1
69 Karl-Heinz Dorner Austria 73.4 -870.6
70 Marco Steinauer Szwajcaria 72.6 -871.4
  Roland Audenrieth Niemcy 72.6 -871.4
72 Adolf Grugger Austria 68.4 -875.6
73 Fabian Ebenhoch Austria 65.2 -878.8
Wyniki konkursów
29.12.1997 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
01.01.1998 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-115
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
04.01.1998 Innsbruck Austria K-110
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
06.01.1998 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tomasz Pilch
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich