TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
16.12.2018, godz. 09:00
Ruka HS-142
CoC
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Primoz Peterka Słowenia 971.5  
2 Andreas Goldberger Austria 943.2 -28.3
3 Dieter Thoma Niemcy 943.1 -28.4
4 Takanobu Okabe Japonia 924.3 -47.2
5 Hiroya Saito Japonia 921.0 -50.5
6 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 899.0 -72.5
7 Mika Laitinen Finlandia 895.3 -76.2
8 Adam Małysz Polska 891.5 -80.0
9 Jani Soininen Finlandia 885.3 -86.2
10 Kazuyoshi Funaki Japonia 880.1 -91.4
11 Kristian Brenden Norwegia 877.6 -93.9
12 Lasse Ottesen Norwegia 849.9 -121.6
13 Roar Ljoekelsoey Norwegia 841.7 -129.8
14 Andreas Widhölzl Austria 836.4 -135.1
15 Nicolas Dessum Francja 720.2 -251.3
16 Hansjörg Jäkle Niemcy 653.7 -317.8
17 Marco Steinauer Szwajcaria 648.9 -322.6
18 Janne Ahonen Finlandia 641.2 -330.3
19 Reinhard Schwarzenberger Austria 619.9 -351.6
20 Espen Bredesen Norwegia 608.6 -362.9
21 Martin Höllwarth Austria 607.1 -364.4
22 Stefan Horngacher Austria 533.7 -437.8
23 Robert Mateja Polska 517.1 -454.4
24 Noriaki Kasai Japonia 512.9 -458.6
25 Masayuki Sato Japonia 511.3 -460.2
26 Christof Duffner Niemcy 502.0 -469.5
27 Ralf Gebstedt Niemcy 493.1 -478.4
28 Sturle Holseter Norwegia 491.1 -480.4
29 Kimmo Savolainen Finlandia 476.4 -495.1
30 Marian Bielcik Słowacja 475.6 -495.9
31 Ville Kantee Finlandia 475.5 -496.0
32 Frank Reichel Niemcy 459.4 -512.1
33 Jerome Gay Francja 412.2 -559.3
34 Sven Hannawald Niemcy 400.7 -570.8
35 Martin Schmitt Niemcy 397.8 -573.7
36 Ronny Hornschuh Niemcy 386.9 -584.6
37 Jakub Suchacek Czechy 375.5 -596.0
38 Frantisek Jez Czechy 364.1 -607.4
39 Sarno Gostisa Słowenia 352.5 -619.0
40 Bruno Reuteler Szwajcaria 344.7 -626.8
41 Masahiko Harada Japonia 312.7 -658.8
42 Jaroslav Sakala Czechy 294.1 -677.4
43 Egil Groenn Norwegia 288.4 -683.1
44 Naoki Yasuzaki Japonia 269.7 -701.8
45 Wojciech Skupień Polska 265.3 -706.2
46 Havard Lie Norwegia 258.0 -713.5
47 Matthias Wallner Austria 249.4 -722.1
48 Grega Lang Słowenia 248.0 -723.5
49 Michal Dolezal Czechy 239.2 -732.3
50 Didier Mollard Francja 232.2 -739.3
51 Hideharu Miyahira Japonia 226.4 -745.1
52 Kenji Suda Japonia 208.8 -762.7
53 Blaz Vrhovnik Słowenia 207.3 -764.2
54 Ingemar Mayr Austria 203.8 -767.7
55 Markus Eigentler Austria 202.3 -769.2
56 Toni Nieminen Finlandia 201.4 -770.1
57 Roberto Cecon Włochy 193.6 -777.9
58 Dionis Vodnev Kazachstan 185.7 -785.8
59 Sylvain Freiholz Szwajcaria 175.4 -796.1
60 Dmitri Tschelowenko Rosja 163.7 -807.8
61 Ingemar Mayr Holandia 154.9 -816.6
62 Yukitaka Fukita Japonia 144.2 -827.3
63 Urban Franc Słowenia 103.1 -868.4
64 Adolf Grugger Austria 96.2 -875.3
65 Michael Uhrmann Niemcy 93.6 -877.9
66 Hein-Arne Mathiesen Norwegia 91.5 -880.0
67 Andreas Küttel Szwajcaria 87.4 -884.1
68 Kent Johanssen Norwegia 85.2 -886.3
69 Olaf Hegenbarth Niemcy 84.6 -886.9
70 Martin Mesik Słowacja 84.3 -887.2
71 Gerhard Schallert Austria 83.4 -888.1
72 Wolfgang Loitzl Austria 79.8 -891.7
73 Rico Meinel Niemcy 79.3 -892.2
74 Ivan Lunardi Włochy 72.0 -899.5
75 Robert Krenek Czechy 71.5 -900.0
76 Christian Schmitberger Austria 68.0 -903.5
77 Michael Kury Austria 66.0 -905.5
78 Matija Stegnar Słowenia 64.6 -906.9
79 Peter Zonta Słowenia 51.5 -920.0
80 Christof Birchler Szwajcaria 21.6 -949.9
Wyniki konkursów
29.12.1996 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Dieter Thoma (Niemcy)
01.01.1997 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-115
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
04.01.1997 Innsbruck Austria K-110
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
06.01.1997 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Dieter Thoma (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Przemysław Kantyka
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Manuela Malsiner (1997)
Pentti Kokkonen (1955)
Najbliższe zawody
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
10:05
CoC Ruka
11:00
P¦ kobiet Premanon
11:00
CoC kobiet Notodden
11:45
CoC kobiet Notodden
13:45
FIS Cup Notodden
15:00
P¦ Engelberg
15:00
FIS Cup Notodden
16:00
P¦ Engelberg
16 grudnia 2018 (niedziela)
08:00
CoC Ruka
seria próbna
09:00
CoC Ruka
konkurs ind.
09:45
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
12:45
P¦ Engelberg
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »