Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
20.07.2019, godz. 20:15
Wisła HS-134
LGP druż.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andreas Goldberger Austria 955.4  
2 Kazuyoshi Funaki Japonia 932.0 -23.4
3 Janne Ahonen Finlandia 896.3 -59.1
4 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 886.2 -69.2
5 Nicolas Dessum Francja 870.3 -85.1
6 Jani Soininen Finlandia 869.6 -85.8
7 Roberto Cecon Włochy 866.2 -89.2
8 Toni Nieminen Finlandia 863.9 -91.5
9 Nicolas Jean-Prost Francja 860.6 -94.8
10 Lasse Ottesen Norwegia 839.8 -115.6
11 Mika Laitinen Finlandia 801.3 -154.1
12 Jens Weissflog Niemcy 800.3 -155.1
13 Dieter Thoma Niemcy 793.2 -162.2
14 Hansjörg Jäkle Niemcy 787.6 -167.8
15 Franci Petek Słowenia 785.1 -170.3
16 Reinhard Schwarzenberger Austria 772.8 -182.6
17 Rico Meinel Niemcy 765.6 -189.8
18 Andreas Widhölzl Austria 759.6 -195.8
19 Takanobu Okabe Japonia 718.9 -236.5
20 Naoki Yasuzaki Japonia 686.4 -269.0
21 Espen Bredesen Norwegia 674.9 -280.5
22 Gerd Siegmund Niemcy 673.3 -282.1
23 Ralf Gebstedt Niemcy 606.2 -349.2
24 Yannick Revuz Francja 585.9 -369.5
25 Christian Moser Austria 562.5 -392.9
26 Jiri Parma Czechy 562.0 -393.4
27 Jakub Suchacek Czechy 544.4 -411.0
28 Marian Bielcik Słowacja 543.6 -411.8
29 Martin Trunz Szwajcaria 533.9 -421.5
30 Jaroslav Sakala Czechy 519.5 -435.9
31 Andreas Scherer Niemcy 503.5 -451.9
32 Jinya Nishikata Japonia 390.5 -564.9
33 Urban Franc Słowenia 383.0 -572.4
34 Heinz Kuttin Austria 378.9 -576.5
35 Didier Mollard Francja 362.3 -593.1
36 Martin Höllwarth Austria 339.4 -616.0
37 Werner Haim Austria 335.7 -619.7
38 Bjoern Myrbakken Norwegia 331.8 -623.6
39 Tero Koponen Finlandia 324.7 -630.7
40 Stein-Henrik Tuff Norwegia 317.6 -637.8
41 Frantisek Jez Czechy 289.5 -665.9
42 Tero Turkki Finlandia 281.4 -674.0
43 Sarno Gostisa Słowenia 262.8 -692.6
44 Ingemar Mayr Austria 262.5 -692.9
45 Gerhard Schallert Austria 256.2 -699.2
46 Helge Brendryen Norwegia 237.1 -718.3
47 Dejan Jekovec Słowenia 225.7 -729.7
48 Adolf Grugger Austria 223.3 -732.1
49 Robert Meglic Słowenia 203.6 -751.8
50 Johan Rasmussen Szwecja 198.8 -756.6
51 Bruno Reuteler Szwajcaria 194.4 -761.0
52 Werner Schuster Austria 188.2 -767.2
53 Stefan Zuend Szwajcaria 188.1 -767.3
54 Alexander Herr Niemcy 187.3 -768.1
55 Adam Małysz Polska 182.2 -773.2
56 Sylvain Freiholz Szwajcaria 181.5 -773.9
57 Werner Rathmayr Austria 180.9 -774.5
58 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 179.1 -776.3
59 Ivo Pertile Włochy 173.0 -782.4
60 Lucas Chevalier-Girod Francja 172.5 -782.9
61 Wojciech Skupień Polska 156.4 -799.0
62 Jaroslav Kahanek Czechy 149.4 -806.0
63 Reto Kaelin Szwajcaria 143.6 -811.8
64 Masahiko Harada Japonia 136.1 -819.3
65 Roar Ljoekelsoey Norwegia 125.7 -829.7
66 Marek Donoval Słowacja 113.3 -842.1
67 Andreas Beck Austria 109.2 -846.2
68 Michael Uhrmann Niemcy 87.6 -867.8
69 Josef Pirnbacher Austria 84.8 -870.6
70 Christof Duffner Niemcy 84.2 -871.2
71 Klaus Huber Austria 83.9 -871.5
72 Matthias Wallner Austria 82.3 -873.1
73 Richard Foldl Austria 82.2 -873.2
74 Fredrik Johansson Szwecja 77.6 -877.8
75 Ronny Hornschuh Niemcy 72.9 -882.5
76 Hiroya Saito Japonia 68.1 -887.3
77 Werner Schernthaner Austria 62.0 -893.4
Wyniki konkursów
30.12.1994 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
01.01.1995 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-107
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
04.01.1995 Innsbruck Austria K-110
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
06.01.1995 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich