Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jens Weissflog Niemcy 952.3  
2 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 909.7 -42.6
3 Reinhard Schwarzenberger Austria 882.1 -70.2
4 Hiroya Saito Japonia 881.9 -70.4
5 Christof Duffner Niemcy 872.9 -79.4
6 Janne Ahonen Finlandia 869.1 -83.2
7 Andreas Goldberger Austria 859.6 -92.7
8 Jinya Nishikata Japonia 845.2 -107.1
9 Jani Soininen Finlandia 841.1 -111.2
10 Noriaki Kasai Japonia 838.9 -113.4
11 Dieter Thoma Niemcy 813.6 -138.7
12 Erik Halvorsen Norwegia 802.7 -149.6
13 Sylvain Freiholz Szwajcaria 799.9 -152.4
14 Ralf Gebstedt Niemcy 799.1 -153.2
15 Martin Höllwarth Austria 798.0 -154.3
16 Marco Steinauer Szwajcaria 732.7 -219.6
17 Frantisek Jez Czechy 717.4 -234.9
18 Masahiko Harada Japonia 711.6 -240.7
19 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 702.1 -250.2
20 Gerd Siegmund Niemcy 695.7 -256.6
21 Espen Bredesen Norwegia 680.4 -271.9
22 Naoki Yasuzaki Japonia 664.4 -287.9
23 Adam Małysz Polska 632.7 -319.6
24 Kenji Suda Japonia 585.7 -366.6
25 Andreas Küttel Szwajcaria 568.8 -383.5
26 Jure Radelj Słowenia 557.7 -394.6
27 Roar Ljoekelsoey Norwegia 557.5 -394.8
28 Kazuyoshi Funaki Japonia 551.6 -400.7
29 Kimmo Savolainen Finlandia 544.2 -408.1
30 Kent Johanssen Norwegia 536.8 -415.5
31 Michael Uhrmann Niemcy 473.7 -478.6
32 Lasse Ottesen Norwegia 463.5 -488.8
33 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 462.3 -490.0
34 Roberto Cecon Włochy 441.9 -510.4
35 Sarno Gostisa Słowenia 438.8 -513.5
36 Jaroslav Sakala Czechy 438.4 -513.9
37 Andreas Widhölzl Austria 437.1 -515.2
38 Primoz Peterka Słowenia 435.6 -516.7
39 Sturle Holseter Norwegia 427.6 -524.7
40 Stefan Horngacher Austria 417.5 -534.8
41 Nicolas Jean-Prost Francja 408.4 -543.9
42 Peter Zonta Słowenia 385.2 -567.1
43 Robert Meglic Słowenia 383.9 -568.4
44 Michael Kury Austria 353.6 -598.7
45 Hansjörg Jäkle Niemcy 307.8 -644.5
46 Rico Meinel Niemcy 282.3 -670.0
47 Alexander Herr Niemcy 270.3 -682.0
48 Nicolas Dessum Francja 253.6 -698.7
49 Mika Laitinen Finlandia 247.9 -704.4
50 Marian Bielcik Słowacja 247.0 -705.3
51 Martin Trunz Szwajcaria 240.4 -711.9
52 Jussi Hautamäki Finlandia 238.6 -713.7
53 Jakub Suchacek Czechy 236.3 -716.0
54 Wojciech Skupień Polska 234.2 -718.1
55 Didier Mollard Francja 202.5 -749.8
56 Bruno Reuteler Szwajcaria 188.6 -763.7
57 Naoto Ito Japonia 180.8 -771.5
58 Randy Weber USA 174.6 -777.7
59 Andrej Vervejkin Kazachstan 169.1 -783.2
60 Urban Franc Słowenia 167.2 -785.1
61 Matthias Wallner Austria 164.2 -788.1
62 Marek GwóĽdĽ Polska 158.8 -793.5
63 Dmitri Chvykov Kazachstan 147.1 -805.2
64 Christian Reinthaler Austria 146.8 -805.5
65 Sven Hannawald Niemcy 145.3 -807.0
66 Tero Koponen Finlandia 101.9 -850.4
67 Vladimir Rosko Słowacja 98.3 -854.0
68 Robert Mateja Polska 81.0 -871.3
69 Ronny Hornschuh Niemcy 76.1 -876.2
70 Karl-Heinz Dorner Austria 73.4 -878.9
71 Christian Samitz Austria 56.2 -896.1
72 Frank Reichel Niemcy 54.7 -897.6
Wyniki konkursów
30.12.1995 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Mika Laitinen (Finlandia)
01.01.1996 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-107
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
04.01.1996 Innsbruck Austria K-110
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
06.01.1996 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tomasz Pilch
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich